توییتر در حال کار روی ویژگی‌های امنیتی جدیدی برای افزایش حریم خصوصی کاربران است.
هفته پیش، توییتر اعلام کرد مشغول کار روی ویژگی‌های جدیدی برای افزایش امنیت حریم خصوصی کاربران است. حالا رسما اعلام کرده است در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به بلاک آنبلاک کردن، دنبال‌کننده مدنظر را حذف کند. توییتر در ویدئویی این ویژگی جدید را به‌نمایش گذاشته است. به‌گفته سران این شبکه اجتماعی، ویژگی مذکور فعلا برای افراد محدودی دردسترس است.
برای حذف دنبال‌کننده در توییتر از‌طریق این ویژگی جدید، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

  • به بخش Followers در پروفایل خود بروید.
  • روی سه نقطه کنار دنبال‌کننده مدنظر کلیک کنید.
  • گزینه Remove this follower را انتخاب کنید.

اگر این ویژگی با استقبال مواجه شود، به‌زودی دردسترس کاربران بیشتری قرار خواهد گرفت.
ویژگی جدید توییتر
به‌گزارش بلومبرگ، توییتر مشغول کار روی ایده‌های جدید برای افزیش حریم خصوصی کاربران است که برخی از آن‌ها ازاین‌قرارند:

  • بایگانی‌کردن توییت‌ها: بر‌‌اساس این ایده، کاربران می‌توانند توییت‌های ۳۰ و ۶۰ و ۹۰ روز یا یک سال گذشته‌شان را به‌صورت خودکار آرشیو کنند تا برای کاربران نمایش‌دادنی یا جست‌وجوشدنی نباشند.
  • مخفی‌کردن لایک‌ها از دیگران: بر‌‌‌اساس این ایده، کاربران می‌توانند لایک‌هایشان را از بقیه کاربران مخفی کنند.
  • خروج از گفت‌وگوهای عمومی: این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد که حساب کاربری خود را از گفت‌وگو‌های عمومی (منشن چند اکانت با یکدیگر) حذف کنند.

توییتر از امروز قابلیت نمایش عکس‌ها و ویدئو‌ها را به‌صورت اندازه بزرگ (لبه‌به‌لبه) به اپلیکیشن iOS اضافه کرده است. این قابلیت در مرحله آزمایش قرار دارد و مشخص نیست چه زمانی برای تمامی کاربران دردسترس قرار می‌گیرد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *