برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .

برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
این هفته شاهد هجوم فعالیت های مرتبط با هکرها در ایران بودیم. روز چهارشنبه، یک مشاوره مشترک از ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا اعلام کرد که هکرهای دولتی ایران، اهداف زیرساختی حیاتی را هدف قرار می دهند . روز بعد، وزارت دادگستری ایالات متحده دو مرد ایرانی را در ارتباط با مداخله در انتخابات 2020 متهم کرد. ممکن است روسیه و چین به طور معمول سرفصل گفتگو در مورد تهدیدات هک خارجی باشند، اما ایران در چند سال گذشته به طور فزاینده ای خود را نشان داده است.
کشور دیگری که اخیراً به طور شگفت انگیزی با حملات سایبری خود فعال بوده است؟ بلاروس! از سال 2019، با توجه به تاکتیک‌ها و اهداف آن، به‌طور کلی تصور می‌شود که گروه هک و اطلاعات نادرست Ghostwriter روسیه بوده است. اما شرکت امنیتی Mandiant در این هفته فاش کرد که Ghostwriter در واقع عملیاتی است که با ارتش بلاروس ارتباط دارد و بر مداخله در منافع ناتو و همچنین منافع همسایگان این کشور متمرکز است.
ما همچنین نگاهی به بهترین مدیران رمز عبور در اطراف انداختیم – و بله، شما به یکی نیاز دارید. کاربران اندروید همچنین ممکن است بخواهند ویژگی جدیدی از DuckDuckGo را بررسی کنند که ردیاب‌ها را در برنامه‌های تلفن شما مسدود می‌کند. و در مورد مسدود کردن چیزها، NordicTrack دسترسی به "حالت خدا" را برای مشتریان خود دشوارتر کرده است که به آنها اجازه می دهد هر آنچه را که می خواهند روی صفحه نمایش غول پیکر تردمیل خود تماشا کنند—بنابراین آنها با اشتراک گذاری راه حل های آنلاین به مقابله می پردازند.
در نهایت، چند دقیقه از روز خود را برای مطالعه این تحقیق عمیق در مورد اینکه چگونه امنیت ضعیف داده آمازون مشتریان خود را ناامید کرده است، اختصاص دهید . پر از جزئیات است که به زودی فراموش نخواهید کرد.
و بیشتر وجود دارد! هر هفته همه اخبار امنیتی را که WIRED به طور کامل پوشش نداده است جمع آوری می کنیم. برای خواندن داستان های کامل، روی سرفصل ها کلیک کنید و در آنجا ایمن بمانید.
در کتاب "بچه های این روزها" برای رکوردها، یک نوجوان کانادایی این هفته به اتهام سرقت 36.5 میلیون دلار ارز دیجیتال از یک قربانی آمریکایی دستگیر شد. این بزرگترین سرقت در نوع خود است. مانند بسیاری از سرقت‌های ارزهای دیجیتال مرتبط با جوانان اخیرا، روش آشکار یک حمله به اصطلاح تعویض سیم‌کارت بود که در آن مجرم شماره تلفن هدف را به دستگاه خود منتقل می‌کند و آنها را قادر می‌سازد تا کدهای احراز هویت دو مرحله‌ای مبتنی بر پیامک را رهگیری کنند. . راه هایی برای محافظت از خود در برابر تعویض سیم کارت وجود دارد ، اما هیچ راه تضمینی برای متوقف کردن آنها وجود ندارد. حتی حساب توییتر خود جک دورسی نیز به این روش سقوط کرد. در این مورد، محققان ادعا می‌کنند که نوجوان تا حدی از حمل و نقل خود برای خرید یک برچسب گیمر با ارزش بالا، یک مورد محبوب در جامعه تعویض سیم‌کارت، استفاده کرده است .
از میان بسیاری از باندهای هکری جنایتکار که در روسیه فعالیت می کنند، تعداد کمی از آنها به اندازه ایول کورپ در طول سال ها خسارت وارد کرده اند. به گفته FBI، این گروه تا سال 2019 حداقل 100 میلیون دلار را با سرقت از صدها بانک در سراسر جهان به دست آورده است. مانند بسیاری از باندهای آنلاین، آنها اخیراً بدافزار را نیز پذیرفته اند و ظاهراً در حمله اخیر انجمن ملی تفنگ را هدف قرار داده اند . این هفته، خبرنگار بی‌بی‌سی در جستجوی اعضای گروه شر، ایگور توراشف و ماکسیم یاکوبتس، به مسکو و یک شهر مجاور سفر کرد.
آخر هفته گذشته، هزاران ایمیل از سوی FBI منتشر شد که در آن هشدار می داد گیرندگان قربانی یک حمله سایبری شده اند. در واقع این خود FBI بود که به خطر افتاده بود. یک هکر سیستم ایمیل آژانس را به خطر انداخت، به این معنی که آنها قادر به ارسال پیام های جعلی با سرفصل های قانونی FBI بودند. خوشبختانه، همانطور که به خبرنگار امنیت سایبری برایان کربز گفته شد، علاقه آنها به جای هرج و مرج آشکار، شوخی بود.
در حادثه‌ای که یادآور افشای Cam4 در سال گذشته بود، سایت پخش بزرگسالان Stripchat اطلاعات 65 میلیون کاربر، 421000 مدل و 719000 پیام چت را در یک دوره سه روزه در اوایل این ماه افشا کرد. این نقص توسط یک محقق امنیتی کشف شد و به نظر می رسد که نسبتاً سریع برطرف شده است. مشخص نیست که آیا بازیگران بدی قبل از اینکه استریپ چت آن را ایمن کند به داده ها دسترسی داشته اند یا خیر. مخاطرات این نوع سایت‌ها به‌ویژه زیاد است، هرچند، هم برای کارفرما و هم برای مشتری، هر گونه افشای اطلاعات خصوصی باعث نگرانی خاصی می‌شود.


© 2021 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش ماست توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حریم خصوصی کالیفرنیا شما. Wired ممکن است بخشی از فروش را از محصولاتی که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از شراکت های وابسته ما با خرده فروشان خریداری می شوند، به دست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا از آن استفاده کرد، مگر با اجازه قبلی کتبی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari