اپل سخت مشغول کار روی یک هدست‌ واقعیت مجازی و افزوده است که احتمالا سال آینده میلادی از راه می‌رسد. حالا بلومبرگ در گزارشی جزئیات جدیدی درباره اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل منتشر کرده که از تمرکزش روی بازی، ارتباطات و همچنین محتوای رسانه‌ای خبر می‌دهد.
«مارک گورمن»، خبرنگار بلومبرگ انتظار دارد که این محصول روی سه حوزه تمرکز کند و قابلیت‌های زیادی در این زمینه در اختیار کاربران قرار دهد:
«گیمینگ یکی از موارد مورد توجه این دستگاه خواهد بود، مخصوصا اینکه از چندین پردازشگر، یک فن، نمایشگرهای با رزولوشن بالا و همچنین اپ استور اختصاصی بهره می‌برد. این هدست می‌تواند یک دستگاه رویایی برای توسعه‌دهندگان بازی باشد. حوزه بعدی مورد توجه اپل، محتوای رسانه‌ای است که انتظار دارم کوپرتینویی‌ها با همکاری شرکای رسانه‌ای خود، محتوای واقعیت مجازی برای این هدست تولید کنند. در نهایت با ارتباطات روبه‌رو هستیم. هدست واقعیت ترکیبی اپل از Animoji و ارتباط واقعیت مجازی فیس‌تایم پشتیبانی خواهد کرد.»
تا به امروز شاهد انتشار گزارش‌های زیادی درباره این محصول کوپرتینویی‌ها بوده‌ایم که مشخصات فنی و جزئیات آن‌ها را در اختیار ما قرار می‌دهند. انتظار داریم هدست واقعیت ترکیبی اپل با وزن کم، دو پردازشگر اصلی، دو نمایشگر ۴K با فناوری میکرو LED، قابلیت ردیابی چشم، ۱۵ ماژول اپتیکال، ارتباط وای فای ۶E و موارد دیگر از راه برسد.
اپل همچنین چندین پتنت برای این محصولش به ثبت رسانده و برخی از آن‌ها مربوط به نرم افزارش می‌شود. به گفته گورمن، تولید انبوه این محصول در فصل دوم ۲۰۲۲ آغاز می‌شود و در فصل چهارم همان سال از راه می‌رسد. هدست‌ها نقش مهمی در آینده اپل ایفا خواهند کرد.
یکی از تحلیلگران معتبر محصولات اپل یعنی «مینگ-چی کو» می‌گوید هدست‌های اپل طی ۱۰ سال آینده جایگزین آیفون‌ها می‌شوند، هرچند در ابتدا این محصولات به عنوان جایگزین مک، آیفون یا آیپد از راه نمی‌رسند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari