پنجمین و آخرین قسمت فصل اول از برنامه D-Talk با حضور الساندرو دوری، معاون بازرگانی، جواد نجفی، معاون مالی، هومن امینی، مدیرعامل دیجی‌پی و ندا برادران، مدیرعامل فیدیبو چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ به صورت زنده برگزار شد.
این برنامه که برای پنجمین بار از سوی واحد منابع انسانی و ارتباطات داخلی دیجی‌کالا و با اجرای آیلا نیکو اجرا شده بود، رویدادی‌ست که می‌کوشد در راستای بهبود ارتباطات داخلی کارکنان دیجی‌کالا و افزایش آگاهی همکاران نسبت به روال‌ها و روندهای کسب‌وکار و توسعه تجارت الکترونیک و با تمرکز بر فعالیت‌های مختلف دیجی‌کالا تولید و ارائه شود. در چهار قسمت قبلی برنامه D-Talk مدیران ارشد درباره موضوعات مختلف به بحث و گفت و گو پرداخته‌اند.
در این قسمت، روال‌ها و رویه‌های تیم‌های مالی و بازرگانی از یک سو مورد بحث قرار گرفت و الساندرو دوری و جواد نجفی به ارتباط تنگاتنگ بخش بازرگانی و مالی دیجی‌کالا برای پیشبرد برنامه‌ها و رسیدن به اهداف کلان سازمان پرداختند.
بخش دیگر این برنامه با حضور هوم امینی و ندا برادران ادامه یافت. آنها به ترتیب مدیران دو عضو از گروه دیجی‌کالا هستند، دیجی پی و فیدیبو. معرفی هر کدام از اعضای خانواده بزرگ دیجی‌کالا و آشنا کردن مخاطبان با شرایط کار و چالش‌های حرفه‌ای در دیجی‌کالا یکی از اهداف مجموعه برنامه‌های دی تاک است که حالا اولین فصل خود را به پایان رسانده است.
نسخه کامل این رویداد را از اینجا ببینید:
همچنین از شما دعوت می‌کنیم چند تصویر از این رویداد را با هم ببینیم:


source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *