اپلیکیشن کلاب هاوس ویژگی جدید کپشن برای محتوای صوتی را برای کاربران نسخه ios فراهم کرده است. بدین ترتیب کاربران ناشنوا یا کم شنوا نیز می‌توانند از این اپلیکیشن در ۱۳ زبان مختلف استفاده کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، بیانیه جدید کلاب هاوس شامل معرفی ویژگی جدیدی است که در آن کاربران می‌توانند به محتوای صوتی خود در ۱۳ زبان مختلف زیرنویس اضافه کنند. هم اکنون زیرنویس ها به زبان هایی مانند انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ژاپنی، کره ای، عربی، روسی، ترک،ی کانتونی، چینی ماندارین است  و در آینده نیز تعداد زبان های قابل پشتیبانی افزایش خواهد یافت.
پس از اعلام کلاب هاوس یکی از کاربران توییتر اعلام کرد نمایش زیرنویس به زبان اسپانیایی با مشکلاتی همراه بوده است. این کاربر در توییتر اعلام کرد زیرنویس ها به زبان انگلیسی و در برخی اتاق های گفتگو به شکل عجیب و غریبی نمایش داده می شوند. یکی از مهندسین کلاب هاوس دلیل این مشکل را حالت آزمایشی بودن آن دانست که احتمالاً در تشخیص زبان درست کار نکرده است. با توجه به اینکه کلاب هاوس محبوبیت دیگر پلتفرم های صوتی را نیز افزایش داده، اما نسبت به رقبای خود عملکرد ضعیف تری داشته است. البته ویژگی جدید می تواند از بسیاری جهات آن را با اپلیکیشن های رقیب جدا کند. به طوری که در آینده به جذب کاربران جدید نیز کمک خواهد کرد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آژانس خبری فناوری تکنا ( Technology news agency : Techna ) از سال 1389 با نام تکنولوژی نیوز توسط جمعی از دانشجویان علاقه مند به حوزه علم و فناوری شروع به کار کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها، موبایلها، اپلیکیشن و نرم افزارها، کامپیوترها، سخت افزار و تجهیزات مدرن و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
تکنا توسط سرورهای اختصاصی پارس پک پشتیبانی میشود.
SEO & web support : AYENDA Co.

source

توسط techkhabari