به‌زودی مشکل تماس با ۱۱۰ و ۱۲۵ و ۱۱۵ در گوشی‌های شیائومی و پوکو و ردمی برطرف خواهد شد.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
عدم مسیریابی صحیح سرشماره‌‌های اضطراری یکی از مشکلاتی است که برخی از گوشی های شیائومی با آن مواجه شده‌اند. با‌‌توجه‌‌به سهم درخورتوجه این گوشی‌ها در بازار و نیز مقرون‌به‌‌صرفه‌بودن آن‌ها در‌مقایسه‌با سایر برندها، شرکت رایانه همراه کیان، نمایندگی شیائومی در ایران، با هدف احقاق حقوق مشتریان گرامی و رفع مشکلات اخیر در برقراری تماس‌های اضطراری و حل این مشکل، مذاکرات موفقیت‌آمیزی با مسئولان اجرایی شرکت شیائومی در دفتر پکن کرده است.
شرکت رایانه همراه کیان، نمایندگی رسمی شیائومی، امیدوار است با اخذ نتایج مثبت بتواند در مسیر پایبندی به تعهدات و جلب رضایت شما مشتریان گرامی قدم بردارد. بدیهی است نتایج حاصل متعاقبا به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari