برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .

برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .
برای تجدید نظر در این مقاله ، از نمایه من دیدن کنید ، سپس داستانهای ذخیره شده را مشاهده کنید .
در اصل ، Y: The Last Man درباره زنده ماندن از ضربه است. در جامعه ای که تلاش می کند بعد از طاعون مرموز هر پستانداری را با کروموزوم Y (به جز دو نفر) بکشد ، بازسازی می کند ، فرض آن این است: اگر مردان جنسی جنسی ناگهان از معادله خارج شوند ، چه اتفاقی می افتد؟ اگر فکر می کنید پاسخ "قانون مادرسالاری مسالمت آمیز" است ، در اشتباه هستید. در عوض ، این یک حساب جهانی است با این واقعیت که اندیشه های مردسالارانه تقریباً در همه جنبه های زندگی انسان ریشه دوانده است. آنچه بعد از حذف مردان متجنس گرا اتفاق می افتد این است که بسیاری از مردم ویران شده باید تصمیم بگیرند که چقدر می خواهند دنیای جدیدشان شبیه دنیای قدیمی آنها باشد.البته بیشتر اینها به قدرت مربوط می شود. در Y: The Last Man ، که بر اساس مجموعه کمیک های برایان کی وان و پیا گوئرا ساخته شده است و در حال حاضر از FX در Hulu پخش می شود ، قدرت آمریکا ، با جانشینی ریاست جمهوری ، به سناتوری به نام جنیفر براون می رود. (دایان لین). او دموکرات است و مسئولیت دولت تحت رهبری جمهوریخواهان را بر عهده دارد. او البته قادر به اصلاح دولتی است که متشکل از متحدان و وفاداران به رئیس جمهور سابق است. او همچنین باید به جمعیتی خدمت کند که پس از فاجعه ، به جناح ها تقسیم شده اند. برخی معتقدند که دولت مقصر طاعون است. برخی گروه های جدایی طلب تشکیل داده اند. برخی معنای معنوی پیدا می کنند ؛ برخی در حال تلاش برای کنار آمدن هستند
الیزا کلارک ، نماینده نمایش ، می گوید که مدیریت این اضطراب در مرکز Y قرار دارد . کلارک می گوید: "من واقعاً به شیوه هایی که افراد در یک بحران به درون تبدیل می شوند – و نه فقط به درون خود ، بلکه به جوامع خود ، در چارچوب مرجع و نقطه نظرات خود علاقه دارم." وی گفت: "ما آن را با کووید -19 و بحران های زیادی که هر روز با آن روبرو هستیم نشان می دهد. مردم می ترسند و وقتی مردم می ترسند به دنبال کسی می گردند که جهان را درک کند. "
در Y ، افرادی که برای پاسخ به آنها مراجعه می کنند متفاوت از اکثر برنامه های تلویزیونی هستند. در نمایش ، آنها گروهی از زنان و مردان ترنس و افراد غیر دوتایی از سراسر طیف سیاسی هستند. (یکی از نقاط کور کمیک های اصلی نحوه برخورد با ترنس ها بود ؛ کلارک اصرار داشت که این مشکل را تصحیح کند ، از جمله اضافه کردن شخصیت اصلی جدید ، سام [الیوت فلچر].) فمینیست ها و دموکرات هایی وجود دارند که با تفنگ خود توصیف می کنند. آمازون هایی که در مراکز خرید زندگی می کنند و زنانی مانند کیمبرلی کمپبل کانینگهام (امبر تامبلین) ، دختر رئیس جمهور سابق که ترکیبی از مگان مک کین و ایوانکا ترامپ است. همچنین مامور 355 (اشلی رومنس) ، عضو یک گروه عملیات مخفی ویژه دولت ایالات متحده است که به دنبال دختر رئیس جمهور براون ، هیرو (اولیویا ترلبی) می رود و در عوض پسرش ، یوریک (بن شنتزر) و حیوان خانگی او را پیدا می کند. میمون ، آمپرسند – ظاهراً تنها دو پستاندار با کروموزوم Y روی زمین باقی مانده است.
در رابطه Yorick-Agent 355 است که Y قوی ترین نقاط خود را نشان می دهد. یوریک ، که خط کار او به معنای واقعی کلمه "هنرمند فرار" است و به طور کلی آشفته است ، برای اولین بار مجبور است با امتیاز خود روبرو شود و این واقعیت که او در حال حاضر اقلیت است ، هرچند یک فوق العاده ارزشمند. این مامور 355 است که خود را دائماً در موقعیتی می بیند که مجبور است این را توضیح دهد. او به او می گوید: "می دانی ، هر چیزی را که می خواهی عوض می کنی ، بدون عواقب." "یک عمر کامل از این که فقط گه به من داده اند ، مانند ، نمی دانم ، از مزایای شک لعنتی! شما فقط وارد هر اتاقی شوید و آن را بدیهی فرض کنید. "
در نهایت ، مامور 355 و یوریک باید سفری را برای یافتن آلیسون مان (دیانا بنگ) ، دانشمندی در هاروارد ، آغاز کنند که می تواند یوریک را تجزیه و تحلیل کند تا دریابد که چرا او ظاهرا تنها کسی است که از طاعون جان سالم به در برده است. او همچنین به عنوان شخصیتی وظیفه دارد که در وهله اول حقایق شیوع را برای تماشاگران توضیح دهد. او توضیح می دهد: "همه کسانی که دارای کروموزوم Y هستند یک مرد نیستند." آن روز افراد زیادی را از دست دادیم. "
امید است که یوریک بتواند کلید نجات پستانداران جهان باشد ، و شاید حتی بتواند همه آن افراد را دوباره به جهان بازگرداند – مانند بازکردن انگشتان دست تانوس ، با سرعت کمتر. در صورت موفقیت ، هرکسی باید تصمیم بگیرد که در چه دنیایی می خواهد زنده بماند: دنیایی که برای همه خوب است (یا حداقل بهتر است) ، یا تصوری که همه ایده هایی را که مردم قبل و بعد از طاعون به آن چسبیده بودند تقویت می کند. ممکن است مدتی طول بکشد تا ما بدانیم چه اتفاقی می افتد (کلارک گفته است که برنامه ای پنج فصل برای نمایش دارد) ، اما پرزیدنت براون در قسمت دوم سریال اشاره ای کرد. وقتی به او می گویند که گروهی عصبانی در واشنگتن ، ممکن است کاخ سفید را خراب کرده یا دست کم تسخیر کنند ، پاسخ او یکسان است. او می گوید: "این یک خانه است ،" ما بازسازی خواهیم کرد. "


© 2021 کونده نست. همه حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش سایت ما است توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حریم خصوصی شما در کالیفرنیا. Wired ممکن است بخشی از فروش محصولاتی را که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از مشارکتهای وابسته ما با خرده فروشان خریداری شده است ، به دست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر ، توزیع ، انتقال ، ذخیره یا ذخیره دیگری کرد ، مگر با اجازه کتبی قبلی Condé Nast. انتخاب آگهی

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.