سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.
کالج بین المللی اویسینا در بیست ‌و پنجمین سالگرد تاسیس خود شرایط ویژه ای را برای علاقمندان به تحصیل در رشته داروسازی فراهم آورده است. داوطلبانی که مایل به تحصیل در مقطع دکتری داروسازی به زبان انگلیسی در مجارستان می باشند، می‌توانند از شرایط منحصر به فرد استفاده از بورسیه تحصیلی به همراه خدمات جانبی بهره مند گردند. دانشجویانی که در آزمون تعیین سطح، مصاحبه و ارائه مدارک لازم موفق شوند، می‌توانند به صورت کاملا رایگان یا با استفاده از مقادیر مختلف کمکهای مالی و بورسیه، از شرایط تحصیل و زندگی استفاده نمایند. همچنین امکانات خوابگاه، خورد و ‌‌خوراک، کتاب، بیمه و موارد دیگر نیز به صورت رایگان در اختیار داوطلبان برگزیده قرار میگیرد. بورسیه تحصیلی برای دوره کالج ویژه تحصیل در رشته داروسازی در سال تحصیلی ۲۰۲۲-۲۰۲۱ و نیز در سال اول دانشگاه در رشته داروسازی برای سال تحصیلی ۲۰۲۳-۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است. دانشجویان برتر در دوره کالج بدون مشکل امتحان ورودی وارد دانشگاه می‌شوند و بخشی از واحدهای گذرانده شده در کالج به عنوان دروس سال اول دانشگاه ارزیابی می‌شوند. بنابراین دانشجوی داروسازی نیازی به تکرار آن واحدها در سال اول ندارد.
ثبت نام جهت ورود به دوره آمادگی داروسازی در کالج بین المللی اویسینا و شرکت در آزمون بورسیه آغاز گردیده است و تا تاریخ دهم مهرماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. آزمون تعیین سطح و بورسیه در تاریخ ۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ به صورت آنلاین و سراسری برگزار می گردد. پس از این آزمون نفرات برتر معادل سه برابر ظرفیت جهت مصاحبه دعوت خواهند شد. در صورت لزوم آزمون کتبی مرحله دوم نیز همراه با مصاحبه برگزار میگردد. پس از اعلام نتایج مصاحبه و مرحله دوم آزمون افراد انتخاب شده بصورت رسمی و عمومی اعلام می‌گردند و مراحل ثبت نام، اخذ ویزا و اقامت و مسافرت آنها به بوداپست انجام میشود.
آزمون تعیین صلاحیت و انتخاب دانشجویان بورسیه برای دوره آمادگی داروسازی و دوره دکتری داروسازی به صورت آنلاین برگزار میگردد و شامل پرسشهای چهار گزینه ای است. در این آزمون سوالات تخصصی در زمینه زیست شناسی و شیمی به همراه آزمون زبان انگلیسی ارائه میشود. در زمان ثبت نام دانشجو می‌تواند زبان آزمون تخصصی را به صورت انگلیسی یا فارسی انتخاب نماید. لیکن داشتن دانش انگلیسی در این آزمون مزیت محسوب می شود و امتیاز بیشتری را برای دانشجویان به همراه خواهد داشت. آزمون زبان انگلیسی به زبان‌انگلیسی خواهد بود.
دوره آمادگی داروسازی در کالج بین المللی اویسینا در نوع خود منحصر به فرد و با کیفیت بسیار عالی ارائه میگردد که مورد تایید دانشگاهها است. کالج بین المللی اویسینا با مجوز رسمی وزارت آموزش مجارستان به شماره OM-201799 فعالیت میکند و علاوه بر آن از امتیازها و تاییدیه های بین المللی EDEXCEL, Pearson, FEDE, Cambridge Assessment و NCUK برخوردار است. در این دوره دانشجویان با اصول و مبانی تحصیل در دانشگاه جهت اخذ مدرک دکتری داروسازی آشنا می‌شوند.
واحدهای ارائه شده در این دوره به شرح زیر است:
کالج بین المللی اویسینا برای آن دسته از دانشجویانی که‌ در آزمون آنلاین و مصاحبه امتیاز بالایی بدست آورند، پس از ارائه مدارک تحصیلی ایشان و در صورت داشتن فعالیت های اجتماعی، فرهنگی ، علمی و توصیه نامه موقعیت های زیر را فراهم می نماید:
۱- پرداخت کامل یا بخشی از شهریه از طریق بورسیه (حداقل ده درصد و حداکثر صد در صد)
۲- پرداخت هزینه اسکان به مدت یکسال از طریق بورسیه که معادل ۶۰۰۰ یورو است.
۳- پرداخت هزینه ناهار در زمان تحصیل و در روزهای کلاس ( دوشنبه تا جمعه) که معادل ۲۰۰۰ یورو است.
۴- پرداخت هزینه بیمه برای یکسال تحصیلی که معادل ۲۰۰ یورو است.
۵- پرداخت هزینه کتابها در دوره کالج که معادل ۴۵۰ یورو است.
۶- پرداخت ده الی بیست درصد از هزینه سال اول تحصیل در دوره داروسازی در دانشگاه که‌ معادل ۲۰۰۰ یورو است.
۷- پرداخت کمک هزینه تحصیل در دوره دکترای داروسازی در سال اول به دانشجویان برتر دوره کالج و دانشگاه که معادل ۱۰۰۰ یورو است.
۸- ارزیابی واحدهای گذرانده شده در کالج و پذیرش آنها در سال اول دانشگاه به صورتی که نیاز به گذراندن این واحد ها نباشد.
۹- ورود به دوره دکتری داروسازی بدون نیاز به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه در رشته داروسازی
۱- ثبت نام در آزمون تعیین سطح دوره آمادگی رشته داروسازی رایگان است.
۲- دانشجویانی که مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی خود را دریافت کرده باشند می‌توانند در این دوره شرکت کنند.
۳- دانشجویانی که مدرک بالاتر از دیپلم در رشته های مرتبط با داروسازی ( مانند شیمی، بیولوژی، بیوتکنولوژی، پرستاری و …) دارند در اولویت قرار میگیرند.
۴- جهت ثبت نام ازطریق این فرم درخواست ثبت نام را تکمیل و همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایید.
جهت آگاهی از فرصت‌های ویژه تحصیل در اروپا می‌توانید از وب‌سایت کالج بین‌المللی اویسینا دیدن فرمایید.
همین‌طور شما می‌توانید از طریق ایمیل و تلفن زیر مستقیماً با بخش پذیرش کالج در بوداپست و تهران ارتباط برقرار کنید.
با آرزوی موفقیت همه جوانان ایرانی
کالج بین المللی اویسینا
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *