برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
اسلاید: 1 از 1 . عنوان: کوتاه
برنت اسپینر به مدت هفت فصل در سریال Star Trek: The Next Generation نقش ساده لوح اندرویدی Leeutenant Commander Data را بازی کرد. کتاب جدید او Fan Fiction: A Mem-Noir Inspired by True Events داستانی تخیلی را روایت می کند که در آن اسپینر توسط یک طرفدار وسواسی در روزهای اولیه نمایش تحت تعقیب قرار می گیرد.
اسپینر در قسمت 493 پادکست Geek's Guide to the Galaxy می گوید: «کتاب یک ترکیب ترکیبی است. این یک تریلر است، یک خاطره است، در درجه اول یک کمدی سیاه است، این یک رمان است. چیزهایی وجود دارد که از وقایع واقعی در آن الهام گرفته شده است، افراد واقعی در آن هستند و افراد کاملاً تخیلی در آن هستند. بنابراین به نظر می رسید که این روش خوبی برای توصیف آن به عنوان یک «مم نوآر» است.
فن فیکشن نگاهی جذاب به زندگی یک بازیگر شاغل دارد و در عین حال یک طرح رمزآلود دیوانه را نیز به نمایش می‌گذارد که در آن اسپاینر در حال عاشقانه کردن یک جفت دوقلو زیبا است که ممکن است او را تعقیب کنند یا نکنند. اسپینر می‌گوید: «می‌توانستم کتاب را بنویسم و آن را یک نمایش علمی تخیلی کاملاً متفاوت بسازم که این بازیگر با نام کاملاً متفاوتی روی آن کار کرد، اما فکر نمی‌کردم آنقدرها هم سرگرم‌کننده باشد». "این 30 سال پیش اتفاق می افتد، بنابراین برای من جالب بود که دوباره جوان باشم و سعی کنم مانند خود جوان خود فکر کنم."
در این کتاب حضور بسیاری از بازیگران نسل بعدی اسپینر، از جمله پاتریک استوارت، لووار برتون، مایکل دورن، جاناتان فریکز، گیتس مک فادن و مارینا سیرتیس وجود دارد که صدای همه آنها در کتاب صوتی آمده است . اسپینر می گوید: «پاتریک وارد استودیو شد و ما با هم مطالعه کردیم. "لووار وارد شد، دورن وارد شد. جاناتان و جن در مین بودند، بنابراین ما مجبور شدیم این کار را از طریق تلفن انجام دهیم. گیتس هم وارد شد. مارینا در لندن بود، بنابراین ما این کار را از طریق تلفن به صورت بین قاره ای انجام دادیم.
هدف اصلی اسپینر سرگرم کردن خواننده بود، اما کتاب به موضوعات جدی تروما و وسواس نیز می‌پردازد. او می‌گوید: «دو موضوعی که من با آن‌ها سر و کار داشتم – یا سعی می‌کردم با آن‌ها برخورد کنم – ترس و هواداری بود، و فکر می‌کنم هر دوی این چیزها مخرج مشترک همه مردم هستند. "ما همه تجربه ترس که ممکن است مخرج مشترک و این واقعیت که ما تمام تحسین و یا نگه کسی در خصوص بالا است، من فکر می کنم، مشترک به همه."
به مصاحبه کامل با برنت اسپینر در قسمت 493 راهنمای گیک برای کهکشان (در بالا) گوش دهید. و برخی از نکات برجسته از بحث زیر را بررسی کنید.
برنت اسپینر در مورد Star Trek و فلسفه:
«[Star Trek] به یک پدیده فرهنگی تبدیل شده است. من نمی‌دانم که کسی واقعاً زندگی خود را بر اساس آموزه‌های Star Trek زندگی می‌کند، اما مطمئناً آنها وارد بازی می‌شوند، زیرا همه آنها بسیار مثبت هستند، و من فکر می‌کنم افراد زیادی وجود دارند که به این موضوع متصل هستند. چیزهای زیادی در مورد Star Trek وجود دارد که واقعاً دارای روحیه بالا هستند، به ویژه به نوعی پذیرش عمومی همه افراد&mdsah;مهم نیست به چه شکلی به نظر بیایید یا به نظر برسید یا به آن اعتقاد داشته باشید، مقبولیت وجود دارد. همه چیز [ جین رودنبری ] این بود که در آینده ما تفاوت های یکدیگر را جشن خواهیم گرفت، و این واقعاً خوب خواهد بود، اینطور نیست؟ و تا حدی افرادی هستند که این کار را انجام می‌دهند، و من فکر می‌کنم آنها جزو افراد سالم‌تر ما هستند.»
برنت اسپینر در مورد افراد مشهور:
"این یک تجربه واقعاً رضایت بخش است که کسی را روی یک پایه قرار دهید، اما حتی بهتر است وقتی او را روی آن قرار دادید، او را از آن پایه جدا کنید. بنابراین من می گویم آن را زیاد جدی نگیرید. در بیشتر موارد به خصوص واقعی نیست. من از افراد زیادی در شبکه های اجتماعی می شنوم که احساس می کنند با من ارتباط شخصی دارند، اما فکر نمی کنم واقعاً این من باشم. داده است. و من فکر می‌کنم که حس استحقاق نتیجه ایفای نقش شخصیتی است که برای همه موجودات بدون قضاوت قابل دسترسی بود و این واقعاً جذاب است. بنابراین فکر نمی‌کنم واقعاً اینقدر به من مربوط باشد. … این فقط طرفداران نیست، انسانیت است، به نظر من، دوست داشتن یک نفر و سپس متنفر بودن از آن شخص، زیرا او را خیلی دوست دارید. مثل این است که آنها به نوعی کنترل شما را در دست گرفته اند.»
برنت اسپینر در مورد داده و اوتیسم:
«[ الیور ساکس ] سال‌ها قبل در مورد آن به من گفته بود، اما من واقعاً آن را جمع و جور نکردم، زیرا در آن زمان کاملاً آن را درک نمی‌کردم. اما از سال‌هایی که شروع کردم به برگزاری همایش‌ها و ملاقات با افراد زیادی به صورت انفرادی، بچه‌های زیادی داشتم که سر میز من آمده‌اند و می‌گویند: "من آسپرگر دارم یا "من جایی هستم". طیف، و «داده شخصیتی بود که من می‌توانستم در تلویزیون با او همذات پنداری کنم، و این برای من بسیار معنادار بود». اگر من در مورد آن به طور کامل می دانستم، اگر آن زمان واقعاً آن را درک می کردم، احتمالاً نویسندگان را به نوشتن بیشتر به سمت آن سوق می دادم، و احتمالاً همه چیز را منفجر می کردم، پس بهتر است که این کار را نمی کردم. نمی فهمم، چون فکر می کنم خیلی خوب کار کرد.»
برنت اسپینر در تماشای Star Trek :
ما در اکثر مواقع 16 ساعت در روز کار می کردیم، 10 ماه از سال. فیلمنامه ها را خوانده بودم، سطرها را حفظ کرده بودم و بعد وارد قسمت بعدی شدیم. فکر می‌کنم شاید 10 مورد اول را تماشا کردم، فقط برای اینکه احساسی نسبت به نمایش و آنچه در حال وقوع است داشته باشم، و بعد از آن واقعاً احساس نکردم که زمان آن رسیده است که آن را تماشا کنم، زیرا قبلاً 16 ساعت دیتا بودم. روز، من واقعاً نیازی نداشتم که اوقات فراغت خود را صرف تماشای مطالبی کنم که قبلاً خوانده بودم. من می دانستم که همه آنها چگونه شدند. آخر هفته گذشته در مرکز Skirball در لس آنجلس کاری انجام دادم. این یک موزه است، و آنها در حال برگزاری یک نمایش گذشته‌نگر کامل Star Trek هستند، و از من پرسیدند که آیا من می‌آیم، زیرا در حال نمایش فیلم «میزان یک مرد» بودند. … گفتم، "از آمدنم خوشحالم، اما باید شفاف باشم و به شما بگویم که هرگز آن را ندیده ام." بنابراین من زود وارد شدم و با بقیه برنامه را تماشا کردم، بنابراین حداقل باید نیمه‌شخص باشم.»

برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
مجموعه CNMN
© 2018 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است.
استفاده و/یا ثبت نام در هر بخشی از این سایت به منزله پذیرش موافقتنامه کاربری ما (به روز شده در 25/5/18) و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی (به روز شده در 25/5/18) است. حقوق حریم خصوصی شما در کالیفرنیا مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا از آن استفاده کرد، مگر با اجازه قبلی کتبی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari