طبق اخبار منتشرشده، موتو G Pure توانسته است در آزمون تکهستهای گیکبنچ، ۱۳۵ امتیاز و در آزمون چندهستهای آن، ۵۰۱ امتیاز بهدست آورد.
به گزارش Gadgets.ndtv، موتو جی پیور (Moto G Pure) در وبسایت گیکبنچ مشاهده است. این فهرست بنچمارک برخی از مشخصات اصلی گوشی مذکور را ارائه داده که هنوز توسط موتورولا تأیید نشده است. انتظار میرود موتو G Pure گوشی اقتصادی در خط تولید لنوو باشد. ماه گذشته، این گوشی هوشمند گواهینامههای کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC)، Wi-Fi Alliance ،TUV و REL Canada را دریافت کرد که در آن ظرفیت باتری، اطلاعات نرمافزاری و شماره مدل موتو G Pure فهرست شده بود.
موتو G Pure توانست در آزمون تک‌هسته‌ای، ۱۳۵ امتیاز و در آزمون چندهسته‌ای ۵۰۱ امتیاز به‌ دست آورد. این گوشی موتورولا دارای پردازنده‌ی هشت هسته‌ای ۲ گیگاهرتز است که به‌ نظر می‌رسد هلیو G25 مدیاتک باشد. طبق فهرست، موتو G Pure دارای ۳ گیگابایت رم و اندروید ۱۱ خواهد بود. با توجه به مشخصات ذکرشده در فهرست، می‌توان گفت موتورولا این گوشی را به‌عنوان محصولی مقرون‌به‌صرفه عرضه خواهد کرد.
موتو جی پیور در فهرست گیک بنچ

ماه گذشته موتو G Pure در فهرست REL Canada مشاهده شد که نام گوشی آیندهی موتورولا را بههمراه شماره مدل آن (XT2163-4) تأیید میکرد. از طرفی دیگر، در FCC ایالات متحده و Wi-Fi Alliance نیز شماره مدل مشابهی برای موتو G Pure مشاهده شده است. طبق فهرست مذکور، این گوشی هوشمند بهصورت پیشفرض با اندروید ۱۱ ارائه خواهد شد و طبق فهرست TUV، انتظار میرود دارای باتری ۴۰۰۰ میلیآمپر ساعت و پشتیبانی از شارژ ۱۰ واتی باشد.
در اخبار دیگری از موتورولا، مشخصات موتو E20 از طریق فهرست گیکبنچ ارائه شده است. این گوشی هوشمند با نام رمز Aruba مجهز به تراشهی UNISOC هشت هستهای ۱٫۶۱ گیگاهرتز همراه با ۲ گیگابایت رم و اندروید ۱۱ خواهد بود. موتو E20‌ در آزمون تکهستهای، ۱۴۶۷ امتیاز و در آزمون چندهستهای، ۴۶۲۱ امتیاز کسب کرده است.
دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی گوشی مقرون‌به‌صرفه‌ی موتورولا با مشخصات فوق چیست؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *