در برخی گزارش‌ها گفته شده بود گلکسی زد فولد ۴ درگاهی برای قرارگیری S Pen خواهد داشت؛ ولی ظاهراً این گزارش‌ها صحت ندارند.
سامسونگ در سال ۲۰۲۱ با عرضه‌ی گوشی‌های تاشدنی‌اش، پیشرفت‌های زیادی کرد. گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فولد ۳ اولین گوشی‌های تاشدنی جهان با گواهی IPX8 برای مقاومت دربرابر آب هستند. گلکسی زد فولد ۳، تنها از S Pen پشتیبانی می‌کند و طرفداران امیدوار بودند که غول کره‌ای در نسل جدید درگاهی برای قرارگیری S-Pen در نظر بگیرد؛ اما ظاهراً این‌گونه نیست.
به‌گزارش notebookcheck، افشاگر خوش‌نام، Ice Universe، فاش کرد که سامسونگ برنامه‌ای برای تجهیز گلکسی زد فولد ۴ به S-Pen داخلی ندارد؛ یعنی این گوشی احتمالاً مشابه گلکسی زد فولد ۳ فقط از S-Pen پشتیبانی خواهد کرد و از درگاه اختصاصی برای قرارگیری آن خبری نخواهد بود.
ناگفته نماند که گلکسی زد فولد ۳ فقط با دو قلم S-Pen Fold Edition و S-Pen Pro سازگاری دارد. براساس گزارش‌های اخیر، سامسونگ ظاهراً تولید قلم جدید گلکسی زد فولد ۴ را نیز آغاز کرده است.

افزون‌براین، افشاگر مذکور مدعی شده است که گلکسی زد فولد ۴ از گلکسی زد فولد ۳ و دیگر گوشی‌های نسل قبلی سری Z Fold کمی کوچک‌تر و باریک‌تر از خواهد بود. این موضوع احتمالاً قابلیت استفاده و ارگونومی گوشی را بهبود می‌بخشد. امیدواریم سامسونگ ظرفیت باتری را نیز فدای کاهش ابعاد و وزن آن نکرده باشد.
در‌نهایت، پیش‌بینی می‌شود که گلکسی زد فولد ۴ دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی ۱٫۱.۳ اینچی گلکسی اس ۲۲ اولترا را نیز به‌ارث ببرد؛ اما نکته‌ی جالب این است که سامسونگ می‌خواهد از چه نوع برآمدگی دوربین در این گوشی استفاده کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari