طبق اعلام رسمی استودیوی مستقل «امبر لب» (Ember Lab) تاریخ عرضه‌ی بازی «کینا: پل ارواح» (Kena: Bridge of Spirits) بار دیگر با تأخیر مواجه شد و عرضه‌ی آن یک ماه عقب افتاد.
بر اساس بیانیه‌ی جدید استودیو Ember Lab، بازی Kena: Bridge of Spirits که قرار بود در تاریخ ۲ شهریور (۲۴ اوت) منتشر شود، اکنون با چیزی حدود یک ماه تأخیر در تاریخ ۳۰ شهریور (۲۱ سپتامبر) عرضه خواهد شد. این بازی قرار است به‌صورت دیجیتالی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی (از طریق اپیک گیمز استور) منتشر شود. نسخه‌ی کنسولی در زمان عرضه به‌صورت انحصاری زمان‌دار فقط برای کنسول‌های سونی عرضه خواهد شد اما به احتمال زیاد در آینده راه خود را به دیگر کنسول‌ها هم باز خواهد کرد.
این اولین باری نیست که تاریخ بازی Kena: Bridge of Spirits به زمان دیگری موکول شده است. در زمان معرفی بازی اعلام شده بود که این اثر قرار است در اواخر ۲۰۲۰ منتشر شود اما مشخصا این اتفاق محقق نشد و تاریخ عرضه به سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ میلادی موکول شد. با این حال، مدتی بعد تیم توسعه‌دهندگان بازی دوباره اعلام کردند که بازی در ماه اوت عرضه خواهد شد. در واقع، این سومین باری است که تاریخ عرضه‌ی بازی به‌صورت رسمی تغییر پیدا کرده است. مشخص است که همه‌گیری ویروس کرونا یکی از عوامل مهمی بوده است که در این تأخیرهای مکرر نقش داشته است.
بازی Kena: Bridge of Spirits
پس از اعلام رسمی این خبر، استودیو سازنده‌ی بازی در بیانیه‌ی خود نوشت: «ما مجبور بودیم تا تصمیم دشواری بگیریم و تاریخ عرضه‌ی بازی Kena: Bridge of Spirits را تا ۲۱ سپتامبر به عقب بیندازیم. دلیل این امر، کار بیشتر روی بازی و صیقل‌ دادن و رفع مشکلات آن روی تمامی پلتفرم‌ها بوده است. تیم سازنده‌ی بازی در این مدت به‌سختی کار کرده است و ما احساس می‌کنیم که این فرصت اضافی ضروری است تا از بهترین تجربه‌ی ممکن برای بازی اطمینان حاصل کنیم. ما می‌دانیم که شما مشتاق هستید تا بازی را تجربه کنید و در مسیر ادامه‌ی توسعه‌ی بازی برای تحویل بهترین نسخه‌ از Kena: Bridge of Spirits از صبر شما قدردانی می‌کنیم. از حمایت فوق‌العاده‌ی شما برای بازی متشکریم.»
هرچند Kena: Bridge of Spirits اولین بازی استودیو Ember Lab است اما از همان اولین نمایش‌های خود توانست توجه‌های زیادی را به خود جلب کند و بسیاری را در انتظار نگه دارد. اگرچه تأخیر دوباره‌ی بازی ممکن است بعضی از طرفداران را ناراحت کند اما ممکن است همین تأخیر یک ماهه بتواند تأثیر قابل‌توجهی در رفع بعضی از مشکل‌های احتمالی بازی داشته باشد و تجربه‌ی آن را روان‌تر و بهتر کند.
منبع: Gematsu
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.