میراثی برای یک ماجراجویی بزرگ
اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های اکشن – بتل رویال موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید PUBG: New State همراه ویجیاتو باشید.
ابدا نمی‌توان بازی‌های بتل رویال را پیش‌بینی کرد. درست در همان لحظه‌ای که فکر می‌کنید دیگر امیدی به دیدن یک بازی بتل رویال جذاب نیست، همه‌چیز به یک‌ باره تغییر می‌کند. وقتی بتل رویال‌ها در سال ۲۰۱۷ کارشان را با بازی‌های بزرگی شروع کردند، هیچکسی فکرش را هم نمی‌کرد که بتوانند به این میزان از طرفدار و جذابیت دست پیدا کنند. اما موضوع اینجا بود که بتل رویال‌ها به همین راحتی قصد عقب نشینی نداشتند! آن‌ها آمده بودند تا عنصر هیجان را یک بار دیگر در رگ‌های شما به جریان بیندازند و همه‌چیز دست به دست هم داده بود تا این امر با سرعت بیشتری جریان پیدا کند.
موفقیت بازی‌های بتل رویال، به اندازه‌ای که باید دلیل خوبی بود تا توسعه دهندگان بزرگ و کوچک موبایلی به فکر ساخت بازی‌های بتل رویال روی پلتفرم موبایل بیوفتند. پتانسیل‌های خوب پلتفرم موبایل این اجازه را به توسعه دهندگان موبایلی می‌داد تا با استفاده از المان‌های مختلف، دوست داشتنی‌ترین ایده‌هایشان را روی این پلتفرم عملی کنند. ما با بتل رویال‌هایی طرف بودیم که هیچ محدودیتی برای خودشان قائل نبودند و تجربه‌ای توام از هیجان را برای کاربران موبایلی پدید آورده بودند.
حالا اگر دیدن بازی‌های شاهکاری مانند پابجی موبایل و کال آف دیوتی موبایل و حتی فورتنایت، شما را به اندازه‌ای که باید سرگرم‌نکرده است، در این مطلب همراه ویجیاتو باشید تا مسیرمان را به یکی از جدیدترین بازی‌های بتل رویال موبایلی آغاز کنیم که می‌توان از آن به عنوان میراثی برای یک موفقیت بزرگ یاد کرد. عنوانی که بدون شک قرار است یکی از پرحاشیه‌ترین بازی‌های بتل رویال چندسال آینده پلتفرم موبایل باشد و انتظارات از آن به شدت بالاست.
وقتی استودیو بازی‌سازی تنست پابجی موبایل را معرفی کرد، دنیای بازی‌های موبایلی شاهد یک انقلاب بزرگ بود. گرافیک بازی به قدری جذاب بود که بتوان پابجی موبایل را با بازی‌های بزرگ کنسولی مقایسه کرد. گیم‌پلی بازی سبب شده بود تا پابجی موبایل یک شاهکار فراموش‌‌نشدنی باشد. منتهی چیزی‌که سبب شده بود تا پابجی موبایل به این اندازه هیجان انگیز به نظر برسد، این بود که این بازی در ابتدا اساسا برای کنسول‌های خانگی و پلتفرم پی‌سی توسعه پیدا کرده بود؛ اما حالا کاربران موبایلی نیز می‌توانستند از تجربه نسخه موبایلی بازی نهایت لذت را ببرند.
حالا به نظر می‌رسد که طرفداران بازی‌های موبایلی باید خودشان را برای یک انقلاب بزرگ دیگر آماده کنند. استودیوی بازی‌سازی Krafton که پیش‌تر با ساخت بازی پابجی در سال ۲۰۱۷ توانسته بود که مسیر موفقیت‌آمیز بازی‌های بتل رویال را هموار کند، حالا دست روی پلتفرمی گذشته که طرفداران آن بی‌صبرانه منتظر نسخه‌ای جدید از پابجی موبایل بودند. شایعات مبنی بر انتشار نسخه‌ای جدید از بازی پابجی موبایل، چندسالی بود که گریبان‌گیر پلتفرم موبایل شده بود، اما همین چند روز پیش، استودیو Krafton با انتشار بازی PUBG: New State عنوانی را به تصویر کشید که می‌تواند فصلی جدید از بازی‌های موبایلی را شروع کند.
بازی موبایلی PUBG: New State یکی از بزرگ‌ترین و موردانتظارترین بازی‌های موبایلی سال ۲۰۲۱ بود که روی کاغد حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. یک بتل رویال جذاب که به لطف تجربه خوب استودیوی Krafton در ساخت بازی‌های بتل رویال، عملکردی فوق‌العاده داشته. بازی درکنار المان‌های آینده‌نگرانه و گیم‌پلی هیجان انگیزش؛ تجربه‌ای توام از جذابیت خواهد بود و اگر از علاقه‌مندان بازی‌های بتل رویال باشید، PUBG: New State نیز برایتان واقعا جذاب خواهد بود.
داستان بازی چندین دهه پس از اتفاقات پابجی موبایل رخ می‌دهد. شما این‌بار بجای سر و کله زدن با ماشین‌ها و اسلحه‌های کلاسیک، با ماشین‌های آینده‌نگرانه‌ای رو به رو خواهید شد که تمی خاطره‌انگیز به بازی بخشیده‌اند. حالا این شمایید و این سرزمینی وسیع و جدید برای کشف کردن. سرزمینی که دچار یک تحول بزرگ شده و ابدا مشابه پابجی موبایل نیست! PUBG: New State مسیر خودش را دارد و همین دلیل، باعث شده که ما با یک بازی کاملا متفاوت‌تر از پابجی موبایل رو به رو شویم. PUBG: New State از همان ابتدای کار وجه تمایزش را به رخ‌تان خواهید کشید!
برای اجرای بازی موبایلی PUBG: New State شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید
با تمام این توضیحات، گیم‌پلی بازی بزرگ‌ترین جایی است که دچار تغییر شده. حتی اگر از بازیکنان قدیمی پابجی موبایل باشید، بازی PUBG: New State همچنان برایتان یک عنوان جدید و گنگ خواهد بود. اگرچه بازی هنوز به ریشه‌های اصلی پابجی و سبک بتل رویال پایبند است، اما ابدا نمی‌توان بیخیال تغییرات جدید بازی شد. به شخصه تا پیش از تجربه PUBG: New State فکر می‌کردم که این بازی صرفا یک بازی‌سازی دوباره پابجی و رنگارنگ‌تر کردن آن است! منتهی وقتی PUBG: New State را تجربه کنید، حتی جزئی‌ترین اتفاقات گیم‌پلی نیز برایتان شگفت‌انگیز خواهد بود. انگار که استودیوی Krafton این بازی را از نو ساخته و ایده‌های خلاقانه‌اش، تمام بازی را فرا گرفته است.
محیط نقشه و طراحی محیط بازی یکی دیگر از المان‌هایی است که دچار تغییرات اساسی شده. محیط بازی نسبت به پابجی موبایل کاملا تغییر پیدا کرده و تماما اتمسری آینده‌نگرانه به خودش گرفته است. محیط همچنان پایبند به طراحی کلاسیک است، اما کانسپت‌های جذاب و وسایل نقلیه مختلف، آن حس آینده‌نگرانه را به بازیکن القا خواهد کرد. نقشه اصلی بازی نسبتا بزرگ‌تر از پابجی موبایل است! البته در بازی PUBG: New State فعلا می‌توان به ۲ نقشه بتل رویال دسترسی داشت. یکی از آن‌ها کاملا جدید است و نقشه دوم؛ همان نقشه ارانگل اما با تعییرات بزرگ و تم آینده‌نگرانه است.
متاسفانه گان‌های بازی تغییر چندانی نکرده‌اند و شما همچنان با اسلحه‌های کلاسیکی طرف خواهید بود که پیش‌تر ما آن‌ها را در بازی‌هایی مانند کال آف دیوتی موبایل و پابجی موبایل دیده بودیم. اگرچه سلاح‌های بازی تغییر چندانی نداشته‌اند، اما به محض تجربه بازی؛ متوجه بهتر شدن مکانیزم گان گیم بازی و المان‌های شوتر آن خواهید شد. سیستم شوتینگ در دنیای PUBG: New State واقعا عالی طراحی شده و این شبیه‌سازی فوق‌العاده؛ مدیون خلاقیت و تجربه استودیوی بازی‌سازی Krafton در ساخت این بازی است.
همچنین وسایل نقلیه نیز بطور کلی تغییر کرده‌اند و حالا ما در دنیای PUBG: New State با تنوع بیشتری از وسایل نقلیه مختلف رو به رو خواهیم شد. در محیط بازی شما علاوه بر ماشین‌های متنوع و سریع، می‌توانید با استفاده از قطارهای برقی که در طول محیط بازی حرکت می‌کنند، در نقشه بازی جا به جا شوید. علاوه بر این موضوع، حالا این امکان وجود دارد تا از صندوق عقب ماشین‌ها نیز در PUBG: New State استفاده کنید و اسلحه‌ها و آیتم‌های اضافیتان را آن‌جا نگه دارید. یکی دیگر از چیز‌های جدیدی که به بازی اضافه شده، سیستم خرید آیتم در بازی است. شما با از بین بردن هر فرد، مقداری پول دریافت خواهید کرد که می‌توانید از آن‌ها برای خریدن اسلحه‌های قوی‌تر، پهپاد و آیتم‌های مختلفی در حین بازی استفاده کنید. سیستمی که تا پیش از این، ما مشابه‌اش را در بین دیگر بازی‌های بتل رویال موبایلی ندیده بودیم!
گرافیک بازی یکی از جاهایی است که هرکسی را عاشق بازی‌های موبایلی می‌کند. گرافیک PUBG: New State نه تنها جهشی بزرگ نسبت به پابجی موبایل داشته، بلکه می‌تواند یکی از پرگرافیک‌ترین بازی‌های موبایلی حال حاضر باشد. همچنین سیستم تخریب‌پذیری ساختمان‌ها و محیط‌های بازی، یکی از دوست داشتنی‌ترین بخش‌های گرافیک بازی است که باعث شده PUBG: New State خودش را یک قدم بیشتر به دیگر بازی‌های کنسولی نزدیک‌تر کند. این سیستم تخریب‌پذیری در کنار گرافیک و محیط رنگارنگ و پرجزئیات بازی، دلیلی عالی برای شاهکار خطاب کردن گرافیک PUBG: New State است.
نهایتا در بخش جلوه‌های صوتی و موسیقی‌متن نیز، استودیوی Krafton به بهترین شکل ممکن ظاهر شده! صداگذاری بازی به اندازه‌ای که باید شاهکار بود تا جذاب خطاب شود، حالا این صداگذاری و موسیقی‌متن در بازی PUBG: New State به وضوح بهتر شده و پیشرفت کرده است. انیمشین‌های روان، صداگذاری فوق‌العاده و زوایای دوربین جدید؛ المان‌های بزرگی هستند که آینده PUBG: New State را از همین حالا روشن کرده‌اند و هرکسی برای یک‌بار هم که شده، باید PUBG: New State را تجربه کند.
طرفداران پابجی نیواستیت اول از هر چیزی سراغ پرمیوم‌پس آن می‌روند تا از آیتم و اسکین‌های جذاب نیو استیت استفاده کنند. خرید آیتم‌های نیو استیت این روزها خودش تبدیل به یک چالش شده چرا که همچنان وبسایت‌های پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای قادر به خرید محصولات این بازی نیستند. سایت آوروید در حال حاضر تنها سایت پرداخت‌های درون‌برنامه پابجی است و در کمترین زمان برای شما این کار را انجام می‌دهد. سایت آوروید که به طور تخصصی خرید‌های درون‌برنامه‌ای پابچی موبایل انجام می‌دهد و همین‌طور محبوب‌ترین عناوین بازی‌های موبایلی می‌تونید از این سایت تهیه کنید. تیم پشتیبانی آوروید آماده پاسخگویی و راهنمایی به شما هستند. 
پیشنهاد می‌شه!
گاهی برای رسیدن به آن‌چیزی که نیاز داریم، باید فداکاری‌های بزرگی انجام دهیم. فداکاری‌هایی توام از شجاعت و خلاقیت که مسیر ما را هموار می‌کنند. PUBG: New State مصداقی عالی برای شاهکار خطاب شدن یک بازی است. یک پرش خلاقانه مملو از شجاعت که از دل یک سبک پرطرفدار، عنوانی درست کرده که نه تنها جزو بهترین بازی‌های بتل رویال موبایلی است، بلکه پیشرفتی بزرگ نیز در صنعت بازی‌های موبایلی محسوب می‌شود. تنها باید به گرافیک بازی نگاه کرد! گرافیکی که نمی‌توانید مشابه‌اش را پیدا کنید.
اصلا نمیدونم چرا پابجی منو جذب نمیکنه اصلا🤦‍♂️
بازی خوبی نبود ناموسا نه گرافیک اونقدر خفنی داشت نه گیم پلی تغییر کرده بود و نه گان ها یک تغییرات خیلی ریز انگار داشتی پابجی معمولی رو بازی می کردی بعدش بهینه اصلا نیست
آقا حداقل گان مدرن باید می داشت نه گان های ده قرن پیش
بازیش رو خیلی براش صبر کردم چون از پابجی اصلی خوشم نیومد و با اینکه خیلی خیلی خفن نبود اما راضی کننده بود و به تجربش می ارزه
برام فیلترشکن نمیخاد تازه اومده و خیلی باگ داره بخصوص تو قسمت تکستچر ها و صدا و کلا محیط بازی که اونم با آپدیت حل میشن
دانلود کردم.
عالی بود کیفیتش خیلی خوبه
حتما دانلود کنید
اینکه وقتی شلیک میکنی میره رو شولدر مود خیلی رو عصابمه جدا
نمیدونم شاید اسپم؟
میتونین توی کنترلز خاموشش کنین و یکاری کنین با دکمه مخصوص و به دست خودتون فعال شه
تو کنترلز انقدر اسکرول کنین که برسین به aim assist ،گزینه پایینی رو enable کنین
از تجربه بازی واقعا لذت بردم.
ولی از نظر گرافیک اصلا به ایپکس لجندز موبایل نمیرسه.
مگه اپیکس موبایل اومده.
بتاش اومده
من از قبل پیش ثبت نام کرده بودم و به محض انتشار سریعا نصبش کردم . متاسفانه دوباره تو این بازی هم نیاز به استفاده از فیلترشکن هست و بدتر از اون برخلاف پابجی قبلی ، تو این بازی با فیلترشکن هم پینگ بسیار بالا رو تجربه میکنیم . اگه همینجور بمونه تو ایران بعید میدونم اقبال پیدا کنه . اصلا بنظر من علت اصلی که همه از پابجی به سمت کالاف رفتن ، کیفیت کالاف نبود بلکه اجرای روان با پینگ عالی و بدون فیلترشکن کالاف بود .چیزی که تو پابجی همیشه رو مخ بود و باعث شد همه ازش رو برگردونن و گرنه هنوز هم که هنوزه من شخصا همه چیه پابجی رو ترجیح میدم به کالاف اگه پینگ و لگ و این چیزاش درست میشد
واقعا نمیشه به عنوان به بازی جدا بهش نگاه کرد از نظر من فقط یه اپدیت خیلی بزرگ واسه پابجیه و اصل بازی همونه
دوستان این نیو استیت رو نصبش نکنید پره از باگ و هر روز واسش اپدیت میاد فعلا یکی دو هفته وایسید(:
من نصب کردم هیچ باگیم نداشت
تو کلا با من مشکل داری اینو همه میدونن پس حرف نزن!
