برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .

برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای بازنویسی مجدد این مقاله، از نمایه من دیدن کنید، سپس داستان‌های ذخیره شده را مشاهده کنید .
قربانی اصلی جنگ های استریمینگ کیف پول شما بوده است. Netflix، Amazon Prime Video، HBO Max، Hulu، Apple TV+، Disney+، Discovery+: همه آنها یک دهم ماهیانه می خواهند. یک سرویس زنده مانند YouTube TV ، برنامه موسیقی انتخابی خود ، و هر ترکیبی از بازی که با نیازهای شما مطابقت دارد ، پرتاب کنید، و ناگهان یک صورتحساب بسیار تلخ را دریافت می کنید.
خوشبختانه، سرویس‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند شما را سرگرم کنند، بدون اینکه بودجه شما را از بین ببرند، و آنها درمان عالی برای خستگی اشتراک هستند .
این ضرب المثل قدیمی که می گویید آنچه را که برای آن پول می پردازید دریافت می کنید هنوز هم تا حدودی در اینجا صدق می کند. سرویس‌های استریم رایگان معمولاً به اندازه سرویس‌های پولی خود گزینه‌های مشاهده زیادی ندارند و اکثر آنها باعث می‌شوند تا در طول مسیر چند تبلیغ تماشا کنید. اما آنها همچنین بهتر از آن چیزی هستند که ممکن است انتظار داشته باشید، و با گذشت زمان به پیشرفت خود ادامه می دهند. برخی حتی شامل برنامه نویسی اصلی یا چیزی نزدیک به آن می شوند. به عنوان مثال، کانال Roku حقوق ده ها نمایش را که در ابتدا در سرویس پخش بدبخت Quibi ظاهر می شد، به دست آورد.
در حالی که نباید انتظار داشته باشید که هیچ یک از سرویس های پخش رایگان زیر جایگزین Netflix در رژیم پخش شما شود، نباید آنها را نیز در نظر بگیرید. اینها را به عنوان پیش غذا در نظر بگیرید. مطمئناً، یک سری جدید در نتفلیکس یا دیزنی پلاس ممکن است وعده غذایی اصلی باشد، اما دلیلی وجود ندارد که نتوانید تا زمانی که منتظر انتشار محتوای بعدی هستید، نان رایگان مصرف کنید.
به‌روزرسانی‌شده در اکتبر 2021: Crunchyroll و Sling Free را اضافه کرده‌ایم و جزئیات در دسترس بودن را در سایر خدمات به‌روزرسانی کرده‌ایم.
پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف) دریافت کنید . این شامل دسترسی نامحدود به WIRED است. com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. بیشتر بدانید .
Roku به چیزهایی اشاره می‌کند که پلتفرم‌های دیگر برنامه‌ها را مانند Netflix یا HBO Now به‌عنوان «کانال» می‌نامند. همچنین کانال Roku رایگان خود را نیز راه‌اندازی می‌کند که ترکیبی متنوع از فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی دارد. برخی از برنامه‌های قدیمی‌تر مانند Alias و 3rd Rock هستند. از خورشید است، اما Roku را نیز به دست آورد حقوق انحصاری توزیع جهانی به نشان می دهد Quibi تولید قبل از آن شعله را، بنابراین شما برخی از مطالب را در اینجا دریافت شما نمی توانید از هر جای دیگر.
ترفند دقیق دیگر کانال Roku این است که برنامه‌های خطی رایگان ارائه می‌کند – به عبارت دیگر، به جای تماشای درخواستی، مانند یک کانال تلویزیونی سنتی عمل می‌کند – از جمله گزارش‌های خبری از ABC، فیلم‌های مستقل و تلویزیون کلاسیک از Filmrise، و برنامه‌های کمدی. از LOL! شبکه.
همچنین می‌توانید از طریق کانال Roku در سایر سرویس‌های پخش مانند HBO، Showtime، Acorn TV و غیره مشترک شوید، که می‌تواند برخی از کلیک‌های ناوبری را برای شما ذخیره کند. اگر قبلاً برنامه Roku را در تلفن هوشمند خود دارید، کانال Roku دقیقاً در آنجا منتظر شما است. یا می توانید آن را – و هر چیز دیگری در این لیست – از طریق دستگاه Roku خود دریافت کنید.
از نظر فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که ممکن است واقعاً برای تماشای آن هیجان‌زده باشید، هیچ سرویس پخش رایگانی به Peacock نزدیک نمی‌شود. بدون پرداخت یک سکه، می توانید چیزهایی مانند پنج فصل اول The Office یا سه گانه بازگشت به آینده را مشاهده کنید.
انتخاب بسیار بسیار خوب است، با وجود رایگان بودن و پشتیبانی از تبلیغات. با 5 دلار در ماه، می‌توانید برای باز کردن قفل محتوای بیشتر، مانند بقیه قسمت‌های The Office ، به‌علاوه فیلم‌های بیشتر و سایر انتخاب‌های برتر، ارتقا دهید. با 10 دلار در ماه، می توانید همه آن را ( بیشتر ) بدون تبلیغات تماشا کنید. با این حال، طرح رایگان تا زمانی که به دیوار برخورد نکنید، چیزهای زیادی برای سرگرم کردن شما دارد.
برای دوستداران انیمه، چیزی بهتر از Crunchyroll وجود ندارد، به خصوص با بودجه. می‌توانید ساعت‌ها نمایش‌هایی مانند One Piece یا My Hero Academia را تماشا کنید، به شرطی که مایل باشید در میان برخی از تبلیغات شرکت کنید. مانند بسیاری از تبلیغات.
همچنین باید بیشتر از مشترکین پریمیوم برای قسمت‌های جدید منتظر بمانید، اما از آنجایی که اکثر سرویس‌های دیگر حتی اکثر انیمه‌هایی را که کرانچی‌رول انجام می‌دهد را ندارند، انتظار یک هفته برای قسمت‌های جدید تازه از ژاپن به نظر می‌رسد معامله‌ای کاملاً درست است.
آیا کارت کتابخانه دارید؟ سپس شما Kanopy دارید ! خب، یه جورایی شما باید برای یک حساب کاربری جداگانه ثبت نام کنید و کتابخانه عمومی شما باید مشتری Kanopy باشد. برخی از بزرگ‌ها اینطور نیستند. سیستم کتابخانه عمومی نیویورک آن را در سال 2019 به دلیل هزینه های بالونی کنار گذاشت. در حالی که می‌توانید فیلم‌ها را به صورت رایگان در پلتفرم تماشا کنید، کتابخانه شما به ازای هر پخش هزینه پرداخت می‌کند.
اگر کتابخانه شما Kanopy را ارائه می دهد، از نظر کیفیت کرایه مستقل نمی توانید خیلی بهتر عمل کنید. این شامل ده‌ها فیلم از مجموعه داستانی Criterion است . رویای یک سینمافیل و بهانه ای عالی برای تمدید کارت کتابخانه شما.
Hoopla یکی دیگر از خدمات متصل به کتابخانه است که انتخاب بسیار خوبی دارد – اما هیچ معیاری ندارد. نکته مثبت این است که می‌توانید کتاب‌های الکترونیکی، کمیک و سایر رسانه‌های کتابخانه خود را از طریق آن مدیریت کنید، در حالی که Kanopy کاملاً ویدیویی است.
اکثر سرویس های پخش در این لیست در محتوای درخواستی تخصص دارند. Pluto TV متعلق به Viacom این ویژگی را دارد – از جمله 19 فیلم جیمز باند – اما هدف اصلی آن تکرار منوی سنتی تماشای کابل با کانال‌های تخصصی است که بدون توقف Doctor Who ، Antiques Roadshow و حتی Survivor را ارائه می‌کنند.
همچنین کلیپ هایی از شبکه های سنتی مانند سی ان ان و فاکس اسپورت را حمل می کند و صدها کانال برای گشت و گذار در کل وجود دارد. اساساً، اگر از تصمیم‌گیری خسته شده‌اید – اگر از اتلاف یک ساعت در نتفلیکس قبل از تماشای هر چیزی خسته شده‌اید – Pluto TV اکسیری است که به دنبال آن هستید .
Sling بیشتر به خاطر مجموعه‌های کانال‌های تلویزیونی زنده و محتوای درخواستی‌اش شناخته می‌شود، اما شما همچنین می‌توانید مجموعه‌ای از چیزهایی را که Sling ارائه می‌دهد کاملاً رایگان دریافت کنید. یک حساب کاربری ایجاد کنید و می‌توانید نمایش‌هایی مانند آشپزخانه جهنمی یا ریک و مورتی را بدون پرداخت هزینه تماشا کنید. همچنین مجموعه‌ای از کانال‌های خبری زنده وجود دارد که می‌توانید در آن قرار دهید، اگر این موضوع بیشتر مورد علاقه شماست.
Tubi متعلق به فاکس نام برخی از همتایان خود را به رسمیت نمی شناسد، اما کتابخانه آن با هزاران عنوان تلویزیونی و فیلمی که توسط تبلیغات پشتیبانی می شود، از اکثر آنها پیشی گرفته است. برای تماشا حتی نیازی به ثبت حساب کاربری ندارید. همچنین مجموعه خود را در دسته‌های مفید مرتب می‌کند – از جمله مجموعه « نه در نتفلیکس » تا به شما کمک کند بهتر از چیزی که برای آن هزینه نمی‌کنید، قدردانی کنید.
هنوز چیزهای ناخواسته زیادی برای بررسی توبی وجود دارد، اما زمان زیادی طول نمی کشد تا فیلم های قابل تماشای مجددی مانند Megamind دست کم گرفته شده، یا کلاسیک های غیرقابل توضیحی مانند Columbo را مشاهده کنید . اعلام کرد که قصد دارد برنامه‌های اصلی را در پاییز امسال اضافه کند، که با سریال جنایی واقعی Meet, Marry, Murder شروع می‌شود . فقط آن را با سریالی با نام مشابه در سرویس که امسال نیز منتشر شد و حداقل در زمان نگارش مقاله، بالاتر از نسخه اصلی Tubi قرار دارد، اشتباه نگیرید.
اگر تا به حال به Mad Men نرسیده اید، در اینجا شانس شماست. تلویزیون IMDb مجموعه کاملی را به همراه 31 فصل از لذت نقاشی با باب راس دارد. این به تنهایی باید شما را برای چند ماه مشغول کند. برای دسترسی به کتابخانه IMDb، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید یا از اعتبارنامه های آمازون موجود خود استفاده کنید.
انتخاب کلی مناسب است، با آثار پراکنده مانند بدن جنیفر یا چگونه اژدهای خود را تربیت کنید . برخی از برنامه‌های اصلی نیز در اینجا وجود دارد، از جمله تریلر جاسوسی Alex Rider . این بعید است که فیلم تلویزیونی نمی خواهد عقب به آن نخست ویدئو خواهر و برادر از نظر محتوای با کیفیت بالا، به طوری که مدیریت آن انتظارات درآمده است. همانطور که گفته شد، کتابخانه ها یکپارچه هستند، بنابراین اگر چیزی را پیدا کردید که واقعاً می خواهید تماشا کنید، می توانید آن را با یک کلیک اجاره کنید.
Plex که به طور سنتی یک سرویس سرور رسانه است، چند سال پیش وارد بازار پخش رایگان شد. اگر قبلاً از آن برای ذخیره محتوای دیجیتال خود استفاده می‌کنید، امتحان کردن برخی از گزینه‌های رایگان فیلم و تلویزیون نیز جهشی بسیار کوچک است. این انتخاب کمی موفق است یا از دست رفته است، اما طرفداران کمدی می توانند هر قسمت از نمایش کوتاه مدت دانا کاروی را دریافت کنند ، و طرفداران خانه هنری از دیدن آثار کلاسیک مدرن مانند Man on Wire و Melancholia خوشحال خواهند شد.
Plex همچنین اخیراً ده‌ها کانال تلویزیونی خطی با هدف محدود را نیز معرفی کرده است که هر چیزی از مسابقات پوکر گرفته تا بازدیدهای IFC را به صورت 24 ساعته حل می‌کنند. Plex تعداد زیادی محتوای اضافی را از طریق Crackle سونی دریافت می کند، بنابراین می توانید دو کتابخانه را در یک مکان جستجو کنید. Crackle از سال 2004 به این شکل وجود داشته است و دارای جواهراتی مانند Train to Busan و مجموعه‌ای از قسمت‌های Mystery Science Theatre 3000 است .


© 2021 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش ماست توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حریم خصوصی کالیفرنیا شما. Wired ممکن است بخشی از فروش را از محصولاتی که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از شراکت های وابسته ما با خرده فروشان خریداری می شوند، به دست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا در موارد دیگر استفاده کرد، مگر با اجازه کتبی قبلی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari