تپسی با همکاری انجمن حمایت از کودکان کار، امکان کمک به تحصیل و آموزش کودکان کار را تنها با امتیاز باشگاه مشتریان خود فراهم کرد.
تپسی در پویشی با همکاری انجمن حمایت از کودکان کار و مشارکت در کمپین مشق مهر، امکان کمک به تحصیل و آموزش کودکان کار را فراهم کرد. بنا به اعلام تپسی، برای پیوستن به این پویش کافی است اعضای باشگاه مشتریان تپسی از ستاره‌ها یا امتیازهای خود استفاده کنند.
با نزدیک‌ شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، تپسی حمایت از تحصیل کودکان کار را به‌عنوان یک مسئولیت اجتماعی مجددا آغاز کرده است. بر این اساس، شرایط و لوازم تحصیل برای حدود ۱۵۰۰ کودک تحت پوشش انجمن حمایت از کودکان کار فراهم خواهد شد.

چطور به این پویش بپیوندیم

تپسی به ازای تعداد سفرهای مسافران‌، به آن‌ها در باشگاه مشتریان خود امتیاز یا ستاره می‌دهد که می‌توان برای دریافت تخفیف‌های متنوع فروشگاه باشگاه مشتریان از آن‌ها بهره برد. البته فرصت استفاده از این ستاره‌ها محدود است و مشتریان از ستاره‌هایی که در پاییز و زمستان سال قبل کسب کرده‌اند، تنها می‌توانند تا پایان تابستان امسال استفاده کنند.
برای شرکت در پویش کمک به کودکان کار تپسی کافی است بخشی از امتیازهای باشگاه مشتریان را به کمپین مشق مهر اختصاص بدهید. اگر در حال حاضر عضو باشگاه مشتریان تپسی هستید، می‌توانید از منوی اپلیکیشن، تعداد ستاره‌های خود را مقابل گزینه سفر تپسی مشاهده کنید و با لمس این قسمت، وارد باشگاه شوید.
اگر عضو باشگاه مشتریان نیستید، از همین قسمت می‌توانید مراحل ثبت‌ نام در سفینه تپسی را طی کنید تا علاوه بر دریافت ۳۰۰ امتیاز هدیه ثبت‌ نام، امتیازهای گذشته خود را بلافاصله بعد از عضویت در باشگاه، کسب و از آن‌ها استفاده کنید. در مرحله بعد، وارد فروشگاه تپسی شوید. سپس در قسمت نیکوکاری، بسته‌هایی به ارزش ۱۵۰ ستاره، ۶۰۰ ستاره و ۳۰۰۰ ستاره مشاهده خواهید کرد که با انتخاب هر کدام، می‌توانید ۱۵ دقیقه، یک ساعت و ۵ ساعت فرصت تحصیل به یک کودک کار هدیه بدهید. پس تنها بسته مورد نظر را انتخاب کنید تا هزینه معادل با آن امتیاز، به کمپین مشق مهر پرداخت شود.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *