رئیس قوه‌ قضائیه، محمد کاظمی‌فرد را به عنوان رئیس جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه که پیش از این زارع‌پور رئیس آن بود، مشخص کرد.
محمد کاظمی‌فرد به‌عنوان رئیس جدید مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه منصوب بود. این سمت پیش‌تر دراختیار عیسی زارع‌پور بود که اکنون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شده است.
به گزارش روابط عمومی قوه قضائیه، محمد کاظمی فرد متولد ۱۳۶۱ با مدرک دکترای مهندسی کامپیوتر است. او پیش از این معاون امور سامانه‌ها و هوش قضایی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه بود. زارع‌پور از سال ۹۸ رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه‌ قضائیه و جایگزین حمید شهریاری از مدیران باسابقه و قدیمی صنعت فاوا شد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *