به گفتهی هواوی، کاربران میتوانند با هزینهی ۵۷ دلار، حافظهذخیرهسازی دستگاههای واجد شرایط خود را تا ۵۱۲ گیگابایت ارتقاء بدهند.
هواوی در تاریخ ۷ مرداد طی برگزاری رویدادی از سری P50‌ با سیستمعامل اختصاصی Harmony رونمایی و اعلام کرد که قصد دارد حافظه ذخیرهسازی دستگاههای قدیمی را ارتقاء بدهد. به نقل از جیاسامآرنا، دارندگان گوشیهای سری نوا، پی، میت و اینجوی میتوانند حافظهی ذخیرهسازی  دستگاه خود را با هزینهی ۳۶۹ یوآن (حدود ۵۷ دلار) ارتقاء بدهند تا فضای بیشتری برای سیستمعامل Harmony بدون از دستدادن فایلهای ارزشمند خود داشته باشند.
سری اول شامل میت ۹، میت ۱۰، میت ۲۰، میت ۳۰، پی ۱۰، پی ۲۰ و سری پی ۳۰ می‌شود؛ اما نسخه‌های لایت واجد شرایط نیستند. با این تفاسیر، گوشی‌ها از حافظه ذخیره‌سازی بیشتری برخوردار خواهد شد؛ یعنی گوشی‌های ۶۴ گیگابایتی به ۱۲۸ گیگابایت ارتقاء می‌یابند، گوشی‌های ۱۲۸ گیگابایتی به ۲۵۶ گیگابایت و دستگاه‌های ۲۵۶ گیگابایتی به حافظه ذخیره‌سازی ۵۱۲ گیگابایت مجهز خواهند شد.

گوشیهای دیگر هواوی از جمله نوا 2s که دسامبر ۲۰۱۷ معرفی شد تا نوا 7 اس ای یوث فایوجی که در سال ۲۰۲۰ رونمایی شده است، واجد شرایط ارتقاء در اواخر سال ۲۰۲۱ خواهند بود. بنا بر ادعای منابع چینی، اکثر پرچمداران آنر که طی سالهای گذشته راهی بازار شدند، واجد شرایط ارتقاء هستند؛ اما هواوی هنوز هیچ خبر رسمی در این مورد اعلام نکرده است.
 ارتقای حافظه ذخیره‌سازی کار پیچیده‌ای به نظر می‌رسد؛ اما از طرفی دیگر می‌تواند عمر مفید گوشی‌های هوشمند کاربران را افزایش بدهد. هواوی در حال حاضر این برنامه را در چین پیاده‌سازی کرده است؛ اما در صورت موفقیت‌آمیز بودن این برنامه احتمال دارد به بازار‌های دیگر گسترش یابد.
دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی ارتقای حافظه ذخیره‌سازی دستگاه‌های قدیمی هواوی چیست؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari