لوگو اپل را می‌توان یکی از شناخته‌شده‌ترین لوگوهای تاریخ دانست که در پشت ظاهر ساده‌ آن، داستان‌های بسیاری نقل می‌شود. در این ویدئو، حقیقت این موضوع را به شما می‌گوییم که چرا لوگو اپل گاز زده شده است.
دلیل استفاده از ظاهر سیب در لوگو شرکت اپل بسیار واضح است. این لوگو آن‌چنان تأثیری بر بازار گذاشته است که هر فردی با دیدن آن به یاد تمامی محصولات شرکت اپل خواهد افتاد؛ اما چرا این سیب به‌صورت گاز زده است؟ ازنظر شما دلیل اصلی این اتفاق چیست؟ در‌این‌باره شایعه‌های بسیار زیادی وجود دارد. از داستان آدم و حوا گرفته تا شرط‌بندی استیو جابز برای یک گاز از شرکت اپل. بااین‌حال، حقیقت ماجرا از تمامی داستان‌های کنونی غیرجذاب‌تر و معمولی‌تر است. درادامه همراه ویدئو زومیت باشید تا از داستان لوگو اپل بیشتر بگوییم:

تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV


آیا انتظار این حقیقت را داشتید؟ ازنظر شما کدام شایعه جالب تر بود؟

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین‌های امروز

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari

نظرات بسته هستند.