دارندگان محصولات شیائومی منتظر معرفی و انتشار نسخه بعدی رابط کاربری این کمپانی هستند و حالا مدیرعامل آن، «لی جون» تایید کرده که رابط کاربری MIUI 13 تا پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر می‌شود.
چند ماه پیش در حالی که بسیاری منتظر معرفی MIUI 13 بودند، شیائومی تصمیم گرفت از رابط کاربری MIUI 12.5 Enhanced Edition رونمایی کند. این رابط کاربری ابتدا در اختیار کاربران در بازار چین قرار گرفت و سپس برای کاربران جهانی منتشر شد. اگرچه این نسخه با بهبودهایی همراه است، اما MIUI 13 با تغییرات زیادی از راه می‌رسد.
طبق شایعات، رابط کاربری MIUI 13 بهبود چشمگیر عملکرد را در پی دارد، از رابط کاربری بازطراحی شده بهره می‌برد و همچنین مصرف باتری دستگاه‌ها را بهینه‌سازی می‌کند. MIUI 13 با سیستم عامل اندروید ۱۱ و ۱۲ از راه می‌رسد، بنابراین کاربرانی که اندروید ۱۲ را دریافت نمی‌کنند هم احتمالا قادر به تجربه جدیدترین رابط کاربری شیائومی خواهند بود.
بطور معمول، رابط کاربری جدید شیائومی ابتدا برای بازار چین منتشر می‌شود و چند هفته بعد در اختیار کاربران در بازار جهانی قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه فاصله کوتاهی تا پایان سال ۲۰۲۱ داریم، در هفته‌های آینده باید منتظر معرفی این رابط کاربری باشیم. احتمالا این کمپانی از MIUI 13 همراه با شیائومی ۱۲ برای بازار چین رونمایی خواهد کرد؛ پرچمداری که احتمالا اولین گوشی بازار با تراشه اسنپدراگون ۸۹۸ خواهد بود.
طبق شایعات، رابط کاربری آینده چینی‌ها از انیمیشن‌ها و فونت‌های جدیدی بهره می‌برد و برخی آیکون‌ها هم بازطراحی می‌شوند. علاوه بر این، احتمالا MIUI 13 از پنجره شناور برای بازی‌ها هم پشتیبانی می‌کند؛ قابلیتی که برای اپلیکیشن‌ها در دسترس است. انتظار می‌رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری درباره این رابط کاربری منتشر شود.
در حال حاضر MIUI 12.5 Enhanced Edition به عنوان جدیدترین رابط کاربری شیائومی قابلیت‌های زیر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد:
باید منتظر ماند و دید رابط کاربری MIUI 13 تا چه اندازه عملکرد محصولات شیائومی را بهبود می‌دهد.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari