برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .

برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
هر بازی اکشن ماجراجویی با سبک بازی منحصر به فرد خود همراه است. ابزارها و سلاح‌ها – از تقویت سلامت گرفته تا بمب‌ها و تله‌های ویژه – فراوان هستند. بسیاری از آنها با این هدف طراحی شده‌اند که بازیکنان بسته به نوع مبارزه‌ای که در آن قرار می‌گیرند، بین نبردهای غوغا و برد سوئیچ کنند. این زیباست.اما برای دکمه‌ها، این سیستم‌هایی که با دقت ساخته شده‌اند، بی‌فایده هستند. برای افرادی که مثل من دعوا می‌کنند، «استراتژی» بازی – اگر بتوان آن را چنین نامید – صرفاً ترکیبی از آدرنالین، وحشت و اضطراب است. اگر ابزاری وجود دارد که باید در یک مبارزه خاص استفاده شود، می توانید روی این واقعیت حساب کنید که من آن را نادیده خواهم گرفت، مگر اینکه پیروزی بدون آن غیرممکن باشد. هنگامی که نبرد به بیش از یک دکمه نیاز دارد (شاید دو دکمه، اگر در مورد مبارزه با برد صحبت می کنیم)، این احتمال وجود دارد که من هرگز آن را تمام نکنم. اگر نتوانم پلاستیک را بکوبم تا برنده شوم، سنگفرش را می کوشم تا چالش دیگری پیدا کنم.
همه اینها چند هفته پیش زمانی که Horizon Zero Dawn را در New Game+ بوت کردم، تغییر کرد. برای کسانی که ممکن است ندانند، این ویژگی است که به شما امکان می دهد یک بازی کاملاً جدید را شروع کنید، اما با تمام تجهیزات، مهارت ها و سایر دستاوردهای خود در فتح قبلی دست نخورده. این یک نام وحشتناک است، اما یک ویژگی عالی – و زمانی که من بازی تازه‌سازی خود را شروع کردم (در حال آماده شدن برای نسخه 2022 Horizon Forbidden West )، یک راه کاملاً جدید برای یادگیری نحوه بازی ارائه داد.
اولین باری که از طریق Horizon Zero Dawn بازی کردم، مبارزات من ارزش Aloy را نداشت. من از Melee خیلی بیشتر از محدوده استفاده کردم (اگرچه مبارزات سرد یکی از ویژگی های ضعیف بازی است) و حتی حوصله بررسی نقاط ضعف دشمن را نداشتم. بخشی از این اضطراب بود، اما فراتر از آن، Zero Dawn داستان فوق‌العاده‌ای دارد و من مشتاق بودم بدانم چگونه پایان یافت. نبردهای دور برد، رسیدن به جایی که می‌خواستم را بسیار سخت و زمان‌بر می‌کرد.
با شروع در New Game+، اجازه دهید از سطح 55 با Ancient Armor دست نخورده شروع کنم. من عملا شکست ناپذیر بودم. به این ترتیب، وقتی ماشین‌ها به سمت من دویدند، وحشت نکردم. و حفاظت از زره به این معنی بود که می توانستم در حین آزمایش ابزارها و تاکتیک های مختلف، چند ضربه بزنم. اوه، و از آنجایی که بازی New Game+ playthrough بسیار ساده‌تر بود (بدون آموزش)، من برای رسیدن به انتها بی‌صبر بودم.
معلوم شد که New Game+ فرصتی عالی برای من بود تا واقعاً نحوه بازی Horizon Zero Dawn را بفهمم. زره به من اعتماد به نفس لازم را داد تا بفهمم چگونه Tripcaster چگونه کار می کند یا از Ropecaster برای بستن تعدادی Glinthawk استفاده کنم تا بتوانم آنها را به موقع شکست دهم (شما نمی دانید که کشتن آنها چقدر سخت است اگر متکی باشید. در نبرد غوغا).
اگر شما علاقه مند به یادگیری دقیق نحوه انجام هر بازی هستید، این ممکن است مضحک به نظر برسد. اما واقعیت این است که Horizon Zero Dawn حتی در ساده ترین تنظیمات نیز یک چالش است. دریافت بالشتک اضافی New Game+ به من کمک کرد که از نکات و نکاتی که در مورد نحوه اجرای عنوان در نظر گرفته شده بود، قدردانی کنم.
به همین دلیل است که من طرفدار تنظیمات جاودانگی در بازی های ویدیویی هستم. اگر در نهایت 20 بار بمیرید در حالی که فقط سعی می کنید بفهمید چگونه از یک ابزار استفاده کنید، تقریباً مطمئن خواهید بود که فکر می کنید "من فقط می روم و شروع به تاب خوردن می کنم!" به جای یافتن هنر در این نوع نبرد. اگر یک سیستم جنگی پیچیده طراحی می‌کنید و می‌خواهید تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری از آن استفاده کنند، پس دادن اعتماد به نفس بیشتر به افراد از طریق حالت جاودانگی یا New Game+ فقط ایده خوبی نیست، بلکه یک نجات دهنده است.


© 2021 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش ماست توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حریم خصوصی کالیفرنیا شما. Wired ممکن است بخشی از فروش را از محصولاتی که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از شراکت های وابسته ما با خرده فروشان خریداری می شوند، به دست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا در موارد دیگر استفاده کرد، مگر با اجازه کتبی قبلی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari