شرکت شیائومی در تاریخ ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد) یک مراسم برگزاری می‌کند که در جریان آن از گوشی می میکس ۴ رونمایی خواهد شد. شیائومی برای گوشی‌های سری می میکس معمولا ایده‌های خلاقانه و نوآورانه‌ای را عملی می‌کند و حالا یکی از افشاگران مشهور چینی ویدیویی از این گوشی منتشر کرده که نمایشگر عجیب و انعطاف‌پذیر آن را نشان می‌دهد.
در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید که به غیر از عجیب بودن نمایشگر، باید به وجود دوربین زیر نمایشگر هم اشاره کنیم:
این افشاگر اعلام کرده که در این ویدیو نمایشگر در بدنه‌ی نهایی گوشی تعبیه نشده است. بنابراین حدس می‌زنیم در محصول نهایی نمایشگر موردنظر به دلیل‌های محدودیت سخت‌افزاری تا این حد انعطاف‌پذیر نخواهد بود. اما در هر صورت باید ببینیم شیائومی برای طراحی نهایی این محصول چه رویکردی را اتخاذ کرده است.
اولین گوشی سری می میکس با نمایشگر دارای حاشیه‌های باریک راهی بازار شد و این در حالی است که ماه‌ها بعد از عرضه‌ی آن چنین گوشی‌هایی همه‌گیر شدند. نسل بعدی این گوشی نسبت نمایشگر به بدنه را افزایش داد و با بدنه‌ی سرامیکی از راه رسید. شیائومی برای می میکس ۳ از بدنه‌ی کشویی استفاده کرد و گوشی می میکس آلفا هم همراه با نمایشگری که دور تا دور بدنه را پوشانده بود معرفی شد.
حالا به نظر می‌رسد شیائومی می میکس ۴ اولین گوشی این شرکت است که همراه با دوربین سلفی زیر نمایشگر به دست کاربران می‌رسد. با توجه به اینکه فقط چند روز دیگر شاهد معرفی این گوشی خواهیم بود، احتمالا تا آن زمان جزئیات بیشتری از این گوشی هیجان‌انگیز فاش خواهد شد.
منبع: Android Authority


source

توسط techkhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *