شبکه اجتماعی پونیشیر ارائه دهنده سرویس میکروبلاگینگ که از خرداد ۹۹ به صورت آزمایشی راه اندازی شده حالا با آغاز به کار رسمی تلاش می‌کند در رستای توسعه شبکه ملی اطلاعات و ایجاد فضایی امن برای برقراری ارتباط با جوامع گام بردارد.
 به گزارش خبرآنلاین، معین شبان طرقبه، مدیرعامل شبکه اجتماعی پونیشیر درخصوص ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌سایت گفت: «در حوزه سرویس میکروبلاگینگ فارسی کمبود وجود دارد و امیدوارم با همکاری مجلس شورای اسلامی و دولت، فرایند ادامه فعالیت این شبکه اجتماعی بهبود یابد.»
وی درزمینه امکانات و خدمات این شبکه اجتماعی و آینده آن افزود: «این شبکه اجتماعی که سرویس میکروبلاگینگ را به کاربران ایرانی و فارسی زبان ارائه می‌دهد قصد دارد در آینده فعالیت خود را توسعه داده و به‌صورت بین الملل فعالیت نماید.»
گفتنی است معین شبان طرقبه، به مناسبت شروع فعالیت این شبکه اجتماعی از تمامی کاربران ایرانی دعوت به عضویت از طریق آدرس ponishare.ir کرده است.
 آنطور که در وب‌سایت این شبکه اجتماعی درج شده پونیشیر بعد از چند ماه فعالیت آزمایشی موفق به جذب بیش از ۱۴۵۶ کاربر و ۱۸۱ کسب شده است.
۱- کابران پونیشیر باید دارای حداقل ۱۸ سال سن باشند.
۲- کاربران پونیشیر حق انتشار تصاویر و نظرات غیر اخلاقی و غیر قانونی را ندارند.
۳- کاربران پونیشیر به هیچ وجه نباید تصویر، نظر تبلیغاتی و اسپم در صفحه شخصی خود و یا سایر صفحات انتشار دهند.
۴- کاربران پونیشیر نباید پونیش و یا تصاویر دیگران را به نام خود انتشار دهند. همچنین قانون کپی رایت باید توسط تمام کاربران این شبکه رعایت شود.
۵- کاربران پونیشیر نباید پونیش ها و یا نظراتی که جنبه تهدید و آزار دارند، انتشار دهند. همچنین پونیش ها و نظراتی فرد نباید شامل خودکشی یا ترغیب فرد به استفاده از مواد مخدر و روان گردان شود.
۶- در صورتی که اطلاعات حساب کاربری فرد کامل نباشد، پونیشیر به حساب کاربری او به عنوان ربات نگاه می کند.
نقض هر یک از موارد بالا، نقض قوانین پونیشیر است و فرد باید برای پایدار بودن در این شبکه اجتماعی، موارد فوق را رعایت کند در غیر این صورت حساب کاربری وی مسدود میگردد.
46
خرید خودرو در شرایط فعلی اقدام عاقلانه‌ای است یا اگر صبر کنیم، قیمت‌ها پایین می‌آیند؟ این پرسش ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول کرده است. نگاه خوش‌بینانه‌ای که پس از پایان دوره ترامپ در دنیا رقم خورد، موجب شد از سال گذشته مردم ایران امیدوارانه به وقایع سیاسی و اقتصادی سال ۱۴۰۰ چشم بدوزند و برای خرید کالاهای اساسی مانند خودروی مصرفی دست نگه دارند؛ بلکه از این ستون به آن ستون فرجی شود و قیمت ماشین به تعادل برسد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط techkhabari