سامسونگ در سال جدید میلادی حدود ۱۵۲ مدل گوشی جدید به بازار عرضه میکند. گزارش‌های جدید نشان می‌دهد احتمالا سال آینده سال شلوغی برای این شرکت کره‌ای خواهد بود. زیرا محصولاتی مانند گلکسی زد فولد ۴ ، زد فیلیپ ۴ و گلکسی اس ۲۲ در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد.
 به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از  TheElec، سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۲۲ حدود ۶۷ میلیون گوشی پرچمدار تولید کند. طبق برنامه عرضه گوشی موبایل سامسونگ که برای سال ۲۰۲۲ منتشر شده است به جزئیات و آمار دقیق گوشی ها نیز اشاره شده. به عنوان مثال تعداد گوشی های گلکسی اس ۲۲ عرضه شده در سال جدید میلادی حدود ۱۴ میلیون خواهد بود. گزارش های دیگری نیز از عرضه 10 میلیون دستگاه گلکسی زد فیلیپ ۴ در سه ماهه سوم و چهارم سال ۲۰۲۲ حکایت داشت.
 سامسونگ تولید گوشی‌های تاشو را نیز در برنامه کار خود دارد. به عنوان مثال گلکسی زد فولد ۴ به تعداد ۲.۹ میلیون دستگاه و گلکسی زد فیلیپ ۴ نیز به ۶.۹ میلیون دستگاه تولید کند. بیشترین مدل تولید شده در سال آینده A13، A53 و A33 از خانواده گلکسی هست. به طوری که ۲۳ درصد از کل محصولات تولید شده در سال آینده را این گوشی ها تشکیل می دهند.
 احتمالا سه ماهه اول سال جدید میلادی نیز به تولید گلکسی A53 و A33 تعلق دارند. این گوشی ها به ترتیب ۲۸ میلیون ۲۳ میلیون و ۲۷ میلیون دستگاه خواهند بود در سه ماهه دوم ۲۰۲۲ نیز تولید A73 5G با تعداد ۳.۴ میلیون دستگاه آغاز می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آژانس خبری فناوری تکنا ( Technology news agency : Techna ) از سال 1389 با نام تکنولوژی نیوز توسط جمعی از دانشجویان علاقه مند به حوزه علم و فناوری شروع به کار کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها، موبایلها، اپلیکیشن و نرم افزارها، کامپیوترها، سخت افزار و تجهیزات مدرن و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
تکنا توسط سرورهای اختصاصی پارس پک پشتیبانی میشود.
SEO & web support : AYENDA Co.

source

توسط techkhabari