نسخه‌ی مخصوص پیست آئودی R8 LMS GT3 Evo II مدل ۲۰۲۲ با تغییرات بسیار زیاد در آیرودینامیک، پیشرانه، سیستم آب‌وهوا و شاسی معرفی شد و با قیمت بیش از ۵۰۰ هزار دلار عرضه می‌شود.
در ماه مارس ۲۰۱۵ بخش موتوراسپرت آئودی، نسخه مسابقه‌ای LMS GT3 از نسل دوم R8 معرفی کرد و نسخه‌ی به‌روزشده‌ی خودروی مخصوص پیست V10 در اکتبر ۲۰۱۸ رونمایی شد. به‌ گزارش موتوروان، اکنون آئودی اسپرت از نسخه‌ی Evo II این خودرو رونمایی می‌کند تا سوپراسپرت پیشرانه وسط خودروساز آلمانی، بین نسخه‌‌های GT2 و GT4 در نسل R8 خودروی محبوب این شرکت قرار بگیرد.
نمای سه چهارم آئودی آر 8 ال ام اس جی تی 3 ایوو 2 / 2022 Audi R8 LMS GT3 Evo II
آئودی R8 LMS GT3 ایوو II که برای مسابقات فصل ۲۰۲۲ ارتقاء یافته، دارای تغییراتی در زمینه‌های مختلف شامل آیرودینامیک، شاسی، کنترل کشش، قابلیت‌های پیشرانه و سیستم کنترل آب‌وهوا است. نسخه‌ی قبلی بیشترین مزیت را از نظر نیروی‌ رو‌به‌پایین (دان‌‌فورس) دارد؛ اما آخرین پیکربندی این خودروی مسابقه‌ای در درجه‌ی اول متکی به بال عقب جدید است تا سطح نیروی دان‌فورس مورد نظر را ایجاد کند.

برای اولین بار، سیستم تعلیق آئودی R8 LMS GT3 از کمک‌فنرهای قابل تنظیم چهارراهه بهره می‌برد؛ درحالی‌که سیستم کنترل کشش بیشتر از قبل قابل تنظیم است. مهندسان آئودی اسپرت ورودی هوای جدیدی برای پیشرانه ایجاد کرده‌اند که  از پیشرانه‌ی ۵٫۲ لیتری نصب‌شده در وسط، گشتاور بهتری ارائه می‌دهد که بسته به مقررات می‌‌تواند تا ۵۸۵ اسب بخار قدرت تولید کند.
تصاویری از فضای داخل کابین خودرو ارائه نشده است؛ اما می‌دانیم آئودی R8 مسابقه‌ای از سیستم کنترل آب‌وهوا بازطراحی‌شده برای راحتی بیشتر سرنشینان بهره می‌برد. این تجدید نظرها در خودروهای تازه ساخته‌شده و همچنین به عنوان بخشی از بسته‌ی ارتقا برای خودروهای موجود که صاحبان آن‌ها خواهان آخرین پیشرفت‌های آئودی اسپرت هستند، اعمال خواهد شد.
نمای جانبی خودروی اسپرت آئودی آر 8 ال ام اس جی تی 3 ایوو 2 / 2022 Audi R8 LMS GT3 Evo II
قیمت خودروهای مسابقه‌ای نسبت به نسخه اصلی ۲۰۱۶ به مقدار در خور توجهی افزایش یافته است. این خودرو مبلغ ۳۵۹ هزار یورو بدون احتساب مالیات قیمت دارد و برای آئودی R8 LMS GT3 Evo به ۳۹۸ هزار یورو و برای نسخه‌ی Evo II به ۴۲۹ هزار یورو افزایش یافته است. با نرخ ارز فعلی، آخرین نسخه‌ی مخصوص پیست آئودی R8، تقریباً حدود ۵۰۵ هزار دلار برای مشتریان هزینه خواهد داشت. نسخه‌ی مخصوص پیست و ارزان‌قیمت آئودی RS3 LMS مدل ۲۰۲۲ که به‌تازگی رونمایی شد، به‌عنوان سطح پایه‌ی پیشنهاد‌ی آئودی اسپرت برای مشتریان عمل می‌کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari