به گفته شیائومی تعداد کاربران فعال ماهانه رابط کاربری MIUI در کل جهان تا تاریخ ۲۲ نوامبر 2021 به حدود ۵۰۰ میلیون رسیده است. بدین ترتیب حدود ۱۵ درصد از استفاده کنندگان گوشی همراه از برند شیائومی ردمی یا پوکو هستند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در اطلاعیه جدید شیائومی تعداد کاربران فعال رابط کاربری این شرکت مشخص شده است. در سال ۲۰۲۱ کاربران فعال ماهانه جدید در چین 18.65 میلیون و در سراسر دنیا یکصد میلیون بوده است. پیش از این نیز شیائومی در ماه اوت 2015 از پشت سر گذاشتن مرز ۱۰۰ میلیون کاربر در رابط کاربری خود خبر داده بود.
پیشرفت شیائومی با توجه به زمان کمتر از ۳ سال و افزایش تعداد کاربران خود به ۲۰۰ میلیون کاملا مشخص است. زیرا در اکتبر ۲۰۱۹ تعداد کاربر فعال ماهانه آن حدود ۳۰۰ میلیون بوده است که در سال جاری به ۴۰۰ میلیون رسید. نسخه به روز رسانی شده MIUI 12.5 نیز با رفع ۱۶۰ باگ در سیستم و ۲۲۴ باگ در اپلیکیشن و بهینه سازی هایی در قسمت الگوریتم های هوشمند نقش موثری در افزایش کاربر داشته است.
گفتنی است این شرکت چینی اکنون روی MIUI 13 کار میکند که مبنای آن اندروید 11 و 12 خواهد بود. این رابط کاربری برای دستگاههای قابل پشتیبانی منتشر خواهد شد. البته هم اکنون نیز یک فهرست غیر رسمی از دستگاههای واجد شرایط دریافت MIUI 13 منتشر شد که در آن نام سری می ۹، می ۱۰، می ۱۱، ردمی K20، ردمی K30 و ردمی K40 وجود دارد.در این لیست نام محصولاتی از برند پوکو نیز دیده می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آژانس خبری فناوری تکنا ( Technology news agency : Techna ) از سال 1389 با نام تکنولوژی نیوز توسط جمعی از دانشجویان علاقه مند به حوزه علم و فناوری شروع به کار کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها، موبایلها، اپلیکیشن و نرم افزارها، کامپیوترها، سخت افزار و تجهیزات مدرن و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
تکنا توسط سرورهای اختصاصی پارس پک پشتیبانی میشود.
SEO & web support : AYENDA Co.

source

توسط techkhabari