این آزمایش در بیمار مبتلا به مرگ مغزی بسیار کوتاه بود اما نقطه عطفی در تلاش طولانی برای استفاده از اعضای حیوانات در پیوند انسان است.
اخبار: AP امروز گزارش داد که جراحان با موفقیت کلیه خوک را به یک بیمار انسانی متصل کرده و شروع به کار آن را مشاهده کردند. این خوک از نظر ژنتیک مهندسی شده بود به طوری که احتمال رد شدن اندام آن کمتر بود. این شاهکار یک نقطه عطف بزرگ در تلاش برای استفاده روزی از اعضای بدن حیوانات برای پیوند انسان است که لیست انتظار را کوتاه می کند.
نحوه کار: تیم جراحی ، از NYU Langone Health ، کلیه خوک را به عروق خونی خارج از بدن یک زن مرگ مغزی متصل کردند و آن را به مدت دو روز مشاهده کردند. ، خانواده موافقت کردند که آزمایش قبل از زن به خاموش حمایت از زندگی گرفته شده است گزارش AP . کلیه به طور معمول عمل می کرد – فیلتر مواد زائد و تولید ادرار – و در دوره مشاهده کوتاه علائم رد شدن را نشان نمی داد.
پذیرش: این تحقیق ماه گذشته انجام شد و هنوز مورد بررسی یا چاپ در مجله قرار نگرفته است ، اما کارشناسان خارجی می گویند که این پیشرفت بزرگی است. دارن کی گریفین ، استاد ژنتیک در دانشگاه کنت ، بریتانیا می گوید: "شکی نیست که این یک پیشرفت بسیار مهم است." تیم تحقیق محتاط بود ، از بیمار مبتلا به مرگ مغزی استفاده کرد ، کلیه را به قسمت خارجی بدن متصل کرد و فقط برای مدت محدودی از نزدیک نظارت کرد. بنابراین راه طولانی در پیش است و چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد. "
"این یک پیشرفت بزرگ است. این بزرگ، معامله بزرگ است، "Dorry Segev، استاد جراحی پیوند در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی که در این تحقیق شرکت نداشت، گفت: نیویورک تایمز . با این حال ، وی افزود: "ما باید در مورد طول عمر اندام بیشتر بدانیم."
سابقه و هدف: در سال های اخیر ، تحقیقات به طور فزاینده ای در مورد خوک ها به عنوان امیدوارکننده ترین راه برای کمک به رفع کمبود اعضای بدن برای پیوند صفر کرده است ، اما با موانع متعددی روبرو شده است ، از همه مهمتر این واقعیت که قند در سلولهای خوک باعث ایجاد واکنش رد تهاجمی در انسان
محققان با تغییر ژنتیکی خوک اهدا کننده ، ژن کد کننده مولکول قند را که باعث واکنش رد می شود ، از بین برد. این خوک توسط Revivicor ، یکی از چندین شرکت بیوتکنولوژی که به منظور توسعه اندام خوک برای پیوند به انسان کار می کند ، مهندسی ژنتیک شده است.
جایزه بزرگ: نیاز مبرم به کلیه های بیشتر وجود دارد. بر اساس گزارش بنیاد ملی کلیه ، بیش از 100000 نفر در ایالات متحده در حال حاضر منتظر پیوند کلیه هستند و روزانه 13 نفر از آنها می میرند. اگر رویکرد آزمایش شده در NYU Langone بتواند برای مدت طولانی تری کار کند ، خوک های مهندسی ژنتیک می توانند یک راه حیاتی برای این افراد ارائه دهند.
گفته می شود که سرمایه گذاران یک استارتاپ جدید "جوانسازی" با جیب عمیق شامل جف بزوس و یوری میلنر هستند.
بیش از یک دهه پیش کشف شده است ، یک ترکیب قابل توجه نویدبخش درمان همه چیز از آلزایمر گرفته تا صدمات مغزی است – و فقط می تواند توانایی های شناختی شما را بهبود بخشد.
سرانجام آزمایش های بدون نسخه ویروس کرونا در ایالات متحده در دسترس است. برخی از آنها دقیق تر و آسان تر از دیگران هستند.
ذهن شما در واقع ساخت مداوم مغز ، بدن و جهان اطراف شما است.
پیشنهادات ویژه ، داستانهای برتر ، رویدادهای آینده و موارد دیگر را کشف کنید.
از اینکه ایمیل خود را ثبت کردید، متشکریم!
به نظر می رسد مشکلی پیش آمده است.
در ذخیره تنظیمات برگزیده شما مشکل داریم. سعی کنید این صفحه را تازه کنید و یکبار دیگر آنها را به روز کنید. اگر شما همچنان برای دریافت این پیام، رسیدن به ما در customer-service@technologyreview.com با یک لیست از خبرنامه شما می خواهم به دریافت خواهید کرد.
مأموریت ما این است که از طریق روزنامه نگاری معتبر ، تأثیرگذار و قابل اعتماد در مورد فناوری تصمیمات آگاهانه تر و آگاهانه تری بگیریم.
اشتراک در برای حمایت از روزنامه نگاری ما
© 2021 بررسی فناوری MIT

source

توسط techkhabari