طبق گزارش منتشر شده، این باگ باعث می‌شود گوشی‌ها نتوانند از صفحه‌نمایش ۱۲۰ هرتزی خود تا حد امکان استفاده کنند. سامسونگ از این موضوع آگاه است.
سامسونگ چند روز پیش به‌روزرسانی اندروید ۱۲ را برای سری گلکسی اس ۲۱ منتشر کرد. برای اولین بار، حتی انواع محموله‌های ارسالی ایالات متحده، به‌روزرسانی سیستم‌عامل جدید را در همان روز همراه‌با واحدهای بین‌المللی دریافت کردند. بااین‌وجود، به‌گزارش سم‌موبایل، به‌روزرسانی جدید اشکالی مربوط به نرخ نوسازی صفحه‌نمایش را به همراه دارد که باعث کندی (لگ) می‌شود.

این وقفه باعث می‌شود به‌محض اینکه انگشت کاربر دیگر صفحه‌نمایش را لمس نکرد، نرخ نوسازی صفحه‌نمایش گلکسی اس ۲۱ از ۱۲۰ هرتز به ۶۰ هرتز برگردد. این موضوع باعث می‌شود که رابط کاربری، انیمیشن‌ها و پیمایش عملکرد خوبی نداشته باشند. بااین‌حال، گوشی درحالت معمولی نباید اینگونه باشد و سامسونگ مشکل موجود را تأیید کرده است؛ زیرا افراد زیادی از این نقص (باگ) شکایت کرده‌اند.
یکی از مدیران رسمی انجمن اعضای سامسونگ اشاره کرده که این شرکت در حال رفع مشکل به‌وجود آمده است. این باگ تنها بر انواع گوشی‌های گلکسی اس ۲۱، گلکسی اس ۲۱ پلاس و گلکسی اس ۲۱ اولترای مجهز به تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۸۸ ایالات متحده تأثیر گذاشته و با به‌روزرسانی نرم افزاری بعدی برطرف خواهد شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari