شک و تردیدهای زیادی در آستانه‌ی عرضه‌ی بازی اکشن و نقش‌آفرینی استودیوی پلاتینیوم گیمز و کمپانی اسکوئر انیکس یعنی Babylon’s Fall وجود داشت و هرگز به نظر نمی‌رسید که بازی شروعی عالی داشته باشد. مطابق انتظار بازی در هنگام انتشار نقدهای مثبتی دریافت نکرد و اوج تعداد کاربران همزمان آن در هنگام عرضه روی پلتفرم استیم تنها ۶۵۰ نفر بود. حال به نظر می‌رسد که اوضاع بازی بدتر از قبل شده است.

طبق آمار منتشر شده بازی همچنان به افت خود ادامه می‌دهد، به طوری که اخیرا تعداد بازیکنان همزمان آن تک رقمی شده است. گزارش شده که در ۱۳ آوریل ۲۰۲۲ (۲۴ فروردین ۱۴۰۱)، تعداد کاربران همزمان بازی در استیم به عدد ۸ کاهش یافته است. همچنین تعداد کاربران همزمان در آن روز در نهایت به عدد ۱۲۰ رسیده است. از طرفی در زمان نگارش این مطلب، این بازی دارای حداکثر تعداد کاربران همزمان بیش از ۱۱۶۶ بازیکن بوده که به نظر نمی‌رسد بتواند در ادامه بهتر عمل کند. این آمار با توجه به این که زمان کوتاهی از انتشار بازی می‌گذرد، قطعا برای کمپانی سازنده رضایت‌بخش نخواهد بود.
babylons fall
با این حال به نظر می‌رسد که حتی با وضع نامناسب بازی، اسکوئر انیکس و پلاتینیوم گیمز در کوتاه مدت به پشتیبانی از آن ادامه دهند. گفتنی است که مدت کوتاهی پس از عرضه، اسکوئر انیکس شروع به ارسال نظرسنجی‌های برای بازیکنان کرد و همچنین اطمینان داد که در حال پیشبرد برنامه‌های پس از انتشار برای بازی است. 
Babylon’s Fall یک اثر اکشن کوآپ است که در آن می‌توانید با حداکثر ۳ بازیکن دیگر به ماجراجویی بپردازید. در توضیحات داستان بازی آمده است که پس از نابودی بابلی‌ها، تنها برج بزرگ آن‌ها یعنی زیگورات باقی مانده است. اکنون یک امپراتوری جدید آمده است تا خرابه‌های آن را غارت کند و گنجینه‌های افسانه‌ای آن را کشف کند. شما باید به نیروهای نگهبان دیگر بپیوندید و جلوی این اتفاق را بگیرید. در واقع با بالا رفتن از برج بابل، کشف گنجینه‌های آن و تسلط بر قدرت‌های تابوت گیدئون، می‌توانید به اندازه‌ی کافی قوی شوید تا از قله جان سالم به در ببرید و اسرار موجود در انتظارتان را کشف کنید. برای این کار می‌توانید سبک بازی خود را از میان انواع موارد مختلف انتخاب کرده و مهارت‌های موردعلاقه‌ی خود را استفاده و ارتقاء دهید. همچنین می‌توانید همزمان تا ۴ سلاح به همراه خود حمل کنید. گفتنی است که محیط بازی فانتزی و از نقاشی‌های رنگ روغن قرون وسطایی الهام گفته است.
بازی Babylon’s Fall برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.
منبع: Eurogamer
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari