دومین همایش بین المللی "شهر هوشمند، چالش ها و راهبردها" با حمایت شاتل موبایل در شهر شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با هدف حمایت از دستاوردهای جدید پژوهشی در حوزه هوشمند سازی و ارتقای سطح علمی و کاربردی پژوهشگران، در دومین همایش بین المللی شهر هوشمند که در تاریخ ۲۷ آبان ۱۴۰۰ در شهر شیراز برگزار می شود حضور خواهد داشت.
این همایش به بحث پیرامون موضوعاتی نظیر هوش مصنوعی و رباتیک، اینترنت اشیا، شبکه های نوین مخابرات، سازه و خانه های هوشمند، شهر هوشمند و … می پردازد و اپراتور شاتل موبایل با معرفی سیم‌کارت هوشمند خود به عنوان بستری مطمئن برای زیرساخت های ارتباطی شهر هوشمند، به تشریح زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی به کار گرفته شده در این سیم‌ کارت و امکانات متمایز آن خواهد پرداخت.
گفتنی ست شاتل موبایل تنها اپراتور ارائه دهنده سیم‌کارت هوشمند در کشور و تنها Full MVNO حقیقی است که امکان اتصال خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را دارد و به طور هوشمند هر لحظه شبکه‌های موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک را تحلیل و همیشه بهترین و با کیفیت ترین پوشش شبکه 4G/3G را برای مشترک فراهم می کند. هم‌زمان با پیاده سازی فاز جدید هوشمندی سیم‌کارت های شاتل موبایل راهکاری فراهم شده تا با شماره گیری کد دستوری #۸*۱*، امکان استعلام وضعیت اتصال شبکه رادیویی، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی سیم‌کارت در برخی استان ها برای مشترکین وجود داشته باشد که این پروژه در سراسر کشور در حال توسعه است.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سیمکارت های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت www.shatelmobile.ir  مراجعه‌ کنند یا از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.
خرید خودرو در شرایط فعلی اقدام عاقلانه‌ای است یا اگر صبر کنیم، قیمت‌ها پایین می‌آیند؟ این پرسش ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول کرده است. نگاه خوش‌بینانه‌ای که پس از پایان دوره ترامپ در دنیا رقم خورد، موجب شد از سال گذشته مردم ایران امیدوارانه به وقایع سیاسی و اقتصادی سال ۱۴۰۰ چشم بدوزند و برای خرید کالاهای اساسی مانند خودروی مصرفی دست نگه دارند؛ بلکه از این ستون به آن ستون فرجی شود و قیمت ماشین به تعادل برسد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط techkhabari