مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور محصولات اپل، در جدیدترین گزارش خود اعلام کرده که ایرپادز ۳ از طراحی مشابه با ایرپادز پرو بهره می‌برد و در جریان رویداد ۲۳ شهریور اپل شاهد معرفی این هدفون بی‌سیم خواهیم بود.
این تحلیلگر دو سناریوی احتمالی را برای نحوه‌ی برخورد اپل با گجت‌های ایرپادز بعد از معرفی نسل سوم آن مطرح کرده است. در سناریوی نخست، آقای «کو» پیش‌­بینی می­‌کند که ایرپادز ۳ با قیمت بالاتر نسبت به نسل قبلی راهی بازار می‌شود و اپل همچنان به تولید نسل دوم ادامه می‌دهد.
در سناریوی دوم، اپل قیمت نسل دوم ایرپادز را پایین می‌آورد و نسل سوم با قیمت ۱۹۹ دلاری راهی بازار می‌شود و جای آن را پر می‌کند. در هر صورت، این تحلیلگر می‌گوید که اپل به تولید نسل دوم ادامه می‌دهد تا کاربرانی که خواستار بهره‌گیری از آن هستند مشکلی برای خرید نداشته باشند.
در رابطه با شباهت ظاهری ایرپادز ۳ با ایرپادز پرو گزارش‌های متعددی منتشر شده ولی هنوز مشخص نیست که آیا مانند مدل‌های پرو از سری سیلیکونی بهره می‌برد یا نه. مدتی قبل تصاویر منتسب به ایرپادز ۳ منتشر شدند که در آن‌ها خبری از سری سیلیکونی نبود. از طرف دیگر، رندرهای منتشر شده از آن، سری سیلیکونی را نشان می‌دهند.
در کنار نسل سوم ایرپادز، اپل در مراسم ۲۳ شهریور از خانواده‌ی آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ هم رونمایی خواهد کرد که در دیجی‌کالا مگ به طور کامل این مراسم و اخبار مربوط به آن را پوشش خواهیم داد.
منبع: MacRumors


source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *