این روز‌ها هر کسب‌وکاری برای دیده‌شدن، نیازمند قرارگرفتن در صفحات اول گوگل است و زمانی‌که کسب‌و‌کاری به رتبه یک گوگل رسید، نیازمند تثبیت این جایگاه است تا رقبا آن را از میدان به‌در نکنند.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
منظور از خدمات سئو یا خدمات بهینه‌سازی یک چیز است و همگی را شرکت مهام به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد. 

مهم‌ترین خدمات سئو

به‌طور خلاصه هر فعالیتی چه داخل سایت و چه خارج سایت با این هدف که روی کلمات کلیدی به صفحه اول گوگل برسید، خدمات سئو و بهینه‌سازی می‌گویند. خدمات و بهینه‌سازی سایت فرایندی مستمر است که تا وقتی باید انجام شود که سایت وجود دارد؛ البته شما باید نگاهی به تعرفه سئو شرکت‌های سئو بیندازید تا بتوانید بهترین شرکت را انتخاب کنید.
شرکت مهام انجام‌دهنده همه خدمات سئو و بهینه‌سازی سایت به‌صورت تخصصی است و در هر زمینه تیمی تخصصی دارد. به اشخاصی که خدمات سئو انجام می‌دهند، به اصطلاح مهندس سئو می‌گویند. شما می‌توانید برای ارتباط با تیم مهندسان سئو مهام با شماره ۰۹۱۰۷۷۶۶۶۴۱ تماس بگیرید.

منظور از خدمات سئو سفید چیست؟

درمجموع، به هر فرایندی که در راستای قوانین موتور‌های جست‌وجو باشد و به بهبود سایت منجر شود، سئو سفید می‌گویند. موتور‌های جست‌و‌جو امروزه خیلی باهوش شده‌اند و از الگوریتم‌های به‌روزی استفاده می‌کنند که هدفشان نشان‌دادن بهترین نتیجه به کاربر است. سئو سفید فعالیت‌هایی هستند که زمان زیادی می‌برند تا به نتیجه برسند؛ ولی در‌صورت به نتیجه رسیدن، خیلی ماندگار است. 

منظور از خدمات سئو سیاه چیست؟

به کار‌هایی که قصد دارید از‌طریق فریب‌دادن یا دور‌زدن موتور‌های جست‌و‌جو به صفحات اول برسند، سئو سیاه می‌گویند. سئو سیاه (black seo) در ابتدا خیلی سریع نتیجه می‌دهد؛ ولی این نتیجه ماندگار نیست و موتور‌های جست‌و‌جو به‌محض فهمیدن این کار سایت را جریمه می‌کنند.
مهام سئو

دلیل نیازداشتن هر کسب‌وکاری به سئو؟

امروزه، روش‌های تبلیغات زیادی وجود دارد؛ مانند رادیویی، تلویزیونی، بیلبوردی و… . یکی از روش‌های به‌روز تبلیغات سئو است، با این تفاوت که سئو دو ویژگی منحصر‌به‌فرد دارد که درادامه، برایتان بازگو می‌کنیم:

  • سئو فرایندی هدفمند و برخوردار از استراتژی است؛ ولی دیگر روش‌ها خیر.
  • سئو از همه‌نظر مقرون‌به‌صرفه است و شما با یک بار هزینه‌کردن، ماندگاری زیادی تجربه می‌کنید؛ اما دیگر تبلیغات خیر.

بنابراین، هر کسب‌وکاری نیازمند سئو است.
مهام سئو

چگونه به شرکت‌های سئو اطمینان کنیم؟

یکی از نگرانی‌های صاحبان کسب‌و‌کار اطمینان‌کردن به شرکت‌های سئو است. برای رسیدن به اعتماد نسبی، باید ببینید شرکتی که مدعی سئو است، خودش از جایگاهی در موتور‌های جست‌وجو برخوردار باشد. اگر از جایگاه مطلوبی در موتور‌های جست‌و‌جو برخوردار بود، در مرحله بعدی باید به‌سراغ نمونه‌کار‌های آن شرکت بروید تا ببینید آیا مشتریان آن شرکت هم از جایگاه مناسبی برخوردار هستند و مشتریان از خدمات این شرکت راضی هستند یا خیر. حالا که این موضوعات را بررسی کردید، می‌توانید به اطمینان نسبی از این شرکت مدعی سئو برسید؛ ولی باز‌هم این‌ها کافی نیست. یکی از نکات پراهمیت دیگر این است که سایتتان را موتور‌های جست‌و‌جو بررسی و رتبه‌بندی می‌کنند و اگر شرکتی به شما تضمین رتبه یک گوگل را بدهد، باید به آن شک کنید.

بررسی هزینه و تعرفه‌های سئو

هیچ هزینه مشخصی برای سئو سایت وجود ندارد و بسته به سختی کلمه و ترافیکی که برای سایت خود می‌خواهید، متغیر است. هزینه خدمات سئو اغلب با ابزار Google Planner بررسی می‌شود. این ابزار نشان‌دهنده میزان جست‌وجو و سختی کلمات سئو است.

پراهمیت‌ترین خدمات سئو

شرکت سئو و دیجیتال مارکتینگ مهام ارائه‌دهنده تمام خدمات سئو و طراحی سایت است که در زمینه دیجیتال مارکتینگ هم دستی بر آتش دارد.

حل‌کردن ایرادات فنی سایت شما به‌کمک شرکت مهام

قبل از شروع سئو و بهینه‌سازی سایت، ابتدا شرکت سئو مهام زیر‌ساخت‌های فنی شما را بررسی و همه ایراد‌های فنی را حل می‌کند. سپس، سئو و بهینه‌سازی سایت شروع می‌شود. شرکت سئو مهام ابتدا همه ایرادات فنی را فهرست می‌کند و در مرحله بعد، این ایرادات فنی را حل می‌کند. تا هنگامی‌که ایرادات فنی سایت شما کامل برطرف نشده است، نمی‌توان به‌سراغ مراحل بعدی رفت.

تولید محتوا منحصر‌به‌فرد

در سئو یکی از کارهای مهم تولید محتوا است. حتما باید برای تولید محتوای خود برنامه و استراتژی داشته باشید و براساس کلمات کلیدی هدفتان محتوا تولید کنید. مدیریت تیم محتوا یکی از وظایف اصلی صاحبان بیزینس است.

فعال‌بودن در شبکه‌های اجتماعی و برندسازی

فعال‌بودن در شبکه‌های اجتماعی یکی از معیار‌های مهم برای موتور‌های جست‌و‌جو در رتبه‌بندی سایت‌ها است. این کار و دادن لینک‌های اصولی به سایت منجر می‌شود که ترافیک مطلوبی به سایتتان هدایت شود.

ساخت لینک‌های طبیعی از نگاه موتور‌های جست‌وجو

به‌گفته گوگل، دیگر بک‌لینک‌ها اعتباری ندارد؛ ولی نتایج نشان می‌دهد که هنوز بک‌لینک‌ها باعث افزایش و اعتبار سایت شما می‌شود. دراین‌میان، نکته مهم این است که از چه سایت‌هایی بک‌لینک گرفته شود و در چه سایت‌هایی بک لینک ساخته نشود که این موضوع را مهندسان سئو مهام بررسی می‌کنند. همه بک‌لینک‌های ساخته‌شده برای سایتتان باید به‌صورت طبیعی باشد تا موتور‌های جست‌و‌جو متوجه آن نشوند؛ زیرا ممکن است خسارت‌های زیادی به سایت شما بزند.

فعال‌بودن در دایرکتوری‌های هدف

دایرکتور‌های هدف بسته به حوزه‌ای که در آن فعال هستید، مختلف است. دایرکتورهای هدف با داشتن قدرت چشمگیر خود می‌تواند کمک فراوانی به سایت شما کند. فعالیت در دایرکتوری‌های هدف یکی از خدمات مهم شرکت سئو مهام است.

مدیریت و آپدیت وبلاگ‌ها

وبلاگ‌ها یکی از ابزارهای کاربردی هستند و به شما کمک می‌کنند تا بتوانید به‌آسانی در آن‌ها مطلب مربوط به سایتتان را به‌اشتراک بگذارید و از آن‌ها برای سایت خود لینک بگیرید؛ زیرا دامنه اصلی وبلاگ‌ها از قدرت زیادی برخوردار است و با کمک‌گرفتن اصولی از این وبلاگ‌ها می‌توانید کمک خوبی به سایت خودتان کنید. درست‌کردن وبلاگ‌های متنوع برای سایت و مدیریت تمامی آن‌ها ازجمله خدمات سئو قابل‌ارائه شرکت سئو مهام است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari