در یک حادثه‌ی عجیب و خطرناک، گوشی وان‌پلاس نورد ۲ یک کاربر هنگام دوچرخه‌سواری منفجر شده است. همسر این کاربر در توییتر نوشته: «امروز صبح حوالی ساعت ۶ صبح، همسرم با وان‌پلاس نورد ۲ که فقط ۵ روز قبل خریده، برای دوچرخه‌سواری از منزل خارج شد. حین دوچرخه‌سواری گوشی ناگهان منفجر شده و به دلیل همین موضوع او تصادف کرده است.»
در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده‌ی مربوط به این گوشی را مشاهده کنید. در این میان سخنگوی وان‌پلاس اعلام کرده که با این فرد تماس گرفته‌اند تا ماجرای انفجار را بررسی کنند. بعد از تماس وان‌پلاس، این کاربر پست خود را حذف کرده است. این اتفاق در سایت ردیت سروصدای زیادی راه انداخته و برای کاربران زیادی این سؤال پیش آمده که آیا با خیال راحت می‌توانند از این گوشی استفاده کنند یا نه.
اگرچه انفجار ناگهانی گوشی‌های هوشمند خبر جدیدی نیست، اما چند سال قبل انفجار زنجیره‌ای بخش بزرگی از گوشی‌های گلکسی نوت ۷ سامسونگ در سر خط خبرها قرار گرفت و سامسونگ ناچار شد تمام گوشی‌های فروخته شده را پس بگیرد. حالا باید ببینیم روند انفجار برای دیگر گوشی‌های وان‌پلاس نورد ۲ موجود در دست کاربران اتفاق می‌افتد یا نه.
برای یادآوری باید بگوییم که این گوشی از باتری بزرگ ۴۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد و به لطف پشتیبانی از شارژ سریع ۶۵ واتی، در عرض فقط ۳۰ دقیقه شارژ باتری آن از ۰ به ۷۰ درصد می‌رسد.
منبع: Android Authority


source

توسط techkhabari