محصولات چانگان این بار نه با برند سایپا که با برند خودروسازی فردا راهی بازار کشورمان شده‌اند. فردا ۵۱۱ نیز دقیقا یکی از همین محصولات است. این سدان کامپکت در کلاس خود خودروهایی همچون دنا توربو اتوماتیک٬ شاهین سایپا٬ جک جی ۴ و بی وای دی اف ۳ را به چالش می‌کشد. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر شرایط فروش های اعلامی برای فردا موتورز ۵۱۱
شرکت خودروسازی فردا قیمت جدید FMC ۵۱۱ را ویژه ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد.
این افزایش قیمت در طول ۱۲ روز تقریبا از سوی یک خودروساز بی‌سابقه بوده است.
شرکت فردا موتورز با اعلام شرایط فروش FMC ۵۱۱ برای شهریور ۱۴۰۰، قیمت این سدان کلاس B را افزایش داد. در حال حاضر این محصول به صورت پیش‌فروش عرضه می‌شود.
قیمت مصوب و جدید FMC ۵۱۱ از سوی شرکت فردا موتورز ۴۸۹ میلیون تومان تعیین شده و نسبت به قبل، ۶۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است. در طرح فروش جدید این شرکت سود مشارکت ۱۸ درصد به مشتریان تعلق می‌گیرد و مدت زمان تحویل خودروها ۹۰ روز کاری اعلام شده است.
همچنین پیش پرداخت ۲۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در زمان ثبت نام نیاز است. با توجه به بخشنامه منتشر شده در وبسایت رسمی فردا موتورز، قیمت ۴۸۹ میلیون تومان با در نظرگیری هزینه‌های شماره‌گذاری، مالیات، عوارض و… است.
خودروسازی فردا شرایط فروش فردا ۵۱۱ ویژه مردادماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد. در این شرایط فروش قیمت فردا ۵۱۱ برابر ۴۲۹ میلیون تومان اعلام شده است که متقاضیان هنگام ثبت نام باید نیمی از آن را بپردازند. مابقی قیمت خودرو نیز به صورت دو پرداخت دو ماهه و سه ماهه به اندازه ۱۰ درصد قیمت خودرو مطالبه خواهد شد و ۳۰ درصد باقیمانده قیمت نیز هنگام تحویل فردا ۵۱۱ از مشتری خواسته می‌شود.
سود مشارکت در این شرایط فروش برابر با ۱۸ درصد بوده و زمان تحویل خودرو نیز ۱۲۰ روزه اعلام شده است. مطابق اعلام خودروسازی فردا، هزینه‌های بیمه و شماره‌گذاری نیز بر عهده شرکت خواهند بود.
بر اساس بخشنامه پیش فروش قیمت قطعی این خودرو ۴۲۹ میلیون تومان با تحویل ۱۲۰ روزه ذکر شده است . برای شرکت در این طرح فروش نیاز است که ۲۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان ودیعه اول به حساب شرکت واریز شود. همچنین ودیعه دوم و سوم با فاصله‌های دو و سه ماه از زمان ثبت نام از سوی مشتری پرداخت می شوند که عدد این مرحله های واریزی ۴۲ میلیون و ۹۰۰هزار تومان است.
در طرح فروش سدان ۵۱۱ خودروسازی فردا، سود مشارکت ۱۸درصد در نظر گرفته شده است.
شرکت فردا موتورز جدیدترین شرایط فروش سدان FMC 511 ویژه تیر ماه را اعلام کرد.
سدان ۵۱۱ در این طرح همچنان با قیمت ۴۲۹ میلیون تومان و موعد تحویل ۱۲۰ روزه عرضه می‌شود.
فرداموتورز در طرح فروش خودرو مذکور سود مشارکت ۱۸ درصدی را در نظر گرفته است.
طرح فروش فردا ۵۱۱:شرایط فروش فردا 511 تیر 1400
شرکت فردا موتور در روزهای آغازین خرداد ماه ۱۴۰۰ از جدیدترین سدان بازار ایران با نشان فردا موتورز و نام FMC 511 رونمایی کرد و در مرحله نخست فروش آن به صورت فوری انجام و پس از تکمیل ظرفیت طرح فروش ۱۲۰ روزه آغاز شد که همچنان نیز در جریان است. قیمت قطعی و نقدی این سدان در طرح فروش جاری فردا موتورز ۴۲۹ میلیون تومان است که این سدان اتوماتیک را در بازه پر رقابتی از بازار قرار می‌دهد.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *