شما می توانید نقش بزرگی در تصمیم گیری لیست 35 مبتکر ما برای سال 2022 داشته باشید.
رقابت 35 مبتکر زیر 35 سال ما برای سال 2022 اکنون برای نامزدی باز است. شما می توانید از هم اکنون تا ساعت 10 شب به وقت شرق در 24 ژانویه 2022 نامزدهای عالی را معرفی کنید.
اکنون بیش از دو دهه است که فهرستی از نوآوران جوان را منتشر می کنیم. این فهرست همیشه شامل داستان‌های جذابی از جوانانی است که برای به‌کارگیری فناوری تلاش می‌کنند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند، اما فراتر از آن، راهی برای ما برای نمایش فناوری‌هایی است که احتمالاً در سال‌های آینده نقش مهمی در زندگی ما خواهند داشت.
احتمالاً در مورد بسیاری از افرادی که در طول سال‌ها انتخاب کرده‌ایم شنیده‌اید – اندرو نگ، هلن گرینر، فنگ ژانگ، نها نارخده، ایان گودفلو، استفانی لمپکین، جولی شاه، جوی بولاموینی. بسیاری از این دانشمندان برجسته، کارآفرینان، انسان‌دوستان و تاجران افتخار انتخاب برجسته را در بیوگرافی خود فهرست می‌کنند.
اکنون می توانید با نامزد کردن یک نفر (یا حتی خودتان) در اینجا بخشی از لیست 2022 ما باشید. و برای تمام جزئیات و الزامات لطفا از صفحه سوالات متداول ما دیدن کنید .
چه چیزی یک نامزد عالی برای لیست 35 مبتکر ما می سازد؟ ما به دنبال افرادی هستیم که کارهای جالبی را در همه زمینه‌های فناوری انجام دهند – بیوتکنولوژی، هوش مصنوعی، روباتیک، محاسبات، انرژی، الکترونیک، نرم‌افزار، نانومواد و اینترنت. گاهی اوقات برندگان ما مخترعین هستند. برندگان دیگر، کارآفرینانی هستند که از فناوری به شیوه‌ای جدید یا جالب استفاده می‌کنند، و دیگران در تلاش هستند تا از فناوری برای رفع بی‌عدالتی اجتماعی استفاده کنند یا زندگی را برای مردم در شرایط دشوار آسان‌تر کنند.
ما دوست داریم یک دستاورد خاص را ببینیم. ما دوست داریم بتوانیم به سوالاتی مانند این که: نوآوری در اینجا چیست؟ این شخص چه چیزی به دست آورد که قبلاً به این شکل انجام نشده است؟ این شخص چگونه برای حل یک مشکل عمده فناوری که می تواند تفاوت بزرگی در زندگی مردم ایجاد کند کار می کند؟
بله، بسیاری از نامزدهای ما از دانشگاه های تحقیقاتی نخبه یا شرکت های بزرگ می آیند، اما این یک الزام نیست. ما همچنین دوست داریم مخترعان، بنیان‌گذاران استارت‌آپ و فعالان اجتماعی را معرفی کنیم که از فناوری به روش‌های خلاقانه برای ایجاد تفاوت در جوامع خود استفاده می‌کنند.
آیا این توصیف شبیه کسی است که می شناسید؟ اگر چنین است، نامزد کردن یک نفر آسان است و شما می توانید این کار را از اینجا انجام دهید.
با افزایش مجدد موارد کووید، محدودیت‌های جدیدی در سراسر اروپا اعمال می‌شود. اما دلایل متعددی وجود دارد که چرا موج جدیدی در حال وقوع است.
یک پروژه آنلاین ویروسی به افشای برنامه کاری تنبیه کننده 996 کمک کرد – و نشان می دهد که پیشرفت در برابر آن چقدر سخت است.
برخی از مردم از دیدن آواتارهای واقعی که شبیه آنها هستند هیجان زده می شوند. دیگران نگران هستند که ممکن است مشکلات تصویر بدن را حتی بدتر کند.
جنجال بر سر پروژه Maven نشان می دهد که این بخش مشکل اعتماد جدی دارد. این تلاشی برای رفع آن است.
پیشنهادهای ویژه، داستان های برتر، رویدادهای آینده و موارد دیگر را کشف کنید.
از اینکه ایمیل خود را ثبت کردید، متشکریم!
به نظر می رسد مشکلی پیش آمده است.
ما در ذخیره تنظیمات برگزیده شما با مشکل روبرو هستیم. سعی کنید این صفحه را بازخوانی کنید و یک بار دیگر آنها را به روز کنید. اگر همچنان این پیام را دریافت می‌کنید، با فهرستی از خبرنامه‌هایی که می‌خواهید دریافت کنید، با ما از طریق customer-service@technologyreview.com تماس بگیرید.
ماموریت ما اتخاذ تصمیمات آگاهانه تر و آگاهانه تر در مورد فناوری از طریق روزنامه نگاری معتبر، تأثیرگذار و قابل اعتماد است.
اشتراک در برای حمایت از روزنامه نگاری ما
© 2021 بررسی فناوری MIT

source

توسط techkhabari