شرکت توسعه انفورماتیک سیمرغ به دلیل تنوع در ارائه خدمات فنی و نرم افزاری از طرف تیم های استارتاپی لقب چاقوی سوئیسی استارتاپ ها را گرفته است.
 به گزارش خبرآنلاین،این شرکت با تجربه ۱۰ ساله در زمینه تولید نرم افزار های تحت وب و اپلیکیشن ها با دارا بودن نشان خلاق از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و مجوز شورای عالی انفورماتیک از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رایست جمهوری با همراهی بهترین متخصصین برنامه نویسی ، طراحان گرافیک و مدیران محصول ، همیشه در کنار تیم های استارتاپی و کسب و کار ها بوده است تا جایی که خیلی از تیم ها لقب “ چاقوی سوئیسی استارتاپ ها “ را به این شرکت داده اند. علت این نامگذاری ، تنوع در ارائه خدمات فنی و نرم افزاری به آن ها است.
 شرکت توسعه انفورماتیک سیمرغ با توجه به استقبال کسب و کار ها از ارائه خدمات و فعالیت های خود در فضای مجازی و رضایت آنها از میزان تاثیر این عمل ، در نظر دارد طرح ویژه ای را برای نفرات و مجموعه هایی که نیاز به طراحی سایت و خدمات برنامه نویسی دارند ارائه نماید. این طرح ویژه با هدف افزایش نرخ نفوذ در فضای مجازی می باشد و دارای ۲ بخش طراحی وب سایت / فعالسازی روبات هوشمند اینستاگرام  می باشد که با پایینترن قیمت و بالاترین کیفیت و ضمانت ارائه می شود.
متقاضیان استفاده از این طرح می توانند از طریق زیر با این شرکت در تماس باشند :
آدرس وب سایت : https://simorq.co/
آدرس اینستاگرام : https://www.instagram.com/simorq.company/
شماره تماس : ۸۸۸۶۴۴۵۶ – ۰۲۱
آدرس پستی : تهران، خیابان استاد شهید مطهری ، خیابان سلیمان خاطر ، پلاک ۱۲۴
46
 آموزش حضوری ارز دیجیتال بیشتر از اینکه یک دوره آموزشی یا یک دوره تربیت تریدر باشد، یک سرمایه گذاری استثنایی برای شما است. اگر در این باره تردید دارید، با ما در این مقاله همراه بمانید. زیرا قرار است واقعیت هایی را با شما در میان بگذاریم که از شنیدن آن ها شگفت زده خواهید شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط techkhabari