همراه اول به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو به تمامی مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت‌های ویژه دانشجویی و جوانان اعتبار هدیه آکادمی همراه می‌دهد.
به گزارش دیجیاتو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با فرارسیدن ۱۶ آذر ماه و «روز دانشجو»، تمامی مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت اعتباری دانشجویی و سیم‌کارت دائمی جوانان می‌توانند تا پایان این ماه از اعتبار هدیه «آکادمی همراه» بهره مند شوند.
مشترکان فعلی سیم‌کارت‌های دانشجویی و جوانان پس از ثبت‌نام در سایت آکادمی همراه اول، این اعتبار ۲۵۰ هزار تومانی را به صورت خودکار دریافت می‌کنند.
متقاضیان جدید هم می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات اپراتور اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول اقدام به خرید سیم‌کارت‌های ویژه دانشجویی یا جوانان کنند. لازم به ذکر است اعتبار آکادمی برای آن‌ها حداکثر تا ۴ روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت تخصیص داده می‌شود.
گفتنی است «سیم‌کارت دانشجویی» همراه اول صرفا به دانشجویان تعلق می‌گیرد و هر فرد تنها یک بار می‌تواند از این طرح استفاده کند. از جمله مزایای دیگر این سیم‌کارت‌ها امکان فعال‌سازی رایگان طرح «جمعه‌های رویایی» و همچنین برقراری مکالمه و پیامک داخل شبکه دانشجویی با تخفیف است.
جهت آشنایی بیشتر با سیم‌کارت دانشجویی همراه اول و مزایای آن، اینجا کلیک کنید.
«سیم‌کارت جوانان» همراه اول نیز صرفا به افراد با سن ۱۸ تا ۳۰ سال تعلق می‌گیرد که در حال حاضر سیم‌کارت جوانان ندارند.
اگر از مشترکین سیم‌کارت‌های دانشجویی یا جوانان همراه اول هستید جهت فعال‌سازی اعتبار هدیه صرفا لازم است تا پیش از پایان سال ۱۴۰۰، یک بار در حساب کاربری خود وارد شوید. جهت ورود به حساب کاربری لازم است ابتدا به سایت آکادمی همراه مراجعه کنید.
حال به بخش ورود به سایت رفته و شماره سیم‌کارت دانشجویی یا جوانان خود را وارد کنید. و سپس کد فعال‌سازی برای شما ارسال شده که بایستی در بخش تایید کد درج کنید.
پس از طی این مراحل وارد پروفایل خود شده‌اید و با پیغام ثبت موفق اعتبار مواجه خواهید شد. این بدان معناست که شما اعتبار هدیه آکادمی همراه به مناسبت روز دانشجو را دریافت کردید.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari