نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این که تکلیف کمیسیون ویژه مشترک برای بررسی طرح صیانت مشخص شده اعلام کرد با توجه به حساسیت مردم نسبت به این طرح، برای آسودگی آن‌ها کار رسانه‌ای قوی شکل خواهیم داد تا در جریان آخرین تصمیمات جلسه قرار بگیرند.
«غلامرضا منتظری» در گفت‌وگو با برنا به کمیسیون ویژه بررسی طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» موسوم به صیانت اشاره کرده و گفت:
«هر کدام از کمیسیون های تخصصی و اعضای هیئت رئیسه سهمیه ای برای حضور در کمیسیون ویژه بررسی طرح در نظر گرفته‌ایم. مثلا نمایندگانی از کمیسیون صنایع و معادن و کمیسیون آموزش و تحقیقات و کمیسیون اجتماعی و کمیسیون امنیت ملی حضور دارند.»
به گفته وی اعضای این کمیسیون ویژه کمتر از ۲۴ نفر نیستند و با شروع به کار مجلس پس از تعطیلات یک هفته‌ای، فعالیت‌شان آغاز خواهد شد.
منتظری از ظرفیت نیروهای تخصصی و منتقدان و حتی آنهایی که نظر مخالف نسبت به طرح صیانت دارند دعوت کرد تا با حضور در کمیسیون ویژه، نظرات کارشناسی شده خود را ارائه کنند.
او همچنین به حساسیتی که مردم نسبت به این طرح پیدا کرده‌اند اشاره کرد و وعده داد تا برای آسودگی خاطر مردم کار رسانه‌ای قوی از سوی مجلس شکل گرفته تا مردم در جریان آخرین تصمیمات جلسات قرار بگیرند.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در پاسخ به این سوال که آیا قرار است در خصوص این طرح بازنگری صورت بگیرد، گفت:
«نکته اساسی که خیلی به آن توجه نشده این است که در مجلس قانونی مصوب نشده که این همه حرف و حدیث در مورد آن مطرح شده است. در مجلس مقرر کردیم که پیش‌نویس این طرح در دولت مورد بررسی قرار بگیرد و همچنین در صحن علنی و در کمیسیون مشترک این پیش‌نویس مورد بررسی فراوانی قرار می‌گیرد و قطع به یقین ما شاهد تغییراتی در این پیش‌نویس هستیم.»
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *