کاربرانی که انتظار داشتند ظرفیت باتری گلکسی زد فولد ۴ افزایش پیدا کند، ممکن است از عدم تغییر آن ناامید شوند؛ اما جنبه‌ی مثبت دیگری در این اتفاق منفی وجود دارد.
گلکسی زد فولد ۳ درحال‌حاضر به لطف طراحی خوب و عملکرد درخورتوجه، بهترین گوشی تاشدنی در بازار است و پیش‌بینی می‌شود که گلکسی زد فولد ۴ آینده طبق این ویژگی‌ها ساخته شود. متأسفانه، افشای اطلاعات جدیدی نشان می‌دهد که ظرفیت باتری نسل جدید شاید در مقایسه با نسل فعلی تغییری نکند.
به‌نقل از androidauthority و براساس گزارش وب‌سایت هلندی GalaxyClub، گوشی تاشدنی پرچم‌دار آینده سامسونگ توسط دو باتری EB-BF936ABY (۲۰۰۲ میلی‌آمپر‌ساعت) و EB-BF937ABY (۲۲۶۸ میلی‌آمپر‌ساعت) با ظرفیت ترکیبی ۴۲۷۰ میلی‌آمپر‌ساعت قدرت خواهد کرد. غول کره جنوبی به‌احتمال زیاد آن را به‌عنوان یک باتری ۴۴۰۰ میلی‌آمپر‌ساعت، مشابه گلکسی زد فولد ۳، روانه‌ی بازار می‌کند.

بی‌شک برخی از کاربران ناامید خواهند شد؛ اما این خبر یک جنبه‌ی مثبت دارد. شواهد مختلفی نشان می‌دهد که گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد ۴ طراحی باریک‌تری در مقایسه با نسل قبلی خود خواهد داشت. اگر گزارش‌ها صحت داشته باشند، بدین‌ترتیب سامسونگ توانسته راهی برای شیک‌تر کردن و بهبود نسل جدید بدون کاهش ظرفیت باتری آن پیدا کند.
درمجموع، با استناد به جزئیات مذکور می‌توان گفت که در صورت ارتقا پیدا نکردن ظرفیت باتری گلکسی زد فولد ۴، غول کره‌ای بازهم به‌ احتمال زیاد می‌تواند سلطنت خود را به‌عنوان ارائه‌دهنده بهترین گوشی تاشدنی در بازار حفظ کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari