زنی که خود را «مسافر زمان» دانسته و مدعی است که می تواند ثابت کند به سال ۶۰۰۰ میلادی سفر کرده است، در یک پست اینستاگرامی ترسناک از نابودی بشریت گفته است. کلویی که زنی سالمند اهل فنلاند است می گوید که در سال ۱۹۶۶ به آینده سفر کرده است و همراه خود شواهدی آورده که نشان می دهد تمام حیات در آینده از بین خواهد رفت. در این کلیپ وی مدعی است که خورشید یک روز چنان به زمین نزدیک خواهد شد که تمدن بشری را از بین خواهد برد و بعد از هزار سال، انسان بار دیگر باز خواهد گشت. بعد از آن، به ادعای این مسافر زمان، نوع جدیدی از آرمانشهر سبز توسط بشر ایجاد خواهد شد که در آن انسان ها در آسمانخراش های بلندی که با طبیعت ترکیب شده است زندگی خواهند کرد، در حالی که دایناسورها و نئاندرتال ها روی زمین جولان می دهند.
زنی که خود را «مسافر زمان» دانسته و مدعی است ک سال 6000 میلادی سفر کرده، در یک پست اینستاگرامی ترسناک از نابودی بشریت گفته است.
برای اثبات ادعای خود، این زن فنلاندی ریشه گیاه عجیبی را نشان می دهد که شبیه یک گیاه پلاستیکی است و این زن مدعی است در جریان سفرش در زمان این گیاه را چیده است. کلویی مدعی است که در دهه ۱۹۶۰ در آزمایشگاه علوم ملی فنلاند به عنوان اقتصاددان مشغول به کار بوده که او را به یک بخش بسیار سری از این مرکز کشانده و سپس طی یک آزمایش به سفر در زمان برده اند. وی در این باره می گوید: «البته که تا به امروز هم آن روز را به یاد دارم. سال ۱۹۶۶ و سوم آگوست بود. روی صندلی ماشین زمان نشستم. دستم ها و پاهایم را به دستگاه بستند و یک غلاف فلزی را روی سرم گذاشتند. کاربرد این غلاف این بود که جریانات الکتریکی به دست های من وارد کند. هنوز هم آن احساس ها را به یاد دارم… تمام جریان برقی که بدنم را پر کرده بود. بیهوش شدم. لحظه ای بعد، چشم هایم را در وسط خیابان باز کردم. من به سال ۶۰۰۰ سفر کرده بودم».
زنی که خود را «مسافر زمان» دانسته و مدعی است ک سال 6000 میلادی سفر کرده، در یک پست اینستاگرامی ترسناک از نابودی بشریت گفته است.
این زن بازنشسته فنلاندی در ادامه می گوید: «خورشید به زمین نزدیک تر شده و دمای متوسط به ۴۰ درجه سانتیگراد افزایش می یابد در حالی که بالاترین دما ۷۰ درجه سانتیگراد است. و به همین دلیل، ویرانی بزرگی در زمین رخ می دهد». به گفته این زن، سوختن زمین هزار سال به طول می انجامد و بعد از آن همه چیز به شرایط کنونی باز می گردد. وی مدعی است که جهان سال ۶۰۰۰ بسیار متفاوت از زمان کنونی است. کلویی می گوید که انسان ها «هویت حکمرانی خود روی زمین را از دست داده» و شروع به تولید نسل گیاهان پیش از تاریخ کرده و دایناسورها در زمین فراوان خواهند شد. او همچنین مدعی است که در آینده انسان ها در آپارتمان های بلند با ارتفاع ۲۰ متر زندگی می کنند که سطح آن ها با گیاهان وحشی پوشیده شده است.
زنی که خود را «مسافر زمان» دانسته و مدعی است ک سال 6000 میلادی سفر کرده، در یک پست اینستاگرامی ترسناک از نابودی بشریت گفته است.
وی در ادامه می گوید: «دایناسورها در سال ۴۵۲۹ زنده شده و به جاذبه اصلی در باغ وحش ها تبدیل می شوند. انسان ها دیگر آن ها را ترسناک ندانسته و به آن ها اجازه ورود به زیستگاه های طبیعی مانند جنگل ها و سافاری ها را می دهند. دایناسورها در این مناطق تمام جانوران و انسان ها را از بین می برند». کلویی در پایان صحبت های خود یک گیاه پلاستیکی مرموز که Roklorulo نام دارد را بیرون آورده که مدعی است غذای دایناسورها بوده و در جریان سفرش در زمان به همراه آورده است. وی در پایان می گوید که از سال ۲۳۰۰ به منظور «جلوگیری از جنایت» یک تراشه ضبط اتفاقات در چشم انسان ها قرار داده می شود.
بیشتر بخوانید: ۱۰ فیلم علمی تخیلی برتر تاریخ سینما با موضوع سفر در زمان به انتخاب راتن تومیتوز
مطلب برای شما مفید بود؟
به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3 / 5. تعداد رای: 7
تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

ورودخخخخ. دمش گرم از ۲۳۰۰ سال آینده تا ۶۰۰۰ سال آینده رو دیده.
خداییش این مقاله‌ها چیه!؟ منم آینده رو دیدم بیاید از منم یه گزارش تهیه کنید! یه گیاه پلاستیکی هم دارم.
ضمنا اگه این خانم گیاه با خودش اورده چطور اجازه دادن از آزمایشگاه خارج کنه. چطور تا الان از بین نرفته!؟
پس اون بنده خدا که گفته بود خورشید پشتش به ماس الکی نگفته
اگه بچرخه همه رو می سوزونه کوهارو درختارو
من موقع خوندن این مقاله دقیقا حس فیلم دیدن داشتم و اینکه این خانوم فیلم نگاه کرده بعد خوابیده حالا بلند شده داره تعریف میکنه
هر چیزی رو باید احتمال رخدادش رو در نظر بگیریم اوکی شاید راست بگه اما اینکه اداعاش مورد بررسی قرار گرفته ایا ؟به نظرم اگر تو این مقاله به دنبال اینکه ایا اداعای این خانوم مورد بررسی قرار گرفته یا اینکه نه هم رفته بود جالب میشد کسی که از اون سال میاد یه گل نمیاره خیلی بیشتر از این حرفها وسیله های عجیب و غریب میاره
۱۳۹۸. تمامی حقوق برای وبسایت Rooziato (روزیاتو) محفوظ است.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.