توییتر قصد دارد قابلیت فروش محصولات را به پلتفرم خود اضافه کند. هم اکنون نیز به صورت آزمایشی ماژول مخصوص خرید در بخش بالای پروفایل ها مرتبط با فروش مستقیم محصول اضافه شده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، توئیتر قصد دارد ویژگی های مرتبط با خرید را به پلتفرم خود اضافه کند. البته پیش از این نیز آزمایشاتی برای افزودن این ویژگی انجام گرفته بود که در زمان مدیریت جک دورسی بوده است. این قابلیت به این صورت خواهد بود که کاربران می‌توانند برخی از محصولات خود را در پروفایل اصلی و یا تایم لاین برای نمایش قرار دهند. به عنوان مثال گیم استاپ به عنوان یک توسعه دهنده بازی های ویدیویی هم اکنون به این قابلیت دسترسی دارد.
 هنوز زمان دقیق امکان استفاده از این قابلیت برای دیگر برندها مشخص نشده است. هم اکنون این قابلیت محدود به ایالات متحده بوده و کاربران iOS می توانند آن را مشاهده کنند. در این قابلیت تمامی فرایند خرید درون همین سرویس امکان‌پذیر است و دیگر کاربران نیازی به خروج از این برنامه را نخواهند داشت. مدیر محصول توییتر در معرفی این قابلیت گفته است: پیش از این بسیاری از کاربران در مورد محصولات در توییتر خود صحبت کرده بودند. این ماژول خرید نیز می تواند به آنها کمک کند تا به راحتی محصولات خود را پیدا کرده و پلی بین این کاربران و محصول مورد نظرشان باشد.
 در حال حاضر توییتر سعی دارد تا با کسب و کارها ارتباط برقرار کرده و  از برخی از آنها را به عنوان ناظر این قابلیت استفاده کند. در قابلیت ماژولار خرید، کلیه برندها و تولیدکنندگان محتوا می توانند یک پروفایل سفارشی را ایجاد کرده و از طریق آن با کاربران تعامل داشته باشند. پیش از این فیسبوک، اینستاگرام، واتساپ و پینترست نیز از این قابلیت استفاده کرده بودند. توییتر نیز بارها تلاش کرده بود تا چنین ویژگی را در سال ۲۰۱۷ به سرویس های خود اضافه کند. اما پس از مدتی به طور کامل متوقف شد. به نظر می‌رسد مدیران این شرکت قصد دارند تا با روشی جدید این قابلیت را در پلتفرم خود اضافه کنند به طوری که کسب درآمد تنها متکی به نمایش تبلیغات نباشد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


آژانس خبری فناوری تکنا ( Technology news agency : Techna ) از سال 1389 با نام تکنولوژی نیوز توسط جمعی از دانشجویان علاقه مند به حوزه علم و فناوری شروع به کار کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها، موبایلها، اپلیکیشن و نرم افزارها، کامپیوترها، سخت افزار و تجهیزات مدرن و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
تکنا توسط سرورهای اختصاصی پارس پک پشتیبانی میشود.
اختراعات  |  نجوم و هوافضا  |  پزشکی و سلامت  |  علمی فناوری  |  تحقیقات و پژوهش های علمی  |  اخبار زیست محیطی  |  کشفیات  |  رباتیک  |  اخبار میکروبیولوژی  |  iran technology news  |

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.