اولین پیش‌نمایش فنی بازی Halo Infinite از چند روز پیش شروع به کار کرد و افرادی که در پروژه‌ی هیلو اینسایدر شرکت کرده بودند، با دریافت یک دعوت‌نامه به تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی فراخوانده شدند. نسخه‌ی آزمایشی نه‌تنها برای کامپیوتر، بلکه برای کنسول‌های ایکس باکس سری و ایکس باکس وان هم منتشر شد که با تحسین همگان روبه‌رو شد. بر اساس گزارش‌های داده‌شده توسط استریمرها و افرادی که موفق به تجربه‌ی بازی روی کنسول شده‌اند، کیفیت و فریم‌ریت بازی در کنسول‌های ایکس باکس سری فراتر از حد انتظار بوده و نرخ فریم، حتی به ۱۱۰‌ فریم در ثانیه هم رسیده است. در سوی دیگر، خبرهایی از وجود چندین کمپین داستانی منتشر شده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
انتشار نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo Infinite بدون شک، مهم‌ترین اتفاق چند روز اخیر بود و بسیاری از طرفداران هیلو و فعالان عرصه‌ی بازی را به تجربه‌ی این شوتر مهیج دعوت کرد. اگر چه بازی از باگ و مشکل به دور نبوده و هدف این نسخه هم برطرف کردن مشکلات فنی و باگ‌های مختلف است، اما باز هم تجربه‌ی بازی بسیار مناسب بوده و افراد زیادی از بخش چندنفره‌ی هیلو، تعریف کرده‌اند. بر اساس گزارش‌ها، نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo Infinite با رزولوشن ۴K و ۱۲۰ فریم در ثانیه توسط کنسول ایکس باکس سری ایکس اجراشده و سری اس هم موفق به ارائه ۱۲۰ فریم با رزولوشن فول‌ اچ‌دی شده است.
افرادی که بازی را توسط کنسول ایکس باکس وان تجربه‌ کرده‌اند، از اجرای بازی با رزولوشن فول اچ‌دی و ۳۰ فریم در ثانیه توسط ایکس باکس وان و رزولوشن ۴K با ۳۰ فریم در ثانیه توسط ایکس باکس وان ایکس خبر داده‌اند. اگر برایتان سؤال است که گرافیک بازی در نسل هشتم و نهم چه تفاوتی با یکدیگر دارد، باید بگوییم که نسخه‌ی‌ مخصوص کنسول‌های جدید از لحاظ نورپردازی و نمایش محیط، یک سر و گردن بالاتر است اما تجربه‌ی بازی تفاوت خاصی از لحاظ پلتفرم ندارد. به‌طور کل کنسول ایکس باکس سری، همان ۱۲۰ فریم مورد انتظار را ارائه می‌دهد اما اندکی افت فریم در مدل سری ایکس مشاهده‌شده که احتمالاً با انتشار نسخه‌ی نهایی، برطرف شود.
نسخه آزمایشی Halo Infinite
در خبر دیگری، اپ نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo Infinite از وجود چندین کمپین داستانی مختلف خبر داده است. می‌دانیم که هیلو جدید یک بخش داستانی پولی خواهد داشت اما نسخه‌ی چند نفره کاملاً رایگان خواهد بود و نیازی به پرداخت هزینه‌ی اضافه نخواهید داشت. بر اساس تصاویر منتشر شده، احتمال وجود چندین بخش داستانی وجود دارد و به نظر می‌رسد که استودیو ۳۴۳ Industries به دنبال ایجاد یک سرویس آنلاین با حضور چندین بخش داستانی و بخش چندنفره با مودهای مختلف باشد تا اینکه تنها یک داستان کوتاه را ببینیم. احتمال آن وجود دارد که کمپین‌های داستانی تازه‌ای به‌مرورزمان به بازی اضافه شود و این خبر خوبی برای طرفداران هیلو خواهد بود.
اخیراً هکرها موفق به یافتن بخشی از داستان بازی شده‌اند و آن را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرده‌اند، اگر به دنبال تجربه‌ی بخش داستانی هستید، پیشنهاد می‌کنیم حواستان به مطالب منتشرشده در مورد بازی باشد، تا مبادا داستان لو رود و لذت بازگشت به دنیای هیلو از دست رود. در آخر باید بگوییم که نسخه‌ی آزمایشی بازی Halo Infinite از طریق برنامه‌ی هیلو اینسایدر در دسترس خواهد بود و می‌توانید با ثبت‌نام از طریق وب‌سایت، خود را برای نسخه‌های بعدی آماده کنید.
منبع: Wccftech
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari