برای بازدید مجدد از این مقاله، سپس به نمایه من مراجعه کنید مشاهده داستان های ذخیره شده
برای بازدید مجدد از این مقاله، حساب من را انتخاب کنید، سپس مشاهده داستان های ذخیره شده

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
8 /10
حرکت کن، رقص انقلاب . FitXR بهترین ترکیبی از بازی های ویدئویی و تمرین است که من تا به حال با آن روبرو شده ام.
خیلی ها سعی کرده اند سیستمی بسازند که در آن یک بازی ویدیویی انجام دهید و تمرین کنید، اما بهترین سیستمی که من دیدم این است که در آن شما اساسا در یک باشگاه مجازی در داخل یک بازی واقعیت مجازی تمرین می کنید. و در حالی که ایده حرکت دادن بدن در حین بازی‌های ویدیویی به سال 1988 برمی‌گردد، با پاور پد نینتندو ، اکثر هیبریدی‌های این نوع تمایل دارند که یک بازی ویدیویی باشد که شما را کمی حرکت می‌کند، یا یک برنامه تناسب اندام که به سختی می‌گذرد. فکس غمگین یک بازی ویدیویی FitXR ترکیبی عالی از هر دو فعالیت است.
من بیش از 20 سال تجربه تناسب اندام دارم، هم به عنوان یک مربی شخصی در سالن های ورزشی معمولی، کراس فیت و پاورلیفتینگ و هم به عنوان یک ورزشکار رقابتی. این حدود 19 سال تجربه بیشتر از من با VR است. تمرین واقعیت مجازی تقریباً از سیاه‌چال‌های دمبل مرطوب و خرد شده‌ای که من با آن‌ها بزرگ شدم دور است، بنابراین این وعده که با عینک زدن و انجام یک بازی ویدیویی تمرین رضایت‌بخشی خواهم داشت، من را پر از تردید کرد.
برای دسترسی به بازی، به یک هدست 299 دلاری Meta Quest VR و حساب فیسبوک مورد نیاز نیاز دارید. (در صورتی که اخبار را دنبال نکرده باشید، نام Oculus به عنوان بخشی از تغییر نام فیس بوک به عنوان Meta Platforms ناپدید می شود و هدست Oculus Quest Meta Quest نامیده می شود. همچنین، یک حساب کاربری فیس بوک برای این کار لازم نیست. از یکی از آنها از سال آینده استفاده کنید. در حال حاضر، شما همچنان به ورود به فیس بوک نیاز دارید.)
هنگامی که برنامه FitXR را در فروشگاه برنامه Oculus خریداری کردید، بازی شما را به صفحه اصلی می برد که شبیه یک مرکز تناسب اندام شیک و با یک میز جلو می باشد. پس از اینکه نمایه ای با اطلاعات اولیه خود مانند نام، سن، وزن و جنسیت (از جمله گزینه غیر باینری) ایجاد کردید، می توانید دست به کار شوید.
کلاس ها در سه دسته برگزار می شوند: بوکس، رقص، و تمرینات تناوبی با شدت بالا. زمان کلاس ها از پنج تا 35 دقیقه است و دارای سه سطح دشواری است: سبک، متوسط و سخت. این بازی همچنین کلاس‌های چندنفره را ارائه می‌کند، که در آن‌ها می‌توانید با حداکثر شش نفر به صورت زنده بازی کنید و در هنگام ضربه زدن به اهداف و جمع‌آوری رگه‌ها، امتیاز کسب کنید. در حال حاضر بیش از 300 کلاس در دسترس هستند که هر روز یک کلاس جدید منتشر می شود. در واقع، در رویداد خبری هفته گذشته برای اعلام تغییر نام تجاری، متا پلتفرم گفت که مجموعه‌ای از تجربیات جدید به FitXR اضافه شده است، اگرچه من هنوز آن‌ها را امتحان نکرده‌ام. (همچنین اعلام شد: یک تجربه بوکس در داخل برنامه تمرینی سوپرنچرال ، که من نیز مشتاقم به آن دست پیدا کنم.)
FitXR
امتیاز: 8/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
حتی اگر هیچ دوست آنلاینی ندارید که با شما کار کند، کلاس‌ها شما را با شش بازیکن مجازی جفت می‌کنند تا به هر کلاس حس گروهی بدهد. تابلوی امتیازات نشان می دهد که شما در طول تمرین در مقایسه با رقابت (واقعی یا مجازی) خود چقدر خوب عمل می کنید. زمان باقی مانده از تمرین و امتیاز شما، رگه فعلی، بهترین رگه و سطح فعلی شما را نشان می دهد. امتیازها بر اساس میزان دقیق ضربات و حرکات شما در حین پیشرفت تمرین به دست می‌آیند.
یکی از بهترین شاخص های زمان حرکت، ضرب آهنگ است. FitXR دارای یک موسیقی متن عالی با ضرب‌های زنده و پرانرژی در هر تمرین است و ضرب آهنگ‌ها به‌عنوان نشانه‌های شنیداری برای زمانی که باید حرکت کنید، اردک بزنید یا مشت کنید عمل می‌کند. در طول چند جلسه اول بوکس مدتی طول کشید تا بفهمم، اما زمانی که به ریتم زنگ زدم، امتیازها، رگه ها و سطح استوک من از سقف عبور کرد.
بازی در Quest 2 یک معرفی مجدد عالی به دنیای VR بود. تمرین‌ها در محیط‌های مختلف، از پشت بام‌ها گرفته تا صخره‌ها یا یک استودیوی تناسب اندام سنتی انجام می‌شوند، و موسیقی، گرافیک و نشانه‌های لمسی نزدیک‌ترین چیزی است که من تا به حال تجربه کرده‌ام به اتاق خطر مردان ایکس.
تجربه به دست آمده، تمرینی است که آنقدر سرگرم کننده است که تا زمانی که تمام نشده است متوجه نمی شوید که در حال انجام تمرین هستید. اغلب، در تمرینات بوکس، تیراندازی می‌کردم و امتیاز بالایی می‌گرفتم، سپس هدستم را در می‌آورم و متوجه می‌شدم که به سختی نفس می‌کشم و عرق می‌ریزم. در طول جلسات چند نفره، شما و دوستانتان در تمرین می‌توانید با صدای بلند صحبت کنید، سر هم داد بزنید و تشویق کنید. یا اگر شما هم مثل من کوچک هستید، می توانید سعی کنید حواس رهبر را پرت کنید یا او را تشویق کنید که چند تکرار را از دست بدهد تا بتوانید آنها را در جدول امتیازات پاس دهید.
داشتن یک استودیوی تناسب اندام در هدست نیز برای مسافران مکرر عالی است. وصل شدن به دنیای مجازی و تاب خوردن به سمت گروهی از حباب های نئونی درخشان به یک موسیقی متن قاتل، جهنم را شکست می دهد که در کمد تناسب اندام هتل غمگینی قرار بگیرید. من هدست Quest 2 و کنترل‌کننده‌های دستی آن را در چندین سفر به طور خاص برای تمرین سریع FitXR در حین جاده استفاده کرده‌ام. قبل از اینکه زیر دوش بروید و از در خارج شوید، انجام یک تمرین سریع با بوکسورهای خود در خلوت اتاق هتل بسیار ساده تر (و سرگرم کننده تر) است. فقط مطمئن شوید که خیلی هیجان زده نمی شوید و در نهایت تلویزیون اتاق هتل خود را مشت نمی کنید. نه گفتن اتفاق افتاده، نه گفتن این اتفاق.
اتصال با Oculus یک مزیت منظم را امکان پذیر می کند. شما این توانایی را به دست می آورید که هر چیزی را که کاربر می بیند به صفحه دوم ارسال کنید تا افراد دیگر بتوانند این عمل را تماشا کنند. من و همسرم به نوبت تمرینات را انجام داده‌ایم، در حالی که دیگری تماشا می‌کند و تشویق می‌کند (یا به هدف از دست رفته می‌خندد).
مهم‌ترین مانع برای استفاده از FitXr این است که برای استفاده از آن باید یک هدست Quest داشته باشید، اما اگر منصف باشیم، Quest 2 بسیار ارزان‌تر از بسیاری از سیستم‌های تناسب اندام خانگی است. همچنین، حداقل در حال حاضر، همچنان برای ورود به حساب کاربری فیسبوک نیاز دارید. اگر یکی از آن دسته از رسانه‌های ضد اجتماعی هستید، باید یک حساب کاربری ساختگی ایجاد کنید و امیدواریم نتوانید آن را دریافت کنید. در گرداب متا مکیده شد.
همه چیز در داخل هدست کمی سرد می‌شود، اما این چیز دیگری است که می‌تواند با ورود متا به دنیای واقعیت مجازی تغییر کند—این شرکت اخیراً Active Pack را برای Quest 2 ، مجموعه‌ای از دسته‌های کنترلر و یک بالشتک صورت که برای رسیدن به آن ساخته شده است، معرفی کرده است. عرق کرده که به زودی.
FitXR
امتیاز: 8/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
ناراحتی دیگر: از آنجایی که کل عملیات مجازی است، هیچ تمرینی با وزنه وجود ندارد (Fit XR ممکن است در آینده تمرینات یکپارچه با وزن داشته باشد)، بنابراین اگر فقط به دنبال افزایش وزن هستید، شانسی ندارید.
علاوه بر این نکات، آشکارترین ضعفی که من پیدا کردم این است که کالری شمار کمی سخاوتمندانه است. مانیتور ضربان قلب من به طور مداوم مصرف کالری کمتری نسبت به FitXR پس از تمرین گزارش می کرد. البته، هنگام تخمین میزان کالری سوزی یک فرد، متغیرهای زیادی وجود دارد، بنابراین باید انتظار داشت مقداری واریانس وجود داشته باشد. اگر به خصوص به میزان کالری که می سوزانید علاقه دارید، بهتر است از HRM خود استفاده کنید.
دانلود بازی رایگان است، اما برای استفاده از آن به عضویت ماهانه 10 دلار نیاز دارد که در پایین ترین قسمت اکثر اشتراک های تناسب اندام قرار دارد. با این حال، نسبت به دوچرخه ثابت یا تردمیل بسیار ارزان‌تر (و قابل حمل‌تر) است و حتی از جمله خرید هدست واقعیت مجازی، بسیار متنوع‌تر است.
اگرچه، Quest 2 ممکن است نیاز به خریدهایی داشته باشد که به تناسب اندام مرتبط نیستند. از زمانی که Quest 2 را برای این بررسی دریافت کردم، مجموعه ای از بازی ها و برنامه ها را دانلود کرده ام که مقدار زیادی از وقت من را گرفته اند. اگر droid ها را با شمشیر نوری تکه تکه نمی کردم، ممکن بود این مقاله را زودتر ارسال کنم.
علیرغم عدم تمایل اولیه من به تمرین در یک محیط مجازی، FitXR با تمرینات مؤثری که صرفاً سرگرم کننده هستند، من را جذب کرد. من از زمانی که یادم می‌آید مشغول بازی بودم و این اولین بازی ویدیویی است که باعث می‌شود به جای ناامیدی، از تلاش عرق کنم. FitXR با تعداد روزافزون تمرینات، موسیقی متن عالی از آهنگ های انگیزشی آشنا به لطف قرارداد اخیر با Warner Music، و توانایی همراهی با شما در هر کجا که سفر می کنید، بسیار شبیه به آینده تناسب اندام است. امیدواریم در یکی از به‌روزرسانی‌های بعدی، باس فایت نهایی را شاهد باشیم.
FitXR
امتیاز: 8/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید


© 2021 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش ماست توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حریم خصوصی کالیفرنیا شما. Wired ممکن است بخشی از فروش را از محصولاتی که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از شراکت های وابسته ما با خرده فروشان خریداری می شوند، به دست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا در موارد دیگر استفاده کرد، مگر با اجازه کتبی قبلی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari