همه ما مدت‌ها قبل از انتشار بازی اونجرز اثر استودیوی کریستال داینامیکس، تا حد زیادی می‌دانستیم که اسپایدرمن قرار است در این بازی ظاهر شود. با این حال این قضیه که این شخصیت فقط قرار بود روی نسخه‌های پلی‌استیشن در دسترس قرار گیرد با واکنش‌های ضد و نقیضی روبرو شد. حال کمپانی سازنده‌ی بازی با تصاویر و تریلری از جزئیات حضور این شخصیت در بازی پرده برداشته است.
در توضیحات این شخصیت آمده است که حرکات آکروباتیک اسپایدرمن راهی کاملا جدید برای تجربه‌ی بازی به صورت انفرادی یا با دوستان به ارمغان می‌آورد و حرکات منحصربه‌فرد و توانایی‌های رزمی او مطمئنا یک مکمل عالی برای هر تیم در بازی خواهد بود. بازیکنان داستان مرد عنکبوتی را از طریق چالش‌های بازشدنی که در سراسر مراحل Avengers Initiative وجود دارند، تجربه خواهند کرد. پیتر پارکر از یک تهدید مرگبار جدید مطلع می‌شود و باید با اعضای گروه اونجرز همکاری کند تا گروه AIM را از دستیابی به فناوری که می‌تواند ارتش مصنوعی آن‌ها را غیرقابل توقف کند، باز دارد. پارکر با اصرار بر پنهان نگه داشتن هویت خود، ارتباط دوستانه‌ای را با میس مارول و بلک ویدو برقرار می‌کند و باید با پویایی جدید کار با یک تیم، دست و پنجه نرم کند. آیا او به طور تمام وقت به انتقام جویان می‌پیوندد یا در مبارزه با AIM مستقل می‌ماند؟

اسپایدرمن در بازی اونجرز
تریلر جدید، اسپایدرمن را نشان می‌دهد که با برخی از دشمنان AIM روبرو می‌شود و تا زمانی که دیگر انتقام‌جویان ظاهر شوند درگیری زیادی ایجاد می‌کند. مانند بسیاری از اقتباس‌های اخیر از این شخصیت، به نظر می‌رسد این مرد عنکبوتی نیز در دوران جوانی قرار دارد. از آن جایی که شخصیت کاملا به صورت رایانه‌ای ساخته شده، بنابراین تعیین اینکه چه کسی صداگذاری آن را برعهده دارد، دشوار است. هرچند صداگذاری این شخصیت به نظر مناسب می‌رسید. اسپایدرمن همچنین رویدادهای داستانی خود را با عنوان Spider-Man: With Great Power دریافت خواهد کرد؛ اگرچه هنوز جزئیاتی از آن ارائه نشده است. گفتنی است که در گزارشی که مدتی قبل منتشر شد، اسکوئر انیکس بیان کرده بود که کریستال داینامیکس به عنوان استودیوی توسعه‌دهنده‌ی بازی اونجرز، انتخاب مناسبی نبوده است و باید استودیوها را بر اساس نقاط قوتشان برای پروژه‌ها انتخاب کنند.
بازی اونجرز هم‌اکنون در دسترس دارندگان کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی است و اسپایدرمن به عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ (۹ آذر ۱۴۰۰) تنها روی کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه خواهد شد. در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده آمده است.

منبع: Gematsu
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari