مایکروسافت ماه گذشته از برنامه‌هایش برای عرضه سرویس ویندوز ۳۶۵ پرده برداشت؛ سرویسی با حق اشتراک که به کاربران اجازه می‌دهد از هر جایی با اینترنت به کامپیوترهای ابری ویندوزی وصل شوند. حالا امروز قیمت رسمی ویندوز ۳۶۵ اعلام شده تا کاربران بتوانند آن را خریداری کنند.
طبق اعلام مایکروسافت، ویندوز ۳۶۵ در دو ویرایش Business و Enterprise عرضه می‌شود. حداکثر تعداد کاربر در مدل Business به ۳۰۰ نفر می‌رسد. این شرکت قابلیتی به نام Windows Hybrid Benefit هم دارد تا لایسنس‌های ابری موجود از تخفیفی برای دسترسی به ویندوز ۳۶۵ بهره‌مند شوند. این یعنی اگر کسب و کاری لایسنس‌های ابری را نداشته باشد، برای دسترسی به این سرویس باید کمی بیشتر پول بپردازد. قیمت مدل Business ویندوز ۳۶۵ از قرار زیر است:
قیمت ویندوز ۳۶۵
قیمت ویرایش Enterprise هم به اندازه قیمت تخفیف‌داری است که آن را در بالا مشاهده می‌کنید. شرکت‌ها می‌توانند از طریق پنل مدیریتی این سرویس اندازه فضای ذخیره‌سازی Cloud PC را مشخص کنند. کاربران همچنین قادرند هر زمان که خواستند فورا Cloud PC را بالا بیاورند و از طریق مرورگر وب به آن دسترسی داشته باشند. ویندوز ۳۶۵ از طریق هر دستگاهی اعم از ویندوز، مک، لینوکس، اندروید، iOS و iPadOS در دسترس است.
ویندوز ۳۶۵ از همه اپلیکیشن‌ها از جمله اپلیکیشن‌های سنگین مثل اپ‌های ویرایش ویدیو پشتیبانی می‌کند. منتها کاربران برای استفاده از این سرویس باید پیش‌نیازهای زیر را رعایت کنند:
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

source

توسط techkhabari