اسکوئر می‌خواهد با پرداخت ۲۹ میلیارد دلار در قالب سهام، شرکت استرالیایی Afterpay را به زیرمجموعه خود اضافه کند. این شرکت ارائه‌دهنده سرویسی است که اجازه می‌دهد خریدهای خود را در لحظه انجام دهید و بعدا پول آن را بپردازید.
اسکوئر و Afterpay در بیانیه مشترکی اعلام کردند که با یکدیگر به توافق رسیده‌اند تا «افترپی» طی یک قرارداد ۲۹ میلیارد دلاری بر اساس قیمت پایانی سهام اسکوئر در تاریخ ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ به زیرمجموعه اسکوئر بپیوندد. این معامله قرار است به هر دو شرکت در ارائه خدمات و محصولات مالی به منظور افزایش سطح دسترسی مصرف‌کنندگان و درآمد تجار کمک کند. پیش‌بینی می‌شود که این معامله در سه‌ماهه نخست ۲۰۲۲ نهایی شود.
«جک دورسی»، مدیرعامل اسکوئر می‌گوید: «اسکوئر و افترپی هدف مشترکی دارند. ما کسب و کار خود را به گونه‌ای ساختیم که یک سیستم مالی منصفانه، دسترس‌پذیر و همه‌شمول باشد، افترپی هم برند معتمدی ایجاد کرده که با این اصول هم‌راستاست. با هم می‌توانیم اپلیکیشن Cash و اکوسیستم‌های Seller را بهتر به هم متصل کنیم تا محصولات و خدمات مناسب‌تری برای تجار و مصرف‌کنندگان به وجود بیاوریم و قدرت را دوباره در اختیار این دو گروه قرار دهیم.»
اسکوئر Afterpay
سرویس‌هایی مثل سرویس شرکت افترپی که اجازه می‌دهند بعدا پرداخت داشته باشید، در چند وقت اخیر رواج بیشتری در سطح وب پیدا کرده‌اند. اسکوئر هم تنها بازیگر حوزه پرداخت نیست که می‌خواهد چنین خدماتی ارائه کند. پیش‌تر در گزارشی به شما گفته بودیم که اپل نیز در حال کار روی سیستم مشابهی است که در داخل این شرکت با نام Apple Pay Later شناخته می‌شود.
افترپی در حال حاضر به بیش از ۱۶ میلیون مشتری خدمات می‌دهد و با ۱۰۰ هزار تاجر در سراسر دنیا کار می‌کند. زمانی که معامله این دو شرکت تکمیل شود، اسکوئر یکی از مدیران افترپی را برای حضور در هیئت مدیره اسکوئر به این شرکت دعوت می‌کند.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.