خب این معلومه تو کالاف فنی
من از پابجی معمولی و لایت خوشم اومده امت می دونم دیگه که این نسخه آشغاله
وی رد داد 😐 اینجا بخش کامنته همه میتونن حرف بزنن تو با من مشکلی داری نمیدونم اما من باهات مشکل ندارم اصن زیادم تو مقاله ها کامنتت رو ندیدم،😐
الان این چه فرقی با پابچیه معمولی داره؟
گرافیکش و تا حدی موضوعش و مپش
پابجی نیو استیت هم گرافیکش بهتره هم بهینه تره…..
من همون پنجشنبه ساعت ۷ و نیم صبح گرفتم و ساعت نه و نیم که سرور هاس درست شد بازی کردم به نظرم بهتر از پابجی موبایله ولی خیلی باگ داره که فکر کنم چون تازه اومده اینجوریه
به هر حال داره هر روز اپدیت کوچیکی میاره
باگ هاش بر طرف بشه از پابجی موبایل جلو میزنه
من شب قبلش گرفتم اول صبح هم سرور ها اوکی بود
نمیدونم چرا؟ ولی بازی خیلی افت داشه! فقط شاید گرافیکش رفته بالا! متاسفانه این بازی هم مثل پابجی موبایل از تکسچر های سنگین استفاده کرده و باعث میشه در گوشی های ضعیف تر کمی مشکل نظیر داغ کردن پیش بیاد.. در کل گیم متوسطی بود…
نخیر جرافیکش بالا تره ولی رو گرافیک پایین خیلی بهینس
من کالاف کلی لگ داشتم و گوشیم فریز میشد ولی تو نیو استیت لگ نداشتم
اتفاقا برای من برعکس بود خود پابجی معمولیه بهینه تر از این نسخست
بازی خیلی خوبیه ولی من ازش بیشتر انتظار داشتم.
انگار پابجی یه آپدیت داده با یه سری تغییرات
اون طوری که تبلیغشو میکردن خیلیا فکر کردن بازی قراره یه پابجی جدید باشه و غوغا کنه ولی صرفا در حد یه آپدیت با تم آینده ست
پابجی چندماه پیش با یه مود تو ارانگل به ریفرنس ریزی به نیو استیت داد که اسمش اینگنتیشن میشن بود اگه اشتباه نکنم
مترو داشت و قابلیت پول جمع کردن و خرید هم بود،سپر قابل حمل هم داشت
با این حساب رفرنس به وارزون بود😂
چرا اول مقاله انقد شبیه ادلره😐😂
ادلر کیه😐
یکی از شخصیت های کالاف دیوتی کلد وار
شخصیت کالاف کلد وار
عکس پروفایلت کوروش بدبخته 😂
آره🤣
من که عاشقش شدم
من به عنوان یه کالاف پلیر زیاد با گیم پلی حال نکردم ولی گرافیک فوق العاده ای داره بازی خیلی از نسخه اصلی بهتره
پ.ن: پابجی نیو استیت یک قدم بازی های موبایلی رو به کنسولی نزدیک تر کرد
مهم ترین تفاوت پابجی و کالاف گیم پلی هست ولی من با المان معلق زدن پابجی نیو حال کردم اومده جای اسلاید کردن کالاف رو پر کنه خخخخخخ
چطوری ملق بزنم؟ برای من نمیزنه
دو بار سریع و پشت سر هم بزن رو دکمه نشستن
مشکلی که تو پابجی هست اینه که نمیشهه اسلاید زد چون مدت زیادی کالاف میزدم اصلا نمیتونم خوب بازی کنم
یه قابلیت شبیه اسلاید اومده
فقط غلت میزنه البته
باید چیکار کنیم تا بیاد من هرچی دکمشو میزدم فقط خم میشد
برو تو تنظیمات تو قسمت کنترل اون پایین یه گزینه هست به نام roll به صورت پیش فرض رو گزینه اویه تو بزار رو گزینه دومی دکمش میاد رو صفحه
ادیت :به صورت پیشفرض گزینه اول
بدو بعد روش کلیک کن
با نهایت سرعت بدو و دوبار دکمه خم شدنو بزن پشت سرهم
برای من پیش فرض فعال بود اگه نیست از راهنمایی دوستان استفاده کن
من از پابجی معمولیه بیشتر خوشم اومد کلا شیش تا آنمی من توی مپ بیشتر موقع میبینم😐
نمی دونم چرا ولی من امتحان کردم و اونجور که باید به دلم نشست
امیدوارم از یه سیستم انتی چیت قوی بهرمند باشه پابجی موبایل چند فصل پیش چیتر توش بدجوری جولان میداد .
راستی دوستان اطلاع دارند که امکان اجرای بازی روی شبیه ساز کامپیوتر وجود داره یا نه ؟
قبلا خود ویجیاتو مقاله اش رو گذاشت🤔
خیر هنوز به گیم لوپ اضافه نشده
قبالا گفتم دوباره هم میگم
این مرد عکسش روی مقالس شبیه الدر نیست؟
نکنه کراس اوور باشه 🙂
بله پابجی کراس اور با کاد بلک اوپس کلد وار 👌😂
اگر منظورت ادلر کولد واره واقعا شبیشه
من اشتباه نوشتم
کلا تو حفظ کردن اسم شخصیت ها ضعیفم
همینطور در مورد فیبم ها
نکنه کراس اوور باشه 🙂
بدیش اینهپلیراش خیلی کثبفن بک بار یارشون(منو) کشتن لوتمم نکردن
یکم مفهوم تر بگو لطفا😐
من اصلا نفهمیدم چی گفت 😐
فکر می کنم به طور کلی داره میگه کامیونیتی پابجی خیلی سمی ان
رنکش پایینه تو رنکای بالا این حرکتا خیلی کمتره(هر چند آدم سمی همه جا هست)
جر خوردم تا فهمیدم چی گفتی😐
عه برگشتی به سایت؟
ترجمه:بديش اینه که پلیر هاش خیلی کثیفن یک بار یارشون(منو) کشتن لوتمم نکردن
کامیونیتی سمی میخوای فقط کامیونیتی کالاف دیوتی فرقی نداره موبایل وارزون
ابر سم
چگونه پلیر تیغ بزنیم پارت ۲
واقعا چی میشد مثلا اگه تو قالب یه پک مث HD پک پابجی برای خود پابجی یه پک گرافیکی جدید درست میکردن؟
دیگه وقتی نتونستن گان های اینده ای درست کنن معلومه برای چی ساخته شده
البته هنوز پلی ندادمش و راجب گیم پلی نمیتونم چیزی بگم
ولی واقعا این بازی در قالب پک گرافیک و اپدیت میتونست به پابجی موبایل اضافه بشه
واقعا دلیلی برای داشتن ۲ نسخه پابجی نمیبینم به جز پول
اگه تو کامنت نمی گفتی پلی ندادی از کامنتت معلوم بود خخخخخ
واقعا تغییر کرده تنها چیزی که عوض نشده گان هاست حتی لباس ها هم عوض شدن
البته این بازی فیزیکی فراتر از پابجی موبایل داره عیزیکش هنوز تو خیلی از بازی ها ندیدم
فیلتر هست اینم؟
فعلا که یه نوب سه ماهه پیدا نشده ‌ه رومون فیلترش کنن
نفهمیدم منظورت
نیست فیلتر
پروفایلت خودتی؟😂
😆😆😆😆😂
نه خداروشکر فعلا نه

source

توسط techkhabari