ظاهراً توییتر درحال آزمایش اضافه کردن دکمه‌ی زیرنویس (CC) روی ویدئوهای منتشرشده در پلتفرم خود است.
با قطع شدن صدا در ویدئوهای منتشرشده در توییتر، زیرنویس‌ها به‌طور خودکار فعال خواهند شد و سپس با کلیک روی آن، مجدداً ناپدید شده و صدا قطع خواهد شد. خوشبختانه توییتر درحال رفع این مشکل است. این پلتفرم اجتماعی اعلام کرده که درحال آزمایش دکمه‌ی زیرنویس (CC) برای ویدئوها است.
به گزارش DigitalTrends، تیم پشتیبانی توییتر اعلام کرده است که دکمه‌ی زیرنویس که با عنوان CC شناخته می‌شود، درحال‌حاضر برای برخی از کاربران iOS دردسترس قرار گرفته است و به‌زودی برای کاربران اندروید نیز منتشر خواهد شد. این شبکه‌ی اجتماعی درحال آزمایش این ویژگی جدید برای ویدئوهایی است که در وهله‌ی اول، زیرنویس دارند و به کاربران اجازه می‌دهد که زیرنویس را فعال یا غیرفعال کنند. کاربران با کلیک کردن روی دکمه‌ی مکث، دکمه‌ی CC را در گوشه سمت راست بالای ویدیوها مشاهده خواهند کرد و درصورت تمایل می‌توانند زیرنویس را روشن یا خاموش کنند.

توییتر در دسامبر ۲۰۲۱ زیرنویس‌های خودکار را به ویدئوها اضافه کرد. این زیرنویس‌ها فقط زمانی نشان داده می‌شوند که افراد تنظیمات دسترسی را روی گوشی‌های خود انجام داده باشند. اگرچه این قابلیت به افراد بیشتری اجازه می‌داد با محتوای ویدئویی آپلودشده در توییتر تعامل برقرار کنند، اما با قطع کردن صدا، زیرنویس‌ها نیز خاموش می‌شوند. قرار دادن دکمه‌ی C برای همه، به‌ویژه افراد کم‌شنوا این قابلیت را ارائه خواهد داد که هرچیزی را که در ویدئوهای آپلود شده در این پلتفرم اجتماعی رخ می‌دهد، بهتر درک کنند.
آخرین آزمایش قابلیت‌های جدید در توییتر دو هفته پس از انتشار ویژگی نشان‌های متن جایگزین و شرح تصاویر در سطح جهانی به‌نفع کاربران کم‌بینا انجام شد. انتشار جهانی این ویژگی‌ها ناشی از یک‌ ماه رفع اشکال و بازخورد گروهی منتخب از کاربران بوده است.
درهمین‌حال، غول رسانه‌های اجتماعی درحال اضافه کردن دکمه‌ی ویرایش است. این قابلیت در ماه‌های آینده دردسترس تعداد بیشتری از مشترکان TwitterBlue قرار خواهد گرفت. علاوه‌براین، دکمه‌ی ویرایش به کاربران اجازه می‌دهد تا اشتباهات دستوری، نگارشی و املایی خود را پس از ارسال توییت‌ها، برطرف کنند. این پلتفرم همچنین درحال کار روی قابلیت جدیدی با نام رمز ‌Vibe است که به کاربران امکان می‌دهد وضعیت خود را مثل وضعیت فیسبوک تنظیم کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari