یوتیوب به صورت آزمایشی اشتراک «پریمیوم لایت» را برای برخی کاربران در اروپا ارائه کرده که به موجب آن افراد با پرداخت حق اشتراک پایین‌تر از طرح پریمیوم می‌توانند ویدیوها را بدون نمایش آگهی‌های تبلیغاتی مشاهده کنند.
این طرح جدید اشتراک با نام پریمیویم لایت (Premium Lite) اولین بار توسط یکی از کاربران «ResetEra» مشاهده و گزارش شده. یوتیوب پس از انتشار خبر مربوط به این طرح اشتراک جدید، ضمن تایید آن اعلام کرد که این طرح به صورت آزمایشی در اختیار برخی کاربران اروپایی قرار داده شده است و همه کاربران در حال حاضر به آن دسترسی ندارند.
یوتیوب همچنین اعلام کرده که در حال حاضر اشتراک پریمیوم لایت به صورت آزمایشی در بلژیک، دانمارک، فنلاند، لوکزامبورگ، هلند، نروژ و سوئد در دسترس کاربران قرار گرفته است تا حق انتخاب بیشتری داشته باشند. کاربران این طرح با پرداخت رقمی برابر با ۶.۹۹ یورو در ماه می‌توانند از اشتراک یوتیوب بهره ببرند و ویدیوهایی این پلتفرم را بدون نمایش آگهی‌های تبلیغاتی مشاهده کنند.
یوتیوب پریمیوم لایت
سخنگوی یوتیوب ضمن تایید طرح جدید اعلام کرد حق اشتراک طرح پریمیوم یوتیوب در اروپا ماهیانه ۱۱.۹۹ یورو است و طرح جدید پریمیوم لایت با قیمت پایین‌تر، گزینه‌های انتخابی بیشتری را در اختیار کاربران این پلتفرم قرار می‌دهد.
کاربران نسخه وب در کنار سیستم عامل‌های iOS و اندروید و همچنین تلویزیون‌های هوشمند و کنسول‌های بازی به علاوه کاربران برنامه یوتیوب کیدز می‌توانند در صورت فعال بودن این طرح اشتراک در منطقه خود؛ از آن استفاده کنند.
با این وجود پریمیوم لایت برای یوتیوب موزیک قابلیت بدون آگهی را شامل نمی‌شود و برای آن چنین ویژگی در نظر گرفته نشده است.
پریمیوم لایت می‌تواند پیشنهاد ویژه و وسوسه انگیزی برای افرادی باشد که علاقه‌ای به نمایش آگهی‌های تبلیغاتی ندارند. علاوه بر این، قیمت این طرح در حدود ۶۰ درصد کمتر از نسخه پریمیوم در مرحله آزمایشی در نظر گرفته شده است.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.