«دنیل آیوز» تحلیلگر «Wedbush» پیش بینی می‌کند که اپل در سه ماهه جاری منتهی به پایان سال ۲۰۲۱ می‌‌تواند به فروش بیش از ۸۰ میلیون دستگاه آیفون ۱۳ دست پیدا کند.
اپل در فروش گوشی‌های سری آیفون ۱۳ عملکرد موفقیت آمیزی داشته و اکنون طبق گزارش‌ها این شرکت قصد دارند تا پایان سال جاری میلادی نیز فروش خوبی را برای خود رقم بزند.
آیوز در یادداشت خود می‌نویسد:
با وجود کمبود تراشه و مشکلات پیچیده لجستیک که اپل (و هر فروشنده دیگری از حوزه فناوری یا خودرو) با آن سر و کار دارد، شاهد تقاضا فوق‌العاده‌ای در ایالات متحده و چین برای آیفون ۱۳ هستیم. این یک نشانه مثبت برای اپل محسوب می‌شود تا بتواند در این سه ماهه با دستگاه‌های قدرتمند نسخه پرو خود از فروش ۸۰ میلیون دستگاه آیفون فراتر رود.
همچنین در این گزارش به این موضوع اشاره شده است که اپل در بازه زمانی بین «جمعه سیاه» و کریسمس می‌تواند ۴۰ میلیون دستگاه آیفون بفروشد. علاوه بر این، انتظار می‌رود تا کوپرتینویی‌ها در این سه ماهه بیش از ۱۰۰ میلیون ایرپاد اپل نیز به فروش برسانند.
شرکت سرمایه‌گذاری جی‌پی مورگان نیز بر اساس زمان عرضه سری آیفون ۱۳ پیش‌بینی مشابهی انجام داده بود. این شرکت خاطرنشان کرد که با افزایش بازه زمانی تحویل برای مدل‌های ۲۰۲۱ آیفون، تقاضا حدود ۱۵ درصد از عرضه پیشی گرفته است.
مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر حوزه فناوری، اپل نیز برای تولید گوشی‌های آیفون از معضل جهانی کمبود تراشه رنج می‌برند و زمان تخمینی عرضه آیفون ۱۳ چندین هفته تاخیر خورد و ظاهرا اپل ۶ میلیارد دلار به دلیل کمبود تراشه ضرر کرده است. با این وجود ظاهرا تامین‌کنندگان اپل موفق شده‌اند کمبود برخی قطعات را کاهش دهند و با رونق تولید، قادر خواهند بود تا مشکلات عرضه و تقاضا را برطرف کنند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari