برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .

برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .
سال گذشته در رویداد سخت افزاری سالانه آمازون ، Ring (که متعلق به آمازون است) یک هواپیمای بدون سرنشین را برای ضبط ویدئو در داخل خانه شما نشان داد. Ring دقیقاً آن را هواپیمای بدون سرنشین ندانست-به آن لقب Ring Always Home Cam داد-اما این یک دستگاه پرواز مستقل با پروانه های پلاستیکی و دوربین هایی بود که حرکت را ثبت می کرد. در واقع یک هواپیمای بدون سرنشین بود. واکنش سریع به آن: چرا می خواهید یک پهپاد در داخل خانه خود داشته باشید؟
حلقه که با گروهی از "چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟" تصمیم نگرفت ، جلو رفت. در حال حاضر با استفاده از دعوتنامه همیشه در دسترس است و مشتریان بالقوه را ملزم می کند تا برای خرید توانایی خرید آن اقدام کنند. سال گذشته ، این شرکت اعلام کرد که به قیمت 250 دلار فروخته می شود و همچنان به این قیمت پایبند است. درست است: با کمتر از 300 دلار ، می توانید یک پهپاد را در داخل خانه خود در اطراف سر خود وزوز کنید.
برای شنیدن صحبت های مدیران محصولات آمازون و رینگ ، این هواپیمای بدون سرنشین برای کاهش بار داشتن چندین دوربین ثابت در مکان های مختلف در اطراف خانه شما طراحی شده است. در عوض ، شما فقط می توانید یک دکمه روی دوربین Ring Always Home را فشار داده و آن را برای بررسی محل مورد نظر بفرستید ، یا می توانید برنامه ای را برای شناسایی فعالیت های خاص در پنجره های خاص زمان – مثلاً در شب ، زمانی که خانواده در خواب هستند – برنامه ریزی کنید. این ویدیو را در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما پخش می کند و می توانید کلیپ ها را با هزینه اشتراک تا 60 روز ذخیره کنید.
از آنجایی که ما نتوانسته ایم پهپاد را در دست بگیریم ، توضیح در مورد طراحی آن دشوار است. Ring گفته است که سبک است و ما می دانیم که دوربین هایی روی نیمه پایینی آن نصب شده است. یک واحد پردازش عصبی روی هواپیما ، پهپاد را قادر می سازد تا سناریوهای مختلف و همچنین اشیاء داخل خانه را شناسایی کند. دارای پروانه های نوک پلاستیکی ، برای ایمنی است ، و ایستگاه اتصال آن طوری طراحی شده است که دوربین را در حالت استراحت مسدود کند.
لیلا روحی ، رئیس حلقه به WIRED می گوید که این شرکت در ساخت پهپاد با چالش های طراحی خاصی روبرو شده است. اینها شامل "قرار دادن پنجره ها و چگونگی تابش نور از طریق پنجره ها ، آینه ها ، لوسترها ، بچه ها ، حیوانات – فقط همه اشیایی است که در خانه داریم". "هیچ طرح کلی وجود ندارد."
ممکن است این شرکت بتواند برخی از این چالش های مهندسی را برطرف کند – و بدون شک بر اساس داده هایی که مشتریان "دعوت شده" اش به اشتراک می گذارند ، تکرار خواهد کرد – اما برخی از حامیان حریم خصوصی و حقوق شهروندی سال گذشته نگرانی های عمده ای را در مورد این هواپیمای بدون سرنشین ابراز كردند. رینگ برخی از دستورات بویلرپلیت را ارائه کرده است. دیو لیمپ ، مدیر سخت افزار آمازون در جریان رویداد مجازی امروز گفت که آمازون حریم خصوصی را "فرصتی بزرگ برای اختراع" می داند.
روحی می گوید یکی از اصول اصلی Ring "کنترل مشتری …" و من فکر می کنم در چند سال گذشته Ring اقدامات فوق العاده ای انجام داده است تا واقعاً به آن وعده عمل کند و این کنترل را در اختیار مشتریان ما قرار دهد. " روحی همچنین خاطرنشان کرد که Ring برای ویدیوهایی که با دوربین های Ring ضبط می شوند ، رمزگذاری تمام عیار را راه اندازی کرده است و دوربین Ring Always Home Cam بخشی از مشارکت های بحث برانگیز این شرکت با مجریان قانون نخواهد بود.
ایوان گریر ، مدیر گروه مدافع حقوق دیجیتال مبارزه برای آینده می گوید پهپاد خانگی هنوز "وحشتناک" است.
گریر می گوید: "من فکر می کنم که بین آزادی های مدنی و مدافعان حقوق دیجیتال اتفاق نظر فزاینده ای وجود دارد مبنی بر اینکه داشتن این نوع دوربین های متصل به اینترنت در خانه شما را از امنیت کمتری برخوردار می کند ، نه ایمنی بیشتری." (گریر بعداً به مجموعه داده خاصی اشاره نکرد ، بعداً توضیح داد ، اما مشاهده کرد.) "ایده داشتن چیزی که اکنون می تواند در خانه شما پرواز کند به طور تصاعدی احتمال سوء استفاده را افزایش می دهد و احتمال اینکه این دستگاه ها فیلم بگیرند … از افرادی که رضایت نداده اند. "
تصحیح در 28 سپتامبر 2021: قبلاً در این داستان به اشتباه گفته شده بود که دوربین همیشه خانگی شامل میکروفون است. این دقیق نیست ؛ دستگاه فقط دوربین دارد
اگر چیزی را با استفاده از پیوندها در داستانهای ما خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بیاموزید .


© 2021 کونده نست. همه حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش سایت ما است توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حریم خصوصی شما در کالیفرنیا. Wired ممکن است بخشی از فروش محصولات خود را که به عنوان بخشی از مشارکتهای وابسته ما با خرده فروشان از طریق سایت ما خریداری شده است ، بدست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر ، توزیع ، انتقال ، ذخیره یا ذخیره دیگری کرد ، مگر با اجازه کتبی قبلی Condé Nast. انتخاب آگهی

source

توسط techkhabari