شرکت پارادوکس (Paradox) و Hairebrained Schemes به ترتیب ناشر و سازنده مجموعه شدوران (Shadowrun) اعلام کردند که یک مجموعه سه‌گانه از این بازی را عرضه خواهند کرد. این مجموعه برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه نینتندو سوییچ در تاریخ ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن) در دسترس خواهد بود. همینطور اینکه روی سرویس گیم‌پس نیز حضور خواهد داشت. این سه گانه شامل عناوین زیر است:
عناوین شدوران یکی از بهترین‌ها در سبک نقش آفرینی هستند. دنیای خاص و فانتزی آن که در آینده جریان دارد، باعث شده طرفداران خاصی به این بازی جذب شوند. سه گانه شدوران یک نسخه ریمستر از این عناوین است. حال شما می‌توانید این بازی‌های جذاب را برای کنسول‌های نسل جدید با گرافیک و گیم‌پلی ارتقاء یافته تجربه کنید. همینطور اینکه گیم‌پلی این عناوین برای کنترلر بهینه‌سازی شده است.
در گذشته این مجموعه تنها برای کامپیوتر و موبایل در دسترس بود.
از لحاظ عملکردی نیز این عناوین به شدت بهبود داشته‌اند و نرخ فریم آن‌ها نیز افزایش داشته است. در اصل بازی شدوران به عنوان یک کیک استارتر (Kick Starter) کار خود را شروع کرد. به این معنا که ایده آن بیان شده و با واریز پول می‌شود از آن حمایت کرد. سپس وقتی میزان واریزی از یک حدی عبور کند، پروژه شروع می‌شود. حال این بازی که در ابتدا یک بازی فکری رو میزی بوده، به این طریق توانست وارد دنیای گیمینگ بشود.
چیزی نگذشت که دنباله‌ی عنوان اول نیز ساخته شد. به طور کلی نقش آفرینی در این بازی سبکی خاص داشته و به همین دلیل طرفداران خاصی نیز دارد. با اینحال همچنان یکی از بهترین عناوین در این سبک بوده و ارزش تجربه را دارد. حضور آن روی گیم‌پس نیز باعث خواهد شد تا افراد زیادی آن را تجربه کنند. اگر شما از طرفداران سبک نقش آفرینی هستید، به هیچ عنوان این مجموعه را از دست ندهید.

منبع: Gematsu.com
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari